Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Elm327

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Elm327

    Kui kellelgi on kogemusi sellise OBD liidesega, siis oleks hea teada saada kogemustest. Plaanis selline soetada.

    #2
    Kui võimalik võta kohe margipõhine, kui niisama mängida siis tundub et elm teeb kõike aga kui mingit konkreetset viga otsid siis just see on puudu.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      Hiinas tehtud ELM imed on siiani mänguasjad olnud. Delphi/Autocom on asjalikumad universaalsetest.

      Comment


        #4
        Minu hiina ime ELM oli küll super lahe vidin. Maksis mingi 1.50 kanti aga no ei tahtnud ega tahtnud ühenduda telefoniga. Kakkusin siis lahti ja lihtsalt sinine valgusdiood oli joodetud klemmidele..Nii et jah, tuleb ikka kallimate vidinate poole vaadata. Konnweiga olen väga rahul..

        Comment


          #5
          Isegi kunagi kuskilt sain ELMi.
          Proovisin kunagi USAkalt koode kätte saada ja veel mingitel hilisematelt autodelt.
          Midagi temaga saab kätte, aga mitte kõike.
          Paras mänguasi on. Vedeleb garaazis.

          Hiljem Ford Mondeole sai võetud Amazonist üks Fordi spetsiifiline ja see oli hoopis parem tükk.
          Tarkvara sai tasuta netist (legaalselt).

          Väga palju asju sai korda tänu sellele.
          Pikka aega vaevas mootorit üks probleem ja selle jubinaga sain kätte.
          Ka turvapadjaga oli mingi teema, ka see lahenes.
          Ford läks ära, lugeja jäi.

          Comment


            #6
            Ostsin ühe odava Hiinba ELM327 ja otsisin ka Google Playst tarkvar, lõpuks ostsin ühe.
            Hondaga sai see hakkama küll, näitas päris mitmeid andmeid. Kõik programmid sellega ei ühildunud ka, ilmselt näitas põhiandmeid ja natuke peale, mida programm võimaldas, seal tuli auto mark ja mudel valida või siis universaalne variant.
            Ehk siis ka selle odava Hiina ELM327 puhul sõltub palju tarkvarast, samas kas piisavalt head tarkvara on sellele leida, ma ei tea.
            Ma pole ka diagnostik seetõttu ei oska nii täpselt hinnata, aga midagi saab teha, kuid liiga palju asju ei paista näitavat.

            Comment


              #7
              Praegu on meie kuulsas oksjoniportaalis Delphi seadmed.
              Tahtsin osta mingi aeg, ära proovida. Aga lükkan suvesse.

              Siis saaksin ka midagi kirjutada selle kohta, kui testitud.
              Hind pole väga kallis.

              Mul on oma hobigaraaz, 2 autot ja nagu ei raatsi osta mingit 1000€ Launch'i.

              Korra aastas juhe taha panna, see ei teeni end niipea tagasi.
              Siis peab juba teenust pakkuma.

              Comment


                #8
                Mul on mingi must karp millele on peale kirjutatud Snooper+ või midagi sarnast. Ei mäleta mis hind oli aga mõistlik. Arvutis on programmid ning selle musta karbikesega saan mõlemat softi kasutada. Ühendub juhtmevalt ning olenevalt sõidukist saab kuigi sügavale kaevuda.
                Siis on mul üks juhtmega väike OBD2 karbiknene (hind u 20€) mida ma kasutan MB spetsiifilsemate tarkvaradega suhtlemiseks.
                ELM on samuti olemas (5€) ning telos äpp ning kiirelt saab masinast ülevaate ning mõnikord veagi kustutatud.
                Lühidalt aga minu kogemus, et erinevad tarkvarad võivad anda väge erinevaid vigu ning teinekord on õige vigase komponendi leidmine suht peavalu ja kaevamine.
                Diagnostika seadmega vea kustutamine autot korda ei tee.

                Comment


                  #9
                  Jah, eks peab proovima. Autopark koosneb ühest BMWst ja ühest Peugeot Partnerist.
                  BMW üldiselt armastab INPAt, selleks on mul endatehtud kaabel. Netis skeem olemas.

                  ELMi pole bemmiga proovinud. Minu teada ta ei tööta BMWga.

                  Nüüd kevadel suvel rohkem garaazis nokitsen, siis proovin järgi mõlemal. Peugeotil vast ikka töötab.

                  Eks see valik sõltubki enamuses sellest, millised nõuded omanikul on ja kui suurelt ta asja ette võtab. Sellest tuleb valida seade.
                  viimati muutis kasutaja Elektrik; 27 03 2024, 16:56.

                  Comment


                    #10
                    Esmalt postitatud Elektrik poolt Vaata postitust
                    Praegu on meie kuulsas oksjoniportaalis Delphi seadmed.
                    Tahtsin osta mingi aeg, ära proovida. Aga lükkan suvesse.

                    Siis saaksin ka midagi kirjutada selle kohta, kui testitud.
                    Hind pole väga kallis.
                    Minul on mõned aastad tagasi ostetud "privaat" Delphi, kuna teenust ei osuta pole vast hullu. Autode valik on minu omal aastani 2013. 2015 aasta Skodal näitas veakoode, neid sai ka kustutada. Ma ei oska öelda kas see luges et auto mudel oli 13 aastal juba olemas.
                    VAG grupi autodel saab ka komponente aktiveerida, püsikiirus hoidjad jne. 2008 aasta BMWl näitas samuti veakoode ning sai ka need ära kustutada. Põhukotiga pole proovinud.
                    Algajale on riistapuud küll.
                    Maailm oleks puhas ja süüta
                    kui poleks õllejogurtit
                    - Õ.Õ.

                    Comment

                    Working...
                    X