Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

digitaal armatuur

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    digitaal armatuur

    tere:tegu on opel senator3.0 24v 1990 a. autogarobleem on selles, et ta näitab numbreid nii kuidas tuju on.küll on kõik vedelkristallid täis,või siis jääb puudu kütusetase,laadimine,üldläbisõit ja kõik muud kollased hoiatustuled?! samas aitab väike laks vastu armatuuri ja on kõik korras,samas jäägi taguma; ei aita.kõik juhtmed ja pistikud on kontrollitud,isegi armatuur on lahti võetud pole kärsakat ega mikropragusid näha.Ühesõnaga visuaalselt on korras AGA EI TÖÖTA.Vot ja olekski küsimus teile,mis viga võiks olla.tänud ette
             

    #2
    Kui teine kord asi kolakaga tööle hakkab,siis on tõenäoliselt viga ikkagi mingis ühenduses.Näiteks mikropragu kuskil trükkplaadi rajas ei pruugi ei palja silma ega ka luubiga tuvastada. :-/
    Sellist viga leida on üsna raske,kuid võta armatuur lahti,kaablid pistikud külge,mootor tööle ja siis ettevaatlikult proovi liigutada plaadi pistikühendusi,samuti õrnalt koputa kruvikeeraja tagumise (isoleeritud) otsaga mööda trükkplaati.Tegevus on küllalt nüri,nii et varu palju aega,kannatust ja õlut.
    Vana helitehnika remont Pärnus

    Comment


      #3
      no on kõike tehtud,aga kasu pole.ma ise arvan,et mõni transa,aga milline seal on neid igavene peotäis ja neid minu mõistus ei raksa.Üle on ka joodetud,et järsku külmjoode aga ei.

      Comment


        #4
        Üks lihtsaim meetod oleks see kuidagi lahtiselt tööle panna ja siis igat moodi teda füüsiliselt mõjutades vaadates, et millal pilt ära kaob. Trükkplaadi mikropraod on enamasti kõige hullemad asjad, sest seda kuidagi lihtsalt üles ei leia... mina ühte maki paneeli lihsalt niikaua jootsin paralleele radadele kuni tööle hakkas ja siis hakkasin jälle katse-eksi meetodil neid ära võtma, et minimaalne vajalik arv leida...
        Esimese hooga pakuksin vea kohaks mingit ühendust plaadi ja lcd vahel. Kas siis mingi kilekaabel, pistik vms.

        Comment


          #5
          minu mõte ühtib digital viimase lausega. kas on mingi jama lcd ja klemmiku-ühenduspadja-plaadi vahel, või on tõesti asi plaadi praos.

          Comment


            #6
            Omal midagi sarnast viga aga autoks Vectra B ja seal see kellaaja/kuupäeva näit paneb kala. Vahepeal on ilusti numbrid olemas ja vahest näitab poolikuna. Armatuuri lahti ei ole raatsinud kiskuda kuna tundub üsna palju vaeva olema sellega. Kas võib ka olla siis mingi ühenduse viga äkki või displei õhtal omadega?

            Comment


              #7
              Ühel Bemul oli sama jama - indikaatori kilekaabel kleebisühendusest lahti. Ei riskinudki torkima hakata, niisama üle "rullimine" ei adianud.
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                #8
                Kas keegi üldse teab, kuidas annaks neid kilekaableid parandada? Oli kord tegemisel üks autoraadio, millel kilekaablil trükkplaadi pool jama...
                Tegin siis ise nii,et peenikese kolviga iga raja koha pealt torkasin augu läbi kile ja siis tavalise pliiatsiga värvisin need augud täis, et see annaks kontakti selle kile serva ja plaadi vahel... (pliiatsi süsi juhib elektrit nagu teate )Kui enne ainult üksikud segmendid põlesid, siis pärast sai umbes pooled tööle. Seega nagu natuke aitas aga väga loll töö ja väga jama seda teha ning ei ole ka 100% produktiivne.

                Comment


                  #9
                  kunagi oli mul üks aparaat millega sai neid kilekaabeid parandada ...päris suure kuumusega töötas...igale poole sai neid kyll kinnitatud ja kõik töötasid..mõningad töötavad siiani...kahjuks masin läks katki(parandada polnud võimalik)ja ma ei ole kuskilt enam sellist masinat leidnud...
                  Viga saab olla alati kas töövahendis või meistris...praktika alusel on enamus ajast viga meistris

                  Comment

                  Working...
                  X