Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kuidas saaks ühendada JVC KD-G631 autos nende nuppudega mis asuvad roolil ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kuidas saaks ühendada JVC KD-G631 autos nende nuppudega mis asuvad roolil ?

    Kas ja kuidas oleks võimalik ühendada JVC KD-G631 autos nende nuppudega mis asuvad roolil ja Fordi puhul suunatulede lüliti all olevad nupud. Kas oleks võimalik raadiost selliseid juhtmeid välja tuua mis sinna sobiksid. Huvitab just Ford sest sellele tahaks ühendada.

    #2
    Vs: Kuidas saaks ühendada JVC KD-G631 autos nende nuppudega mis asuvad roolil ?

    mul on umbes sarnane plaan.

    rooli peal on tehaseraadio nupud. ja uuel raadiol on pult, ilmselt töötab raadiosagedusel, sest mingit lampi seal ei paista ja otsenähtavust ka nagu pole vaja.
    idee on selles et installida uue raadio pult rooli sisse ja ühendada nuppude juhtmed omavahel. põhimõtteliselt otse nupu kontaktid omavahel. ei tea kas midagi selle tõttu ei plahvata? paremaid ideid?

    Comment


      #3
      Vs: Kuidas saaks ühendada JVC KD-G631 autos nende nuppudega mis asuvad roolil ?

      Mul on selline lugu,et pulti makiga kaasa ei saanud kui auto ostsin. Ja see idee ei vea vist välja,lihtsam on makist juhtmed välja tuua kui pulti sinna ühendama hakata.
      Kui leiaks kuskilt selle maki joonise ja sealt pealt leiaks koha kuhu juhtmed ühendada teeks selle ise ära. Kui mul endal aega on siis proovin seda ideed mingi vana makiga millest kahju pole.

      Comment


        #4
        Vs: Kuidas saaks ühendada JVC KD-G631 autos nende nuppudega mis asuvad roolil ?

        juhtmetega ühendamise probleem on see, et rooli ühendused on tehtud liugkontaktiga ja seega sinna naljalt juhmtmeid juurde si lisa.
        tundub ainus variant raadioteel juhtimine.
        viimati muutis kasutaja tsimpa; 20 m 2010, 19:24.

        Comment


          #5
          Vs: Kuidas saaks ühendada JVC KD-G631 autos nende nuppudega mis asuvad roolil ?

          Mul on juhuslikult JVC-le uus pult pakkuda-150.-

          Comment


            #6
            Vs: Kuidas saaks ühendada JVC KD-G631 autos nende nuppudega mis asuvad roolil ?

            Esmalt postitatud Karlson2 poolt Vaata postitust
            Mul on juhuslikult JVC-le uus pult pakkuda-150.-
            Kas see hakkab siis üks kõik millise makiga tööle,kui hakkab siis olen nõus ostma.

            Comment


              #7
              Vs: Kuidas saaks ühendada JVC KD-G631 autos nende nuppudega mis asuvad roolil ?

              Ükskõik millise makiga?Ainult JVC-ga,mis pulti kuulab.Kus kandis oled?

              Comment


                #8
                Vs: Kuidas saaks ühendada JVC KD-G631 autos nende nuppudega mis asuvad roolil ?

                Hetkel soomes,aga neljapäeval 25.02 peaks eesti jõudma.Muidu elan saaremaal.

                Comment


                  #9
                  Vs: Kuidas saaks ühendada JVC KD-G631 autos nende nuppudega mis asuvad roolil ?

                  ise liigun Tartu-Elva liinil.

                  Comment

                  Working...
                  X