Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

passati automaatkäigukast

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    passati automaatkäigukast

    tere!mure selline et tagurdamisel ei tagurda siis kui on pehme maastik ja mäest üles.milles võib olla probleem?

    #2
    Vs: passati automaatkäigukast

    Kuna postitasid elektroonikafoorumisse siis esimese asjana lase kellelgi VAG-COM kaabel taha ühendada.Kui sealt miskit tarka teada ei saa siis viib sind tee automaatkaste remontivate inimeste juurde.Kui sul on auto aastast 1977 siis pole ka elektroonikat mis seda juhiks.Ära häbene ,räägi mis aasta autoga tegu.

    Comment


      #3
      Vs: passati automaatkäigukast

      Aga kuidas edaspidiste käikudega on? Kas esineb jõnkse või viivitusi käiguvahetamisel?
      Ja kui tegu on 5käigulise kastiga, siis võin suhteliselt kindlalt pakkuda, et kastis sees on üks trummel läbi. Üldjuhul on nii, et kui see kiiresti ettevõtta, siis pääseb päris odava remondiga, kuid kui pikalt edasi sõita, siis võib remont minna juba päris kalliks.
      Ise olen sellist asja mitmeid kordi näinud ja korda teinud.

      Comment


        #4
        Vs: passati automaatkäigukast

        Mingi trummel jah tavaliselt katki. Sama häda kõikidel sama firma kastidel. Bmw ka kasutab neid kaste ja mind hoiatati, et ei tohi tagurdades näiteks kõnnitee servale sõita jne.
        tagurpidi käik nõrk.

        Comment


          #5
          Vs: passati automaatkäigukast

          Esmalt mõtle järele millal käimaõlid vahetatud, kontrolli kuidas tasemed on. Mul pole kunagi VW olnud kuid automaate küll. GM kastid näiteks ei tahtnud ka tagurpidi minna kui õli vähe, kui palju siis jällegi edaspidi jama.
          Kui arvad et vaja vahetada siis veendu et ka õige õli sisse paned, mina näiteks ei saa ühtki müügimeest uskuda sest need soovitavad mida iganes osta ja panna, näitavad kasvõi näpuga väljast suvalist autot et nää seal on see õli sees, meie ülemuse oma ja kiidab - lähed aga aknast mööda siis näed et krt manuaalkastiga...nii üritasid Stokkeri poisid mind "mõjutada", tõsilugu.
          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
          Konfutsius

          Comment


            #6
            Vs: passati automaatkäigukast

            Esmalt postitatud anku poolt Vaata postitust
            Sama häda kõikidel sama firma kastidel.
            Ei ütleks et kõikidel sama firma kastidel. See trummel on rohkem ZF5HP19FL(A) (Audi-VW) ja ZF5HP18(BMW) tüüpviga. Teistel ZF-i kastidel pole sellist trumli katki minekut siiani kohanud.

            Comment


              #7
              Vs: passati automaatkäigukast

              oli mul kunagi sama jama, sai käimakasti õli norm.paika pandud ja oligi korras. see muidugi kõige lihtsam viga ,aga alusta sellest.

              Comment


                #8
                Vs: passati automaatkäigukast

                Soovitan ka õli juurde panna,enne kui edasi käigud ka ära kaovad.
                Aiiaa bljäääd,sa nahka teed...

                Comment

                Working...
                X