Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Daewoo Lanos 99 1,5i

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Daewoo Lanos 99 1,5i

    Alustuseks oli kadunud säde,tegin vilgutus testi:veakoodid 53 ja 64.Süütesüsteem on tal ilma jagajata(2X2 süütepool)komutaator on süütepoolidega samas korpuses.
    Kommukas oli läbi,kuna pühapäeva õhtul polnud võimalik originaal komplekti hankida siis asendasin kommuka Audi 2,8 V6 omaga(1 kanal jäi tühjaks).Sain sädeme tagasi ja auto käima aga mootori tuli jäi põlema.Vilgutus test andis veakoodideks nüüd 63 ja 64.Pole daewoo jaoks koodi tabelit.Võrdlesin GM üld koodidega ja opeli koodidega(sissepritse süsteem on opelilt pärit)Aga selgust ei saanud.Äkki keegi saab nende veakoodide tõlke anda.
    Asjaga on kiire,auto peab juba täna õhtul soomes olema.

    #2
    Minu teada tegeleb daewoo-chevroletiga pleione,ehitajate teel.Kui üritad ise remontida,siis võin pakkuda saidi ukrainast //lanos.com.ua/useful.Seal on remondiraamat väljas-vene keeles.Muidugi veakoode ei pruugi olla.Mul küsimus,mis on vilgutustest?Ja veel ,ega sa ei tea netikauplust,kust saaks lanose osi tellida.Venemaal on selline asi olemas.Äkki on poolas ka midagi...Ikkagi eu ja tolli pole vahel.Mul endal ka lanos.

    Comment


      #3
      See pole minu enda auto ja varuosade kohta ei oska midagi öelda.Vilgutus test on teise nimega self diagnostic.Kindalaeka alla on diagnostika pesa,sealt ühendad 2 otsa kokku ja näitab mootori tulega vilgutades veakoode.Umbes nagu morse.Auto on veel hetkel Võrus,õhtuks peab olema juba tallinas sadamas.

      Comment

      Working...
      X