Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Autotelefoni SIM-kaart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Autotelefoni SIM-kaart

    Opel Omega autotelefoni saab panna aint suure sim kaardi (pangakaardi suurune) : kõik kõnekaardi müüjad annavad sellise suurema kaardi kus keskel on siis väike sim, mis tuleb sealt ära võtta ja mis läheb telefoni. Kas kuskil on müüa ka mingit shablooni või asendust, et saaksin oma väiksemõõdulise simmi suurde pessa torgata? Õigemini ei oska ma seletadagi mida mul vaja on, aga loodan, et ehk keegi sai aru ja oskab täpsemate märksõnadenigi juhatada


    #2
    Vs: Autotelefoni SIM-kaart

    osta mingi 25 eegune stardikas (zen vist 25, diil 29, valik on sinu!). viska sealt kaart välja. Kleebi kaardi tagumine pool teibiga ja aseta oma kaart sinna avausse teibi peale. Voila ongi olemas.

    Comment


      #3
      Vs: Autotelefoni SIM-kaart

      Näedsiis, DoItYourself ruulib ikka. See peab olema vist ikka üks päris hea teip, kui seda seal kinni hoiab. Ma mõtlesin, et ehk on mingi spets adapter müügiks kuskil, keegi teab?

      Comment


        #4
        Vs: Autotelefoni SIM-kaart

        Mõned aastad tagasi Tevalos oli, mingi umbes 50.- vist maksis.

        Comment


          #5
          Vs: Autotelefoni SIM-kaart

          Aga mis märksõna all?

          Comment


            #6
            Vs: Autotelefoni SIM-kaart

            Kas algul see kaart ei olegi suur?
            Väike on seal see nö poolperforeeritud.
            Siis surud sellest suurest väikse välja.

            Kas ta sobib on teine probleem.
            Aga mõõt on sinna ID- ja panga- jne kanti.

            Comment


              #7
              Vs: Autotelefoni SIM-kaart

              Tahaks kasutada autos ikkagi oma enda numbrit (kaart on hetkel telefonis), mitte suvalise kõnekaardiga kaasa saadud numbrit. Sellest ka see teema, et ehk on mingit adapteri moodi asja...

              Comment


                #8
                Vs: Autotelefoni SIM-kaart

                Kunagi oli aastaid 1610 sim kaart nii, et suur kaardiosa oli ühelt firmalt, väike teiselt. Ilma mingi teibita. Oleneb mis asendis ta Sul seal püsima peab.

                Comment


                  #9
                  Vs: Autotelefoni SIM-kaart

                  Kirjutan siis hästi aeglaselt et oleks selgem.

                  Kui sa said selle kaarti, mis on su mobiilis, siis oli ta suure kaaarti sees.
                  Vast keegi, kes aitas, võttis ta sealt enne sind välja.
                  Aga moblade müüdipunktides peaks olema neid "raame".
                  Kui ei ole, kõik on ära visatud, siis saab nendega rääkida, et nad hoiaksid mõne alles.

                  Kui teda vajutada, siis jääb väike sinna suure sisse kinni.
                  Ja tagumisele poolele võib midagi õhukest liimida.
                  nt augu kohta harilik paber ja tervele kaardile kleeps.

                  Mitte ei usu et neid erinevate mõõtudega võimalusi nii hirmus palju oleks.
                  Aga kes teab.
                  Proovi, kaotada pole midagi.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Autotelefoni SIM-kaart

                    Auto jaoks oleks mõistlik sama numbriga teine kaart teha, siis ei pea kogu aeg ümber tõstma. Moblaoperaatoril on selline teenus. Kui autotelefon on sees, siis Keskjaam teab, et kõne tuleb saata autokaardile, mitte taskukaardile. Mu sõber bemmimehel toimib väga mugavalt.
                    Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                    Comment


                      #11
                      Vs: Autotelefoni SIM-kaart

                      Esmalt postitatud jannozz50 poolt
                      Aga mis märksõna all?
                      Mida ei mäleta, seda ei mäleta. Midagi sellist oli. Sama värvi ja tootjafirma ka sama.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Autotelefoni SIM-kaart

                        Esmalt postitatud madis poolt
                        Auto jaoks oleks mõistlik sama numbriga teine kaart teha, siis ei pea kogu aeg ümber tõstma. Moblaoperaatoril on selline teenus. Kui autotelefon on sees, siis Keskjaam teab, et kõne tuleb saata autokaardile, mitte taskukaardile. Mu sõber bemmimehel toimib väga mugavalt.
                        Mis operaatori all sinu sõber on? EMT pakub sellist võimalust, "minu" TELE2 ütleb, et see ainult firmadele ja kõik tahavad selle eest lisaraha saada. EMT teenus näeb välja nii: kui autotelefon on sees, kuid ei vasta 4-5 (reguleeritav) kutsumise peale, lülitab taskutelefoni peale. TELE2 selgitas oma teenuse toimimist nii "hästi", et ma ei oska kommenteeridagi!
                        Endal on autotelefonis endise Bravocomi kaart; vähe räägin ja maksangi ainult selle eest, palju kasutan, ma mõtlen, et ilma kuutasuta.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Autotelefoni SIM-kaart

                          EMT on jap. Uurin seda teist sim kaarti kohe, kui auto jälle sõidab. P.S -> Opel

                          Comment


                            #14
                            Vs: Autotelefoni SIM-kaart

                            kas kaardi kloonimine kodustel vahenditel kõne alla ei tule? olen netis kolades sellistele programmijupikestele peale sattunud, smartcard readeritega (näiteks dell d600 seeria läpakatel sisseehitatud) saab sim kaarti ilusti lugeda/kirjutada, aga mulle jääb kahtlaseks muidugi selle operatsiooni legaalsus ja see, et kas ta üldse toimima hakkaks (2 telefoni samal ajal helisevad jne)

                            Comment


                              #15
                              Vs: Autotelefoni SIM-kaart

                              Päris vanu kaarte minuteada andis edukalt kloonida, siis mingi aeg aga ilmusid kaardid, mis mingi päringute hulga juures ennast lukku keerasid. Enne kui kaart lahti kangutatud sai, muutus see kasutuskõlbmatuks. Kuidas momendil selle asjaga lood on, pole huvi tundnud.

                              E:
                              Helisema peaks see telefon, millega viimati välja helistati e. mis end viimasena võrku registreeris.

                              Comment

                              Working...
                              X