Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Soovitage autoalarmi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Soovitage autoalarmi

    Niisiis oleks masinale alarmi vaja, kuid piirid seab siiski hind. Üle 1500eek asja eest välja käia ei tahaks.
    Oskab keegi midagi odavat ja töökindlat soovitada?
    Lisaks firma nimele võiks välja tuua ka mudeli ja koha kus seda müüakse.
    Tänud ette!

    #2
    Tollal, kui mina muretsesin isetehtu signa vastu tehase toote, oli selleks Fighter 29, sest mul kadus kontroll isetehtud täiendudste skeemide valitsemisel. See läks minu jaoks liiga keeruliseks, hakkas käima minu poolt tehtu ja fikseeritu vastu. Maksumuseks oli vist 1400 EEK-i, kui mälu ei peta ja olen sellega rahul.

    Comment


      #3
      Omal autol peal "Cobra": karjub kui haiget tehakse ja avab uksi lukust vajadusel - alarm missugune !
      Maksis ~1500,- ja müüs Alfaline: Mustamäe ARK kandis.(Lohu 12)
      Head susserdamist !

      Comment


        #4
        sellise summa sisse mahub üsna hästi
        FIGHTER F-29 1200kr

        http://www.autoalarm.ee/hinnakiri.htm

        Comment


          #5
          osta autosse kuri koer ;D ;D ;D

          Comment


            #6
            Oskab keegi äkki mõnda keskluku kolmpekti ka soovitada, et siis 4 mootorit+ puldiga juhtimine? Alarm kui selline on olemas, aga ilma keskluku juhtimiseta
            Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

            Comment


              #7
              Keskluku süsteeme võid näiteks leida siit:
              http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...rm.html&lng=est

              Comment


                #8
                Keegi 5-juhtmelise keskluku mootori juhtmete tähendust ka teab? Värvid siis must, pruun, valge, roheline ja sinine.
                Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                Comment


                  #9
                  sellise summa sisse mahub üsna hästi
                  FIGHTER F-29 1200kr

                  http://www.autoalarm.ee/hinnakiri.htm

                  See hind 1200.- on tavalise sireeni puhul, akusireeni korral lisandub 100.- Ise ostsin selle ning ka paigaldasin. Siiani on ennast hästi üleval pidanud aga hetkel pole kõigi funktsioonidega suutnud veel tutvuda ja kõik võimalused on kasutamata.

                  Comment


                    #10
                    Mina soovitaks EUROSEC-i või GNOOM-i. ühe saad kätte umbes 1500.- ja teise umbes 1000.- ;D Alarmile üldse soovitan paigaldada akusireeniga pasuna 8). See nagu kõige kindlam, sest kui lõikad tavalisel pasunal juhtme läbi jääb ta lihtsalt vait aga akusireen lõugab veel pikka aega

                    Comment


                      #11
                      Eurosec
                      990eek, ultrahelianduriga aga +350eek

                      Üks esimesi ettevõtteid Eestis kes tegeleb autoelektroonika ja lisaseadmete müügi ja paigaldamisega autodele ja alustas oma tegevust 1995 a.

                      Comment


                        #12
                        5-juhtmega mootoril on 2 otsa mootori otsad ja 3 on ümberlükatav lüliti. Võtad mootori kätte ja testriga kellad otsad välja
                        "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

                        Comment


                          #13
                          nii palju kui mul on kogemusi alarmidega(7a), pole olemas odavat, head ja töökindlat alarmi

                          Comment


                            #14
                            aga kas siis miski cobra alarm (mida praegu müüakse 5601,5610 see lapiku puldiga7726,7727,7777,7779)

                            on see piisavalt hea? pulte saab programmeerida alarmiga


                            mis alusel see töötab? ikka raadiolainete? ~400mhz???


                            odaval 1000,- alarmi puldil sees potekas! kui seda keerata kas võtab kõik selle firma alarmid maha ja teised ka?

                            Comment


                              #15
                              odavatega on tavaliselt nii, et tõmbad kaitsme välja ja rahu majas.ei karju ja käivitub ilma probleemita

                              Comment

                              Working...
                              X