Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Teeks autole veojõukontrolli

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: Teeks autole veojõukontrolli

    Ühesõnaga, mingit pointi su jutul ei olnud.

    Comment


      #47
      Vs: Teeks autole veojõukontrolli

      Ma ei näe sinu jutus erilist pointi, kui ainult oma komplekse teiste peal välja elada!! Millejaoks? Minu jutu point ( Et SINA ka aru saaksid) Oli/On ja jääbki selleks: Las ta katsetab seda veojõukontrolli, see on hea, et üritate siin inimesele ka asja mustemaid külgi seletada lahti, aga see, et ÄRA TEE, Ja igasugu fakte, mis paika ei pea, loobite talle...see nagu eriti mõtetu ju!? Loe palun see teema läbi (ei ole pikk) ja vaata, kas sa leiad enda jutust kasvõi ÜHEAINSAMA positiivse lausejupi!!
      Sinusuguste tõttu jätavadki vbl mõned asja pooleli....ja mille nimel? Sest sinuarust on asi nõme ja maiteamida veel!

      Peace
      Fibaro juhtmevaba koduautomaatika - www.indome.ee
      Tark kodu vähem kui 500€ eest

      Comment


        #48
        Vs: Teeks autole veojõukontrolli

        Jah, minu pihustunud isiksus koosneb ainult foobiatest ja kompleksidest.

        Igasugu asju võib teha, aga parem on neid mitte katsetada avalikel teedel ja oma tervise hinnaga. Ja kes hakkab rääkima et veojõukontrolli teha on lihtne - näitab sellega oma üüratut võhiklikkust, see ajab vihale.

        Comment


          #49
          Vs: Teeks autole veojõukontrolli

          Igasugu asju võib teha, aga parem on neid mitte katsetada avalikel teedel ja oma tervise hinnaga. Ja kes hakkab rääkima et veojõukontrolli teha on lihtne - näitab sellega oma üüratut võhiklikkust, see ajab vihale
          Huvitav, et sa osa juttu juurde mõtled. Kus on lause, et seda katsetama hakatakse avalikel teedel? minu arust teemaalgataja ei öelnud üldse, kas sõidab selle autoga maal vees või õhus. Sa lased end liialt häirida teemadest, mis sind otseselt ei puuduta ma vaatan.
          Keegi pole ka väitnud et veojõu kontrolli tegemine kerge on, kui mäletan õigesti (ei viitsi hakata kerima tagasi teemat) siis teema algaski sellest, et tahaks teha, kust leida skeeme (põhimõtteliselt küsiti nõu ju)...kui saaks aru mis/kes/kus veojõukontroll täpselt endast kujutab, ehk tõesti jätaks ta asja sinnapaika ning teeks midagi muud. Aga kohe laitma hakata, selle asemel et asi ära põhjendada...näitab mingit kummalist üleolevat suhtumist... Kui õigesti mäletan, oligi sinu, KaruTec, esimene vastus midagi sellist: get real!? oli nii? Ütleks siis midagi asjalikku sellise postituse asemel, aga ei!
          Ütleme tuleb keegi noor ja andekas, mingi mõttega, et teeks ntx ise konditsioneeri autole(no näiteks hea küll ju) ja vastukaja oleks a'la selline: [osta auto millel kont peal ja asi vask, ära ole nõme, et sellist asja tegema hakkad, lased end ja teisi õhku!] Samas kui inimene tõesti ootab teadjate nõu, kuidas konditsioneer töötab, mis seadmeid vajab ning mismoodi elektroonika seda juhtima panna, kasvõi viiteid,linke vms. siis ei ole ju mõtet kirjutada get real sinna!? Kui midagi sellist kirjutada mõtled...jäta kirjutamata, ei saa sina sellest targemaks, ega tema...ära tee välja, kui tundub nõme(ja ehk ongi) idee, küll ta ise sellest aru saab.Aga teinekord võib väga lahedaid asju tulla sellistest mõttevälgatustest.

          põhimõtteliselt on teemast asi niiehknaa ammu juba möödas ja minu poolt siia rohkem teksti ei tule. Kui ikka rahu ei anna, eks siis leia ps ning anna tuld Ei garanteeri, et viitsin vaielda sel teemal veel, kuna tundub nagu jookseks peaga vastu seina aint

          Lauri
          Fibaro juhtmevaba koduautomaatika - www.indome.ee
          Tark kodu vähem kui 500€ eest

          Comment


            #50
            Vs: Teeks autole veojõukontrolli

            Lauri_s, ära pane tähele, aga siin foorumis käivad läbi igasugused tegelased kqikvqimalike ulmeliste ideedega, seepärast suhtuvad foorumi "vanakesed" sellistesse teemadesse skeptiliselt.
            See ka veel, kui sa tahad midagi ehitada, siis proovi kqigepealt ise mingi inff väljaotsida, mitte et kohe vastav teema foorumisse ylesse ala "Kle tahan ehitada sedajaseda".
            Kolakoguja

            Comment


              #51
              Vs: Teeks autole veojõukontrolli

              Ega see veojõukontroll ei ole raske realiseerida, tõesti ei ole !

              Kasvõi Pascali peal (mu lemmikkeel, rohkem ei oska ka) on seda labana realiseerida, näiteks

              ...

              begin man66ver
              If vasak > parem
              then
              do brake vasak
              If not do Drive on

              begin man66ver2
              if parem > vasak
              then
              do brake parem
              if not do Drive on

              ...

              Nagu näha siis oma "põhjalike" progemisoskustega olen asja juba paika pannud .

              Edu ka teistele tahtejõulistele tegijatele.
              Tasuta präänikut ei anta, ei elus, ei elektroonikas.
              Ettevaatust! Postitan ainult ebakaines olekus!

              Comment


                #52
                Vs: Teeks autole veojõukontrolli

                Siit leiab teema autor omale lugemist:
                http://auto.howstuffworks.com/
                Vana helitehnika remont Pärnus

                Comment


                  #53
                  Vs: Teeks autole veojõukontrolli

                  Just nii ongi, et veojõukontroll tegeleb mootori momendi vähendamisega ja stabiilsuskontroll pidurite abil auto liikumissuuna korrigeerimisega.
                  viimati muutis kasutaja fred; 16 m 2006, 09:39.

                  Comment

                  Working...
                  X