Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Strobod tuledesse

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Strobod tuledesse

    Oleks siis soov panna väiksed kollased strobod tuledesse, et paistaks paremini välja kui vilkurid.
    Äkki keegi oskab soovitada tooteid (kust ja mida). Ehk on võimalik effekt saavutada ka eredate dioodidega? (samuti soovitage kust ja mida).
    http://www.youtube.com/watch?v=ANMoR...eature=related tahaks saavutada midagi sellist, ainult need peaksid olema kollased/oranžid.

    Ootan igasuguseid soovitusi ja abi.

    #2
    Vs: Strobod tuledesse

    otsi siin foorumis oli paar kuud tagasi teema kus kirrjutati sellest skeem oli ka vist olemas.paar erksat LED-i ajab ilusti assja ära.aga kui ment tuleb siis on pees...

    Comment


      #3
      Vs: Strobod tuledesse

      Kas ARKi testi ei saaks kuidagi selliseks teha, et selguks enne lubade välja kirjutamist, kas inimesel on kõik peas korras ja kas tal on lube vaja et sõita või on neid vaja millekski muuks(rikkuda seadust, kihutada, sebida naisi, nokupikenduseks, tulede vilgutamiseks, jne..)
      Condemn the hive.

      Comment


        #4
        Vs: Strobod tuledesse

        Nagu ma ülesin ,,strobod tuledesse, et paistaks paremini välja kui vilkurid." järelikult on tegemist masinaga millel taolised seadeldised lubatud..

        edit: teist postitust ei leidnud , ehk siiski pakute ise abi?
        viimati muutis kasutaja TmR; 14 m 2010, 19:22.

        Comment


          #5
          Vs: Strobod tuledesse

          Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

          Comment


            #6
            Vs: Strobod tuledesse

            See teema vähe teine asi või ma lihtsalt ei saa aru?

            Comment


              #7
              Vs: Strobod tuledesse

              http://www.youtube.com/watch?v=OVIcbJ18LQ4 tahad teha seda??? Trükkplaadilt vead juhtmetega LED-id tuledesse.
              Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

              Comment


                #8
                Vs: Strobod tuledesse

                Esmalt postitatud TmR poolt Vaata postitust
                järelikult on tegemist masinaga millel taolised seadeldised lubatud..


                Ma arvan, et niisuguse suhtumise puhul võib väga suure tõenäosusega jääda abi saamata. Ootaks siis millisele masinale need lähevad "millel need ""seadeldised"" lubatud on" ??? Ma usun, et tegu ikka alarmsõidutuledega ja need üldiselt riigi alluvuses...maru huvitav, esmakordselt märkan sel juhul, et riigi valduses olevale esemele otsitakse lisalahenduseks abi avalikust foorumist - meie suurte isandate põhimõte on olnud ju alati see, et igasugu lisapudinad tuleb sisse osta välismaalt.

                Samas kui linkidest aru ei saa siis sa seda anyway valmis ei tee. Mis veel võiks lisada - mul siin laual umbes niisugused : http://www.youtube.com/watch?v=DiPwM...y7k&playnext=1 lõpetamisel. Samas nende kasutamine omal vastutusel, need asjad pakuvad rullnoksikutele suurt huvi. Politsei arvamus kõlas nii: keegi ei keela nende omamist kuid avalik kasutamine on karistatav (rahatrahv!), kui mingi koduse peo käigus neid maakohas, koduõuel vilgutada siis pole sellest suurt probleemi.
                -superradical-

                Comment


                  #9
                  Vs: Strobod tuledesse

                  Inimene tahtis kollaseid vilkureid. Näiteks autoveo treiler on selline masin millel võid terve auto kollased vilkureid täis toppida.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Strobod tuledesse

                    Milleks peaksid tavaauto tuled vilkuma??? Norm mõistusega inimesele meenutavad vilkuvad tuled auto küljes et tegemist on mingi ametiasutusega või lihtsalt auto el syst jamab(ehksiis katkine auto).Mingit feimi sa sellega küll ei teeni aga tappa võid kuskil parklas saada. Kahju eksole.

                    aa veel googlesse kirjuta strobe light circuit.
                    Ja kõige lihtsam lahendus oleks ümberlülitav relee mille mähisega paraleelselt on lüüt(500mF), üks mähise ots massi ,teine mähise ots 0 seisus ON klemmile. Com klemmile otse +. 0 Seisus off klemmile ühendad pirnikesed mille teine viik on samuti mass.
                    viimati muutis kasutaja supra; 14 m 2010, 21:33.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Strobod tuledesse

                      Esmalt postitatud bisti poolt Vaata postitust
                      Inimene tahtis kollaseid vilkureid. Näiteks autoveo treiler on selline masin millel võid terve auto kollased vilkureid täis toppida.

                      Antud juhul kusjuures ei ole mitte mingisugust tähtsust värvil-minupärast olgu või UV, roosa või mis iganes. See värv ei muuda asja. Mis arvad,et kollane LED näiteks erineb nii drastiliselt sinisest/punasest??? Ainus millele tähelepanu tarvis pöörata on tööreziim (lubatud pinge, voolutugevus jne).
                      Neid vilkureid võid muidugi - isegi kahvelkäru täis toppida või koduse aiakäru, eks kõik oleneb endast .

                      Samuti jääb alati niisuguste küsimuste puhul maik, et kui küsitakse, et milleks kavatsetakse kasutada (seegi võib vahel üsna oluline info olla mille alusel midagi soovitatakse) siis vastuseks lahmib tavaliselt rullnokk just mittemidagi ütleva kirjutise. See on 99,99% tõene praktika muide. Kui inimesel ei ole plaani asja ebaseaduslikult kasutada siis milleks teha sellest nii suurt saladust? Anyway, kui ehitad tuumapommi siis nagunii viib KAPO selle koos ehitajaga varsti minema - või tundub ikka veel midagi keerulist? Pm, kuna seda ei ole keelatud OMADA siis seda võib omada ja ma ei näe põhjust miks ei peaks küsimusele abi saama - nagu mainisin siis avalikult kasutamine selle vilkuri puhul on eestis karistatav, eks igaüks siis juba ise peaks mõtlema, kas, kus, millal ja milleks.


                      -alumisele-
                      Kusagil parklas mingi vilkuri pärast peksasaamise kommentaariks lisaks, et tule koopast välja, hakka inimeseks, onju, õpi elama teiste inimestega kõrvuti-inimestel on erinevad väljendusviisid , see ei ole sinu asi otsustada, supra, mulle näiteks su kasutajanimi ei meeldi (koos selle automargiga-mis ma siis tegema peaksin?) peksma ikka kedagi seepärast veel ei lähe, onju ???
                      -superradical-

                      Comment


                        #12
                        Vs: Strobod tuledesse

                        Ise ei peksa aga on inimesi kes peksavad autopedesid. Ja jutt polnud vilkuritest vaid strobodest auto tuledes. ja miks minna tülli mingi tühise asja pärast. Foorum on selleks et ära öelda mida arvad ja et aidata(ma omastarust tegin mõlemat). Ja mul on kahju veel nendest inimestest kes teise inimese hüüdnimepeale närvi lähevad.

                        Ma olen 33 aastat vana ja pole nokamütsi juba 10 aastat kandnud. rullnokaks nimetamine oli solvav ja Hüüdnimi supra tuleneb mu päris nimest.
                        viimati muutis kasutaja supra; 14 m 2010, 21:53.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Strobod tuledesse

                          Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
                          Ma arvan, et niisuguse suhtumise puhul võib väga suure tõenäosusega jääda abi saamata. Ootaks siis millisele masinale need lähevad "millel need ""seadeldised"" lubatud on" ??? Ma usun, et tegu ikka alarmsõidutuledega ja need üldiselt riigi alluvuses...maru huvitav, esmakordselt märkan sel juhul, et riigi valduses olevale esemele otsitakse lisalahenduseks abi avalikust foorumist - meie suurte isandate põhimõte on olnud ju alati see, et igasugu lisapudinad tuleb sisse osta välismaalt.

                          Samas kui linkidest aru ei saa siis sa seda anyway valmis ei tee. Mis veel võiks lisada - mul siin laual umbes niisugused : http://www.youtube.com/watch?v=DiPwM...y7k&playnext=1 lõpetamisel. Samas nende kasutamine omal vastutusel, need asjad pakuvad rullnoksikutele suurt huvi. Politsei arvamus kõlas nii: keegi ei keela nende omamist kuid avalik kasutamine on karistatav (rahatrahv!), kui mingi koduse peo käigus neid maakohas, koduõuel vilgutada siis pole sellest suurt probleemi.
                          Huvitav Sa pole ise eriti sõbralik selle teema suhtes, miks Sa minuga siis nokid???
                          Targutad julmalt aga normaalset lahendust ei paku???

                          Comment


                            #14
                            Vs: Strobod tuledesse

                            Esmalt postitatud supra poolt Vaata postitust
                            Huvitav Sa pole ise eriti sõbralik selle teema suhtes, miks Sa minuga siis nokid???
                            Targutad julmalt aga normaalset lahendust ei paku???
                            No jah...ma ei oska edasi midagi ütelda, mul on näit. BMW, ja nokamüts ei ole minu valikusse kunagi kuulunud, mind solvab ka näit. see kui BMW omanikke peetakse rullnokkadeks.

                            Nüüd selle "STROBO" (nimetame siis nii) -teema kohta...
                            Soovitan uurida väheke, kui pead stroboks ainult välklambil baseeruvat xenoonlampi siis eksid. "Strobo" ei ole mitte mingi konkreetne valgusallikatüüp.
                            Näiteks on olemas veel niisugune asi nagu "strobeeriv ostsilloskoop" ja siinjuures ei ole sugugi tegu valgusallikaga, eriti veel xenoonlambil baseeruvaga.
                            Strobo veel lihtsam teha kui "vilkurit".
                            Lahendusi pakkuma ei hakka - eelnev on näidanud, et selleks tõesti puudub vajadus - tasuta skeemide joonistamine ja muu taoline tegevus on möödanik - meil ju kapitalistlik maailm.

                            Selle tüli jutu peale - ma ei tea kus seda välja lugesid. Ma lihtsalt vastasin nii nagu selleks kohane. Ma ei salli tänapäeva maailmas kivipalluriajuga vennikesi kes teiste ellu ja tegemistesse oma nina topivad. Nagu oli ütlemine, et "inimühiskond on muutunud endale ise kõige ohtlikumaks haiguseks", ja ma täielikult nõustun sellega, kurat, me elame 21. sajandis, igal sammul kohtame :"heaoluühiskond" "infoühiskond" jne lauseid aga oma ligimese kõrval rahulikult elatud ei saa, see on ainus asi millest mul on kahju, kui üldse millestki siis just sellest .

                            Mis aga puudutab seda kasutajanime teemat siis loe oma post läbi ja siis mõtle, nii kuidas sina oma jutuga võibolla solvasid teisi inimesi (olgu siis kasvõi n.n. "autopeded" - ka seda võiksid seletada lahti, kes või mis on autopede-mina pean end ka ehk autopedeks-näit. mulle meeldivad suured ja luksuslikud autod, sinu kirjutise kohaselt tuleb ka niisuguse arvamuse ja meelepäraga inimesi "peksta"?), siis tegin seda ka mina ja olen teinud seda siin minevikus ning teen vajadusel ka tulevikus. Hiljuti oli üks teema milles hakati lahkama kellegi lauluoskust - no eksju, tule taevas appi, keegi "issi" leidis, et tal on paras teise inimese eraelu sorkida, tegin natuke uurimistööd ja märkisin ka tema eraelu ära.
                            Minu kasutajanimi on ka siin korduvalt ette jäänud, mida ma tegema pean nüüd? Nutma? Naerma?
                            Küll on mind sõimatud "võimendinimega tartlaseks" küll muuks-paraku nime vähenegi kaasajastamine ei leidnud foorumi administraatori poolt heakskiitu ja nii ma siis olen selle nimega edasi, nagu on ütlemine, narri meest, mitte mehe mütsi pole ka siin mõtet iga väikset ütlemist kohe ei tea millena võtta. Igal ühel on õigus ju lõppude lõpuks arvamust avaldada.
                            viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 14 m 2010, 23:21. Põhjus: Ehk nüüd ei ole ebaselge-lisasin osa teksti.
                            -superradical-

                            Comment


                              #15
                              Vs: Strobod tuledesse

                              Nii, nüüd on maailmavaated ära selgitatud(st. tüli läbi). Ja nüüd teemasse tagasi: http://www.edn.com/contents/images/8599di.pdf siit 6 lehekülg. See on midagi tõeliselt super brighti

                              Comment

                              Working...
                              X