Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Tuunimise Ideed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Tuunimise Ideed

    Kellel on midagi pakkuda olex hea kui ta annaks siin märku.

    #2
    Võiksid ikka täpsustada, mis autot ja kuidas sa tuunima hakkad. Kui see nn. tuunimine on seotud auto elektriga, siis oled õiges kohas, kui tahad aga nitrot peale panna, siis võiksid sirvida www.streetrace.org
    Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

    Comment


      #3
      Minu unistus oleks elektriliselt tumenevad klaasid teoreetiliselt peaks võimalik olema..
      "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

      Comment


        #4
        ma ka olen mõelnud tumenevatest akendest...yks lahendus idee oli mul...põhimõtteliselt kui teha aknast suur LCD display...valguse polarisatsiooniga kui pinget peal pole siis paistab läbi kui on siis on tume...ainult jah ei kujuta ästi ette kuidas see teostatav oleks ja milline olex läbipaistvus kyllap saaks seda pingega muuta...

        Comment


          #5
          Minu teada mingile luksusmargile (Maybach ? ) pakutakse tehase poolt tumenevaid klaase.See lõbu on aga vist maru kallis.Samas ei kujuta ma ette,kuidas seda ise teha.Sisuliselt on tegu jah vedelkristall aknaga,kuid kuidas praktikas leida nii suuri vedelkristalltabloosid ja nendele siis veel auto akna kuju anda?
          Vana helitehnika remont Pärnus

          Comment


            #6
            Kui ikka rahakott paks siis annab kõike korraldada

            Comment


              #7
              Üks link,mis võib elektroonikafännidele huvi pakkuda:
              http://www.apexi-usa.com/electronics.asp
              Vana helitehnika remont Pärnus

              Comment

              Working...
              X