Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

audi 100 piduritega probleem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    audi 100 piduritega probleem

    siuke probla, et Tallinna vahel sõites kipuvad pidurid peale jääma. Kodus seda probleemi ei ole aga nii kui on vaja rohkem pidurdada(Tallinnas) siis kööga. Piduripedaal muutub jäigaks ja pidurid on peal(mootor näeb sitaks vaeva ja bens kulub) aga siis käib mingi käuks läbi ja pidurid tulevad maha kuni sa jälle pedaali puudud. Nüüd palavaga on asi veel hullemaks läinud. On kellelgi mingeid ideid??
    aa seda ka veel et Audi 100 85a oma 2,3 mootor(101KW) sedaan kerega
    Hardcore will never die!!!

    #2
    Piduriklotside sadulad kinni kiilunud? Mul oli niiviisi, kiuksus vastikult. Võlli andis sirgeks taguda. Mida automehhaanik ütleb?
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Ma arvasin ka et sadul kinni ja tegin korda + veel uued kettad ja klotsid aga probleem ei ole kadunud. Nyyd arvan, et silinder võib jamada(sama arvamus ka mehaanikul). Ma tahtsin lihtsalt teada kas kellelgi veel miskeid huvitavaid ideid pakkuda on, sest ei tahtnud kohe silindri kallale minna(hakka pidureid õhutama jne-igavesti tüütu)
      Hardcore will never die!!!

      Comment


        #4
        Kui sa sadula korda tegid,ega siis peale pidurisilindri eriti muid variante ei ole.Pead selle natuke tüütu töö ikka ette võtma.
        Vana helitehnika remont Pärnus

        Comment


          #5
          Jamada võib ka võimendi. Võimendi töötab ju nii et kui ei pidurda siis on mõlemalpool membraani vaakum ja kui pedaali vajutad siis lastakse pedaali poole membraani õhk sisse ja see aitabki sul pedaali vajutada. Kui nüüd süsteem kuskilt lekib ja sinna õhk sisse läheb siis lükkabki piduri peale. Suurematel pööretel (maanteel) tõmbab mootor pidevalt ja siis suudab võibolla vaakumit hoida. Et kui pidurid tulevad maha just pöördeid andes siis võiks küll seda kahtlustada.
          Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

          Comment


            #6
            Eks peab siis ükspäev lammutama hakkama :P ja välja uurima.
            Hardcore will never die!!!

            Comment


              #7
              Mina oma elu jooksul pole küll veel kohanud sellist varianti,et sõiduautol pidurivõimu rikkega pidurid peale jooksevad.
              Küll on selline asi suurtel bussidel ja veoautodel,kus pidurid töötavad suruõhuga.Nendel ei lähe pidurid enne maha,kui kompressor on õhu surve üles pumbanud.
              Vana helitehnika remont Pärnus

              Comment


                #8
                Ilmselt oled siis vähe elanud sest mina oma kolmekümne eluaasta jooksul olen seda näinud
                Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

                Comment


                  #9
                  siin pole muud kui kolb välja ja peene liiva paberiga puhtaks. Kontrolli kas prikaitse kummid on terved ja ära unusta et piduri õli tuleb iga 2 aasta tagant vahetada.

                  Comment

                  Working...
                  X