Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Probleemsed autoteenindused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Probleemsed autoteenindused

    Siia on oodatud kõik autoteeninduste nimed kus on teil, kui kliendil olnud erinevaid probleeme.Võite ära märkida ka probleemi olemuse ja teile tekitatud kahju.

    Omalt poolt ei soovita minna Tõrvandis asuvasse A/S Savo - auto teenindusse.Kirjutatakse töötundidele otsa ja ka varuosadele pannakse hinda juurde.Mulle isiklikult tekitas see firma 1300.-otsest rahalist kahju.Pärast ei lastud autot ülegi vaadata.Ma ei tea siiamaani kas põhja all ka mõni jupp üldse reaalselt välja vahetati.Firma direktor keeldus isegi tsekkide ettenäitamisest ja ainult sõimas mind ning õigustas ennast.Selle firma jutkond koosneb petistest.Raha teenitakse seal ainult klientide tüssamisega.

    #2
    ... Mulle isiklikult tekitas see firma 1300.-otsest rahalist kahju ... Firma direktor keeldus isegi tsekkide ettenäitamisest ...
    Firmad kardavad kliente kaotada, seepärast ärge unustage ka tarbijakaitset ja teisi avalikkuse ette toomise võimalusi! Lehemehed, pildiaparaat, tarbijakaitse jne on mõjusad vahendid, et "mehepojad" hakkaks sõimamise asemel klienti austama.

    Comment


      #3
      Nüüd leidsite küll koha, kus oma sappi pritsida. >

      Comment


        #4
        Nüüd leidsite küll koha, kus oma sappi pritsida. >
        Teiste õigeaegne hoiatamine on õige tegu!
        Ei näe selles küll midagi taunitavat. Must nimekiri on kasulik ehk sullegi, alaska!

        Või oled ise üks sellistest teenusepakkujatest? Sellise mõttesähvatuse igatahes tekitasid.

        Comment


          #5
          Pakun küll teenust ja on minulgi olnud rahulolematuid kliente. Lihtsalt sellised foorumid on ühelt poolt anonüümsed, teiselt poolt pannakse kirja firma täpsed andmed, aga nendepoolset versiooni ei õnnestu mul kusagilt lugeda. Kodanik emt võib-olla jumal teab kes, kasvõi konkureeriva autoteeninduse omanik. Minupoolest võiks see foorum jäädagi nõuandmise-nõuküsimise kohaks, kaebuste ja pretensioonide esitamiseks on teised kohad, näit. Tarbijakaitseamet. Peace.

          Comment


            #6
            Tarbijakaitse on rohkem nalja tegemise koht (tean vaid paar erandit) ja kõlab teenuse pakkujatele rohkem kõrva silitavana, kuna tarbijakaitse suht ambutu sellistel juhtudel.

            Mina kui autoomanik oleksin küll huvitatud teada kuhu ei tasu minna (loomulikult ka positiivseid kogemusi loeksin suure huviga), kuna omal nahal kogetud sellist 'lüpsmist'. Aeti ajud nii sassi ja enne, kui aru sain mis 'remondi meestega' tegemist olin juba üle 3k ära maksnud. Ja mis oli tulemuseks, kui auto kätte sain! Autol oli pritsega jama aga sõitis, peale selliseid spetse vedas masin vaevalt koduni välja, tra. Ma ei hakka kohta avaldama kuna sellest juba peaaegu kolm aastat müüdas ja mine tea äkki asjalikumad mehed vahepeal tööle võetud.

            Comment


              #7
              Siia on oodatud kõik autoteeninduste nimed kus on teil, kui kliendil olnud erinevaid probleeme.Võite ära märkida ka probleemi olemuse ja teile tekitatud kahju.

              Omalt poolt ei soovita minna Tõrvandis asuvasse A/S Savo - auto teenindusse.Kirjutatakse töötundidele otsa ja ka varuosadele pannakse hinda juurde.Mulle isiklikult tekitas see firma 1300.-otsest rahalist kahju.Pärast ei lastud autot ülegi vaadata.Ma ei tea siiamaani kas põhja all ka mõni jupp üldse reaalselt välja vahetati.Firma direktor keeldus isegi tsekkide ettenäitamisest ja ainult sõimas mind ning õigustas ennast.Selle firma jutkond koosneb petistest.Raha teenitakse seal ainult klientide tüssamisega.
              No hoiatada on ju hea, kuid see jutt ka normaalne ei ole. Miks see inimene siis raha maksis kui midagi ei tehtud. Ja kes on tal keelanud siis praeguseks järgi vaadata kas põhja all mõni jupp ka reaalselt välja vahetati.
              Mina ei soovitaks sellist anonüümset ja ebakonkreetset juttu küll tõe pähe võtta. Tundub rohkem, et kirjutajal auto kaua hooldamata olnud ja nüüd pritsib oma esialgseid emotsioone siia seepärast, et remont ootuspärasest kallimaks läks.
              PS! See on vaid minu arvamus.

              Comment

              Working...
              X