Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Volvo makile AUX sisend

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Volvo makile AUX sisend

    Tegu Volvo CR-905 makiga, millel taga pesa CD-boxi ühendamiseks. Tahaks sinna ühendada hoopis mp3 mängia/sülearvuti. Ilmselt see asi sellise kaabliga, mille ühes otsas DIN8 ja teises 3,5mm pulk ei toimi, vaja mingit keerulisemat seadeldist. Sellised keerulisemad maksavad ligikaudu 75-100 dollarit. Siit küsimus, et kas on olemas mõni odavam variant?

    Maki tagumine külg:
    Ma ei soovitaks teile woofrit ega subwoofrit, nendega on endal ainult kurvad kogemused. Kui vähegi finantsi on, siis soetage endale supakas. Mul mängib supakas juba 3 aastat, seevastu lasin subwoofri nädalaga läbi ja woofer pidas 1 kuu.

    #2
    Vs: Volvo makile AUX sisend

    Kindlasti on variant,igale makile annab enne lõppu midagi külge pookida. Endal ntx vanal pioneeri kassetikal ripub lihtsalt juhe 3,5 mm otsikuga kassetipilust välja. Väga hästi toimib sealjuures,mingeid imelikke häireid ega surinaid pole, AM raadio asemele sai sokutatud.AM tuuneril katkestasin skeemil toite et ei segaks . Iseenesest pole viimane isegi väga vajalik kuna mingi seadme ühendamisel sisendisse summutab see sisuliselt maki tuuneri signaali ära,ainult õrnalt kostub läbi.

    Comment


      #3
      Vs: Volvo makile AUX sisend

      Praegusel makil on see juhtmega kassett, sellele tahaks mingit muud lahendust. Sisend on ju tegelikult olemas, ei pea midagi ringi tegema hakkama.
      Ma ei soovitaks teile woofrit ega subwoofrit, nendega on endal ainult kurvad kogemused. Kui vähegi finantsi on, siis soetage endale supakas. Mul mängib supakas juba 3 aastat, seevastu lasin subwoofri nädalaga läbi ja woofer pidas 1 kuu.

      Comment


        #4
        Vs: Volvo makile AUX sisend

        Kas pinout(klemmide skeem) ei näita sisendi olemasolu?Kui ei,siis ilma lahti võtmata ei tee küll midagi.

        Comment


          #5
          Vs: Volvo makile AUX sisend

          Mina ise ühendasin 3.5mm jack pistiku ja autoraadio tuuneri lülitajaga ning sealt ühendasin eelvõimendiga. et lihtsalt pean lülitama lüliti ümber lülitama kui tahan näiteks raadiot kuulata või siis mp3/arvutilt.

          Comment


            #6
            Vs: Volvo makile AUX sisend

            Selle viimase lahenduse asemel võib vabalt kasutada ka lisaklemmidega 3,5mm jack pesa. Sellisel juhul juhtme siseetorkamisel katkestatakse eelnev ühendus ja sisend hakkab tulema pesast
            Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

            Comment

            Working...
            X