Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Auto aku laadimise relee?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Auto aku laadimise relee?

    Tahaks täpsemalt teada kuidas töötab auto aku laadimise relee.

    Nimelt on kätte juhtunud ühe vana uunikumi releekarp (ilmselt vene päritolu).
    Relee karbis kolm releed ja kolm klemmi tulevad välja, mingeid tähistusi pole.
    Oleks tarvis teada, mis põhimõttel asi töötab ja kuidas seda õieti ringi ühendada.

    Mingist skeemist oleks muidugi eriliselt suur abi

    #2
    Vs: Auto aku laadimise relee?

    Tere!Ehk leiad kaane pealt margi või paned pildi üles, muidu raske midagi arvata.Võid ka helistada, nr. on 5578131.olen autoelektriga üsna sina peal.

    Comment


      #3
      Vs: Auto aku laadimise relee?

      Õnnestus jubinast siis väike pilt saada:

      Comment


        #4
        Vs: Auto aku laadimise relee?

        Comment


          #5
          Vs: Auto aku laadimise relee?

          Tänan lingi eest

          Pildid ja skeemid on head, aga jutt on paraku mulle mõistmatus keeles (google translate-st pole ka paraku mingit kasu).

          Inglise või veel parem eestikeelsed lingid on teretulnud

          Comment


            #6
            Vs: Auto aku laadimise relee?

            Kui Venemaalt pärit asjadega tahad tegeleda, siis pead ikka vene keelt ka oskama. Ega venelased enda foorumites inglise või eesti keeles suhtlema ei hakka. Vanade autodega tegelejaid on tõesti praktiliselt kõikjal, kas nad aga just sellel teemal on juhtunud suhtlema. Aga sa küsi guugli käes, tavaliselt ta teab.
            Ja guugel suudab vene keele üsna rahuldavalt inglise keeleks muuta, eesti keelega küll jah paraku hakkama ei saa.

            Skännisin veidi üht eestikeelset raamatut, ehk on mingit abi.

            Teised raamatud paraku kõik venekeelsed.

            Comment


              #7
              Vs: Auto aku laadimise relee?

              Suured tänud, täpselt see mida vaja

              Comment


                #8
                Vs: Auto aku laadimise relee?

                Olid sellised raamatud:
                Esimese, teises kolmanda liig autojuhi õpik.

                Teise liigi.... õpikus on umbes paarkümmend lehekülge juttu sellest kuidas PP105 releekarp töötab.
                1975. a raamat, eesti keeles, ja lk 85-186 räägib auto elektriseadmestikust.


                Võtsin selle raamatu vaatamiseks riiulilt aga olen neid näinud ka antikvariaadis ja
                võiks ju olla ka mõnes raamatukogus.

                Comment


                  #9
                  Vs: Auto aku laadimise relee?

                  Teab keegi sellisest generaatorist midagi nagu siin: http://www.porsche-foorum.ee/album/a...l_P2150001.JPG millelt see võiks pärineda ja kuidas selle laadima saaks? Ühtegi juhet sel autol muidugi pole peale nende mis aju jaoks olen vedanud.
                  Mulle tundub see miski vene genekas olema mis on aretatud põrnika mootori jahutusvendi otsa.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Auto aku laadimise relee?

                    Ei tahaks hästi uskuda, et sellel üldse mingit kirja peal pole.

                    Comment

                    Working...
                    X