Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

lapseistmes resonaator Mercedese jaoks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    lapseistmes resonaator Mercedese jaoks

    MB-des kasutatakse lapseistme puhul mingit resonaatorit lapsetooli sees, mis esimesel istmel paiknedes lülitab v2lja airbagi kaass6itjal, kas kellegil on infi kuda seda resonaatorit ise tekitada ?

    vic

    #2
    igat elektroonika seadet tuleks testida ja kontrollida. Isegi kui sa peaks leidma midagi sellist, äkki räägid, kuidas sa seda katsetada kavatsed. See üritus võib väga kurvalt lõppeda kui su sistema näiteks külma tõttu ei tööta ja kõrvalistmel peaks istuma laps!!!!!!!!!!!!!!!

    Comment


      #3
      Iseenesest, nagu ma aru saan on resonaator suht lollikindel v2ike tykk (ala sarnane mingile poe magnetturvasysteemile) st mis ise elektroonikat ei sisalda.. elektroonika on toolis resonaator peaks toolist tulevale signaalile lihtsalt tagasiside saatma (nagu poes kui yritad klepsuga l2bi turvav2rava jalutada..) seega ma ei n2e isepaigaldaval resonaatoril ohtu.. pigem toolis v6ib tehnika alt vedada. Kui aga läheneda teistpidi.. millega saaks m66ta, mis signaali tool v2lja saadab et osta 6ige sagedusega resonaatorit?

      v

      Comment


        #4
        Iseenesest, nagu ma aru saan on resonaator suht lollikindel v2ike tykk (ala sarnane mingile poe magnetturvasysteemile) st mis ise elektroonikat ei sisalda.. elektroonika on toolis resonaator peaks toolist tulevale signaalile lihtsalt tagasiside saatma (nagu poes kui yritad klepsuga l2bi turvav2rava jalutada..) seega ma ei n2e isepaigaldaval resonaatoril ohtu.. pigem toolis v6ib tehnika alt vedada. Kui aga läheneda teistpidi.. millega saaks m66ta, mis signaali tool v2lja saadab et osta 6ige sagedusega resonaatorit?

        v
        Esiteks on tavaliselt autodel võimalus kaasreisija padja välja lylitamiseks ja teiseks ei hakkas mina kyll auto turvaseadetega mängima, eriti kui mu lapse elu mängus oleks.

        Comment

        Working...
        X