Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

opel senator 3.0 24v 1990 digispidomeeter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    opel senator 3.0 24v 1990 digispidomeeter

    tere sain sellise infi,et:Mul on selline probleem millest ma enam ilma asjatundjata jagu ei saa. Nimelt digiarmatuur paneb villast,kõik on justkui läbi kontrollitud:juhtmed pistikud ja isegi lahti on võetud,visuaalselt on kõik ilus,ei ole kärsakat ega mikropragusid näha.Toimetab siis nii nagu tuju on,vahest on kõik vedelkristallid täis,vahest jääb puudu üldläbisõit,bensukogus laadimine,:teinekord on kõik kena.Vahest aitab üks laks vastu armatuuri ja pilt ees, teinekord jälle jäägi toksima ja ei mingit tulemust.Ühesõnaga paras jura.oskab keegi head nõu anda ja mis lugu maksta võiks? tänud ette.

    #2
    tere sain sellise infi,et:Mul on selline probleem millest ma enam ilma asjatundjata jagu ei saa. Nimelt digiarmatuur paneb villast,kõik on justkui läbi kontrollitud:juhtmed pistikud ja isegi lahti on võetud,visuaalselt on kõik ilus,ei ole kärsakat ega mikropragusid näha.Toimetab siis nii nagu tuju on,vahest on kõik vedelkristallid täis,vahest jääb puudu üldläbisõit,bensukogus laadimine,:teinekord on kõik kena.Vahest aitab üks laks vastu armatuuri ja pilt ees, teinekord jälle jäägi toksima ja ei mingit tulemust.Ühesõnaga paras jura.oskab keegi head nõu anda ja mis lugu maksta võiks? tänud ette.
    Lambist võiks pakkuda et kylmakad ? Autodes juhtub ikka selliseid asju. Võta lahti, lase kõik jootekohad yle ja töötab.

    Comment


      #3
      no jah,vastus ongi see mida lootsin saada. Kõik see on juba tehtud ja tulemus on sama. näpi mida tahad aga miski ei muutu

      Comment


        #4
        kas pilt kaob LCD'del yleyldse eest ära või jääb osa pildist ette??....ma ise arvan et LCD'l on see läbipaistev lintjuhe katki või lahti kusagilt..alati juhtme otsade yle rullimine ka ei aita..
        Viga saab olla alati kas töövahendis või meistris...praktika alusel on enamus ajast viga meistris

        Comment


          #5
          ei pilt täitsa ära ei kao:no näiteks tahoskaala kas on üleühe(vedelkristallid)või on kõik täis.JNE.

          Comment


            #6
            sel juhul pakuks kyll et lcd lintjuhe on lahti tulnud kusagilt...
            Viga saab olla alati kas töövahendis või meistris...praktika alusel on enamus ajast viga meistris

            Comment


              #7
              No eks homme näeb,proovin veel kord lahti teha ja vaatan mis teha annab.Kuigi seda oppi on juba korda kuus tehtud pole siiani midagi muutunud???

              Comment


                #8
                no nii;sai siis jälle mürada selle neetud kellaga.Nüüd olen otsustanud hävitamise kasuks.Aga veel enne tahaks küsida kas keegi teab,kuskohast saaks teise armatuuri?Tavalise 3.0 oma siin tööle ei hakka,peab kindlasti olema 3.0 24v 150kw 1990-1994. :'(

                Comment


                  #9
                  täna proovisin nii et võtsin armatuuri lahti ja proovisin töötava autoga:tulemust muidugi pole aga avastasin,et üks vidin kuumenes hirmtuliseks.ja selle markeering:~~8906
                  LM 2935 T. See jubin on jahutusribide peal. Ma pole küll elekroonik ega elektrik aga ma arvan et 10 sekiga ta nii kuumaks küll minna ei tohi.muide mis ülesanne tal on?

                  Comment


                    #10
                    täna proovisin nii et võtsin armatuuri lahti ja proovisin töötava autoga:tulemust muidugi pole aga avastasin,et üks vidin kuumenes hirmtuliseks.ja selle markeering:~~8906
                    LM 2935 T. See jubin on jahutusribide peal. Ma pole küll elekroonik ega elektrik aga ma arvan et 10 sekiga ta nii kuumaks küll minna ei tohi.muide mis ülesanne tal on?
                    See LM2935 on see vend kes su armatuurile toitepinget teeb. Yhesõnaga siis 5v regulaator

                    http://www.lotuscarlton.demon.co.uk/dash/dash.htm

                    Comment


                      #11
                      Tänud: aga kas siis sellest regulaatorist võibki see kogu kompott olla? Eile õhtul käisin TEVALO poes ja sealt öeldi et sellist regulaatorit nende kataloogis pole.Ei teagi kas tal mingit analoogi ongi. ja veel,kas tallinnas on mõni mees kes võiks julgelt selle kella käsile võtta?Ma vaatasin romulas ühte tavalist armatuuri aga siis jääb üks suur pistik üle ja tööle ta ikka ei hakka.see et,ei oskagi enam kuidagi olla. ???

                      Comment


                        #12
                        Vigane võib olla tõesti see LM2935.Samas võib viga peituda ka mujal.Kui seda LM´i datasheeti vaadata,siis toiteväljundites istuvad seal lüüdid.Võimalik,et mõni lüüt lekib.Võimalik,et mingi muu asi tarbib seal üleliia suurt voolu ja ajab selle LM´i tuliseks.
                        Kui seda (vigast?) LM´i saada pole,siis ei ole see veel maailma lõpp.Kui kõik muu on korras,siis annab seal 5V ka muudmoodi teha.
                        Vana helitehnika remont Pärnus

                        Comment


                          #13
                          Tänud: aga kas siis sellest regulaatorist võibki see kogu kompott olla? Eile õhtul käisin TEVALO poes ja sealt öeldi et sellist regulaatorit nende kataloogis pole.Ei teagi kas tal mingit analoogi ongi. ja veel,kas tallinnas on mõni mees kes võiks julgelt selle kella käsile võtta?Ma vaatasin romulas ühte tavalist armatuuri aga siis jääb üks suur pistik üle ja tööle ta ikka ei hakka.see et,ei oskagi enam kuidagi olla. ???


                          A mõõda palju sealt LM'ist pinge välja läheb ja palju voolu yritatakse läbi pumbata. Kui pimge või vool ei vasta datasheedis mainitule, siis on miski jama.

                          Comment


                            #14
                            ei ole aega saanud mõõta,aga sain ühe tavalise 3.0 digi.... No auto peal see muidugi ei tööta.Seal on ka 5v regulaator aga 8736M Huvitav kas see hakkaks LM2935T asemel tööle :-/

                            Comment


                              #15
                              Ära sa niimoodi umbropsu vaheta.Vigane ei pruugi iseenesest olla see +5V regulaator.Võimalik,et mingi tarbija seal taga "õgib" liiga palju voolu.Enne vahetamist püüa ikka mõõtmiste teel vea võimalik asukoht selgeks teha.
                              Vana helitehnika remont Pärnus

                              Comment

                              Working...
                              X