Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Autoraadio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Autoraadio

    Niisiis oleks tarvis veoautosse raadiot. Mõtlesingi, et kas tavaline sõiduautost võetud kassett-raadio sobib sinna, sest veoautos teadupärast elekriskeem 24v.

    #2
    veoautosse on vaja jah pinge alandit mis on IN 24-28V ja OUT 13,8V ampreid vlid ise oleneb raadio võimsusest ja kas sa tahad sinna veel midagi taha ühendada näit.lällari jne.
    Ise teha pole üldse raske üks trants või kaks paar takki ja üks L7815 ja vist läks üks konde ka.

    Comment


      #3
      Aga kas sellist valmistoodet ka müügil on, sest pole ise elektroonikas just kõva sõna, ja kuna seal on varem juba makk olnud, siis milline on tõenäosus, et see jupp seal vahel juba olemas on?

      Comment


        #4
        Mõõda testriga raadio auku tulev toitepinge ära ja ongi selge. Kui on 24v, peab regulaatori vahele tegema/ostma.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Minu teada saadakse veoautos 24V kahe aku järjestikku ühendamisega 12+12V.Sellisel juhul oleks mõttekas tuua +12V toide selle esimese aku+ klemmi juurest automakki,ja kasutada tavalist 12V automakki.
          Tähelepanu! + toide tuleb tuua selle aku küljest,mille - klemm on auto kerega ühendatud!
          Vana helitehnika remont Pärnus

          Comment


            #6
            Sellise ühendamisega väheneb akude eluiga. Generaator laadib mõlemat akut koos, kui ühte tühjendad, siis teist laaditakse üle. Nii et poodi ja osta 24-12 konverter.

            Comment


              #7
              Õige küll kuid kas (veo)aotu suure vooluga aku juures ikka oluline?
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                #8
                vist on küll ,sest nii palju kui mina olen autojuhtidele seda võimalust pakunud on nad kõik loobunud. Nad on ka mulle väitnudd et pidi akkud tuksi keerama.Aga mina ise ei taha ks seda küll uskuda.

                Comment


                  #9
                  Keerab aku tuksi ja veel kuidas.
                  Võta loogiliselt, mis juhtub akuga, kui teda pidevalt (sõidu ajal, kuid veoauto sõidab ju palju) umbes 2-3 ampriga üle laadida (see umbes autoraadio voolutarve)? Vastus saab olla vaid üks - keeb ruttu läbi.

                  Comment

                  Working...
                  X