Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

2gead ideed autole

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    2gead ideed autole

    eee...selline kyssa et kui kellegil on mingeid 2id ideesid mida saaks auto peal rakendada v6iks siia midagi kirutada...need v6ivad olla seaotud valgustusev6i mingite n2itajatega or whatever...v6iks siia midagi panna siis...ok tnx

    #2
    Mis sind konkreetselt autoasjanduse juures huvitab? On mõningaid üldsusele avaldamata asjakesi nagu näiteks:
    1. Starteri käivitamise blokiraator, mis ei vaja ühtegi lisalülitit.
    2. Auto valvur, mis võib tüürida ka moblat.
    3. Auto käivitus külmal ajal kas moblalt või taimerilt.
    4. Tulede oleku kontroll nii sisselülituse korral, või   nii sisselülituse kui väljalülitamast unustamise korral.
    5. Koodlukk, mida olen kasutanud suvel ujuma minnes, sest signa pulti ikka püksi ei pista.
    6. Uste lukustumine peale juhi ukse sulgemist (pidi välistama ristmikel levinud punase tule ajal auto ja autost röövimisi).
     On veel mõningaid minu poolt täiendatud skeemikesi. Kõik ei tule kohe paugupealt meelde.

    Comment


      #3
      oleks huvitav kuulda j2rgmistest punktidest:1,3,4,5...

      Comment


        #4
        Kuulda saad ikka. Mis masinale tahad neid paigaldada? Starteri käivitamise blokiraator on TTL seeria lahtise kollektoriga kivil K155LA8, lisaks mõned takid ja 2 türistorit. Ülejäänud seadmed on 4000 seeria kivide baasil. Ah mida siin pikalt ikka kirjeldada. Kuna skannerit ei oma, siis skeemide ja mõne valmis jubinaga võid tutvuda mõnes kokkulepitud kohas. Helista tööajal 06400855.

        Comment


          #5
          kui sa, bro, neile skeemidele järgi peaksid minema siis ole nii hea ja riputa nad siiagi üles. Kui sul just võimalusi selleks leidub

          Comment


            #6
            hmm selle j2rgi tulemisega selline kala et ma elan ysnagi kaugel igasugustest rajooni keskustest...2kki oleks mingi variant kuskilt skanner saada...v6i on neid ka v6imalik postiga saata?btw autoks on volvo 740

            Comment

            Working...
            X