Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

autoaktiivantenn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    autoaktiivantenn

    on kellelgi väga häid kogemusi mõne müügiloleva auto aktiivantenniga? ise olen paari proovinud aga väga armetu....

    #2
    Kaheldava väärtusega kaup. Ei ole märganud nende kasutegurit.

    Comment


      #3
      See on sama nagu aktiivsete osakestega super pesupulber. Poe müüjad räägivad et väga hea ja inimesed kiidavad. Mina isiklikult olen poodi tagasi viinud ja myyjad on vaikides tagasi võtnud, pole midagi kobisenud. Ju nad siis teavad et on saast. Tegelikult on on ikka systeem selline et kui raadio ei levi seal kus sina oled, siis ei aita miski kemiseerimine ja kehvale raadiole on aktiivsete osakestega super antennist kah väga vähe kasu. Kui on piisavalt hea raadio siis piisab ka tavalisest antennist. Ise olen tähele pannud, et Pioneerid on väga head ses suhtes, Vähemalt KEH-1400 ja KEH-1960. Teisi pole kacetanud.

      Comment


        #4
        aga on siis vähemalt raadioantennivõimuga head kogemust :-[?

        Comment


          #5
          kõlab küll tiba jõhkralt, kuid parim asend on katusel ja statsionaarne. egas see auk jah nii kerge teha pole, kahju ka veits puurida tervet plekki, kuid on müügil tavalisi antenne, mis on ise just suht jublakat, nii ca 15-20 cm, kuid signaali püüavad sigahästi. eeldus on muidugi ka see, et mida vähematest lülidest antennikaabel koosneb, seda etem. muidugi ka magnetantennidest saab oma valiku teha, kuid jah neid saab ka virutada. et tulemus hea oleks, peab ka enamvähem talutava signaalitundlikkusega raadioaparaat olema. 8)

          Comment


            #6
            aga on siis vähemalt raadioantennivõimuga head kogemust :-[?
            Kogemus on selline et kui hakkad levi äärealadel neid kehvakesi signaale võimendama siis tahavad raadiosse pugeda hoopis naaberriikide samal sagedusel olevad võimsad saatjad. Ja kui satud kogemata mõne saatja lähedusse siis kuuled sa liikumiselt kordamööda mitmeid jaamu
            Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

            Comment


              #7
              ja üldiselt võimendades raadiosignaali võimendad ka kõiksugu kahinat.
              Endal on positiivsed kogemused saab 9000 oleva grundigi makiga. makil on sisseehitatud navi ja 1000 muud asjandust. kui süüde väljas levi halb, sisse keeramisel aga mängivad raadiod puhtalt. huvitav oleks teada, mida seal kasutatakse

              Comment

              Working...
              X