Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

moskvich 407 elektriskeem.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    moskvich 407 elektriskeem.

    olex vaja siis moskvich 407 elektriskeemi taastan praegu yhte ja vana skeem on mul nii kulund et ei saa midagi aru oskab keegi aidata googlist olen pyydnud otsida aga ei õnnestund eriti
    kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

    #2
    mul oli skeem isegi olemas aga hetkel ei leia yles..eks ma otsin weell...lihtsalt huvi pärast:mille kallal praegu mässad??
    Viga saab olla alati kas töövahendis või meistris...praktika alusel on enamus ajast viga meistris

    Comment


      #3
      olex tore kui leiax. praegu kisun laiali võtsin ustest aknad ja aknapostid ära ja kisun lissalt laiali mootor on mul peal 408 oma käigukast 2140 oma rattad on 2140 omad.vaixelt yritan nokitseda vabast ajast sisustuse teen ise armatuuri teen ka ymber. aga kas kellegil teisel siis ei ole seda skeemi ??
      kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

      Comment


        #4
        407 ja 408 oma ei ole. Kuid kusagil peaks leiduma 412-ne oma. Pole kindel, kas üldse veel alles, kuid kui huvi on, võin otsida.

        Comment


          #5
          Uuri sellisest kohast nagu: http://forum.automoto.ee/ Ehk keegi oskab seal aidata!
          20+ aastat elfafoorumis

          Comment


            #6
            Kui mu mälu mind ei peta,siis kodus peaks mul kuskil raamatus see skeem olemas olema.Vaatan õhtul järgi.
            Vana helitehnika remont Pärnus

            Comment


              #7
              mul juba see skeem olemas leidsin mingilt vene lehelt
              kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

              Comment

              Working...
              X