Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

golf jonnib

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    golf jonnib

    Tere!

    Probleem järgmine: golf II ei hoia tühikäigul pöördeid. ca 20 min. saab linna vahel liikuda ja siis hakkab fooride taga vaikselt pöördeid langetama ja mingist hetkest kaob tühikäik ära (kuramuse raske on korraga pidurdada, käiku välja võtta ja siis veel pöödeid üleval hoida. kolm pedaali kaks jalga, kolmandast ja... :). Jonn tuleb autole peale niiskema poolste ilmadega, kuid mitte alati.
    Soovitutuste järgi olen ära vahetanud küünlad, süütepoolijuhtme, küünlajuhtmed, jagaja kaane koos muuga... kasu ei midagi, peale küünlajuhtmete vahetus on asi natuke parem aga mitte hea

    pea aasta probleemiga muranud...

    -plei-

    #2
    Kui süütesüsteem korras, siis asu toitesüsteemi kallale ja külasta mõnd autofoorumit, näiteks http://www.autonet.ee/foorum/list.php?f=3
    ehh... andrjusa

    Comment


      #3
      Jama on tühikäigu tüüsides( sest külmalt on tooreklapp kinni tõmmatud ja selle pärast auto külmalt käibki )kui nüüd mootor soojeneb siis tuleb tooreklapp tasakesi maha ning hakkab kasutama tühikäigu tüüse , mis on (arvatavasti umbes)ja auto seiskub. Muidugi võib veel sada viga olla aga ma arvan ,et sellega ikka kodus hakkama ei saa.kuna karburaator nõuab spets tööriistu
      Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

      Comment


        #4
        Mis toitesüsteem on? Karburaator? Sissepritse (mis tüüpi? K-Jetronic?)?

        Comment


          #5
          golfil peax olema mingitsorti monosissepritse
          Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

          Comment


            #6
            Eks neid on tehtud ikka igat sorti: karpa, monojetronic, k-jetronic, ke-jetronic jne.

            Comment


              #7
              Kas see probleem on autol ka sooja ja ilmaga kallal? Kui niiske ilmaga ainult 0 lähedasel temperatuuril siis äkki külmub karbuss ära!

              Comment


                #8
                1. golf on karpaga
                2. jonnib valdavalt kevadel ja sügisel, kui niisked ilmad. suvel probleemid puuduvad.

                kuhu kuram ma seda toitesüsteemi näppida viia lasen? ons mõni soovitus?

                Comment


                  #9
                  nii palju veel, et karpa ära ei külmu, nii vähemalt väidavad surts targemad kui mina

                  Comment


                    #10
                    Kontrolli õhuklappi.
                    Võid ka keerata tühikäigul natuke pöördeid peale.

                    Mul oli sama jama. Pritsungil ei puutunud tühikäigu reguleerimise kruvi hoovastikuga üldse kokkugi (oli väga ära kulunud) kuigi elektroonika hoidis mootori ikka käivana, aga väga madalad pöörded olid. Mul oli see kruvi vaevu märgatav ja hästi tilluke. Mitmeid kuid mõtlesin et polegi seda reguleerimise võimalust, kui äkki avastasin oli rõõm suur. Nüüd käib nagu uus.

                    Ära sa ainult segukruvi näpi!!!

                    Comment


                      #11
                      Mul oli kah kunagi säärane isend ma ravisin seda sellega et lasin 1,2ja kolmandaga mootori peeneks nii palju kui tuli ja tühikäik tuli ka tagasi ;D

                      Comment


                        #12
                        üsna omapärane lahendus, kindlasti proovin, aga kas aitab.... krt seda teab.

                        küsimus. mis 1,2,3 käiguga peeneks laskmise järel juhtub autoga, et tühikäik tagasi tuleb? põhjus?

                        Comment


                          #13
                          peeneks=mootor kottis ;D ;D ;D ;D ;D ;D

                          Comment


                            #14
                            Ei ole kottis tänaseni sõidab kas ka tühi käik alles on ei tea.
                            Põhjus ilmselt selles, et kui ikka peeneks lasta siis suurtel pööretel suur kogus õhku suure hooga läbi kimades imes karpa puhtamaks. Golf ise oli 1,3 85a.

                            Comment


                              #15
                              no sai peenestatud kordi ja kordi, nii palju kordi kui teeolud võimaldasid. etskae ja toimiski, aga ainult väga vähest aega. peale igat peenestamist ca 20 min toimis ja siis hakkas vana jama jälle peale :'(. tegelikult asi muutus nii palju, et teinekord auto üllatab ja hoiab suvalisel ajahetkel pöördeid ja tundub et auto läks janusemaks, vähemalt 1-2l võtab rohkem ??? :-[.


                              -plei- otsib ikka probleemile lahendust

                              Comment

                              Working...
                              X