Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Auto kliima-aju ära petmine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Auto kliima-aju ära petmine

    Härrased, aidake. Ühesõnaga, auto kliimal on üks elektromagnetilene klapp. See klapp tegeleb ühe mõtetu asjaga ja seda klappi ei ole sinna vaja. Kui võtta lihtsalt pistik lahti, kõik töötab hoopis teisiti ja paremini, nii nagu mulle vaja. Paraku aga aju viskab vea ette, ei näe klappi.
    Küsimus: kuidas aju ära petta, kindlasti saab ju pistikule mingi takistuse vahele panna et aju arvaks et klapp on alles. Kuidas seda teha? Mida mõõta, ja kuidas õige takisti valida ja miskit mitte maha kärsatada?
    Tänud
    viimati muutis kasutaja jaguar3; 26 09 2021, 11:54.

    #2
    Kui see on lihtsalt mähisega klapp, siis määravaks on mähise takistus mille saab asendada näiteks traat-takistiga. Takisti hakkab kindlasti soojenema ja peab valima õige võimsuse jne. Lisaks mähisele võib seal sees olla veel diood vms kavalat; mida samuti aju võib avastada.
    Kindlam viis oleks selljuhul "libaklapp" pistikus; ehk veel üks klapp osta, kinnidada see turvaliselt kuhugi ja ühendada aju pistikuga.
    Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

    Comment


      #3
      Soovitaks ka libaklappi või klappi, mis teeb klapi tööd elektriliselt, aga asub...mujal, kus ta funktsioneerimisest oma tegelikus mõttes suurt ei jaga.
      Erilahendused.
      PS või mail.

      Comment


        #4
        Sai niimoodi egr-i proovitud, üks klapp mootori vahel teine juhtme otsas. Liikus küll ja vigu ei andnud.
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment


          #5
          No see oligi mu esialgne plaan, klapp veesärgi vahelt ära võtta ja jätta ta lihtsalt tühjalt juhtme otsa rippuma. Aga see klapp on suht nõutud kaup, mõtlesin ta maha müüa, asendades samaväärse takistiga. 13 oomi näitab takistust.

          Comment


            #6
            Proovi parktule pirniga. Jääb väheks siis suunatule oma. Traat muidugi mitte led.
            Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

            Comment


              #7
              Esmalt postitatud jaguar3 poolt Vaata postitust
              Aga see klapp on suht nõutud kaup, mõtlesin ta maha müüa.
              Natuke küll teemast välja,aga aru ma ei saa.Mõttetu klapp,aga samas nõutud?Järelikult ta ikka ei ole väga mõttetu.

              Vana helitehnika remont Pärnus

              Comment


                #8
                Kui seal on elektromagnet klapp siis ma asendaksin selle sobiva relee mähisega mitte takistiga.

                Comment

                Working...
                X