Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Hoiatuste tase

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Hoiatuste tase

    Leidsin enda kasutaja küljes mingi "hoiatuse taseme" vu-meetri :P
    Et nagu, mida see näitab? Pole sarnast teemat trehvanud ka...
    http://www.zone.ee/avalikftp/tase.PNG?2
    Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
    www.sansui.us/AU-9500.htm

    #2
    Sama lugu minul - seadetest ei leidnud "vastumürki". Millega võiks tegu olla?
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      ühinen eelkõnelejatega-täna hommik oli samasugune asi

      Comment


        #4
        see näitab, kui palju sind hoiatatud on moderaatori poolt, kui on eksitud hea tava vastu foorumis
        KES SOOVIB, SEE PROOVIB

        t-linespeakers.org

        Comment


          #5
          Enne seda riba kasutajad ei näinud ja ei olnud tihtipeale teadlikud oma hoiatuse tasemest, st ei olnud hoiatusest suurt kasu, nüüd on kohe hea vaadata.
          Selgituseks veel: kuna kasutajad teiste kasutajate hoiatuse taset ilmselt ei näe, siis võib tekkida küsimus, mis ma nüüd teinud olen?? Seni, kuni see riba näitab 0% on kõik korras, see riba on olemas igal ühel, lihtsalt mõnel on seal mõni % rohkem, kui teistel

          Transistor
          transistor[ätt]starline[punkt]ee

          Comment


            #6
            Ah see on siis nn. karistuste näidik mitte nt. kirjade kataloogide täituvuse näitaja?
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              olex tore kui saax näha kah kui "halvad" siis ka teised kasutaja on, või vähemalt teha mingi TOP 10 , ehk äkki oleks siis kasu kah

              Comment


                #8
                mingi TOP võiks küll olla kus kõik halvimad kasutajad sees :P

                Comment


                  #9
                  Originally posted by pic@Jul 19 2004, 13:34
                  mingi TOP võiks küll olla kus kõik halvimad kasutajad sees :P
                  See võiks ka olla jah. Võiks ka tegelt näha teiste kasutajate hoiatuse taset.
                  Aga tegelikult on see vale koht nende soovide esitamiseks - õige koht oleks IPB support foorum.

                  Comment


                    #10
                    Hoiatuste taseme näitamine teistele nö tava-kasutajatele ei oleks enam objektiivne - läheb läbuks ära.
                    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                    indrek@sac.ee, +3725174765

                    Comment


                      #11
                      Las olla parem moderaatorite/administraatorite ja asjaosaliste enda teada, mis neil on ja kas on. Loodetavasti teevad nad sellest mingid järeldused, mingi suurem Häbipost vaevalt, et midagi lahendab, kes saab asjast aru, see enam rohkem miskit halba ei tee ja kes ei saa aru, see ei saa nii või teisiti aru.



                      Transistor
                      transistor[ätt]starline[punkt]ee

                      Comment


                        #12
                        Huvitav, kas mõni adminn julgeb endale ka vahest sellise "teeneteriba" välja anda või on nenad ise puhtad poisid, sõltumata sellest, et kas teemast ollakse midagi kuulnud, vallatakse või pandi koolist sel ajal pausi õlleklaasi taga või plikadega pidu pannes, kui õppejõud antud teemat käsitles

                        Näiteks julgen oletada, et minule kinkis "teeneteriba" sõber-oponenet VTL selle eest, et olen üsna mitmel korral tema väiteid julgenud ümber lükata kas siis internetist leitud info vahendusel või siis praktikas järgikatsetatud asjadega.

                        Näiteks: WinMe versus XP Xome, mida tuli tõestada Google abiga. Olx võinud vabalt seda teha võinud ka MS-koduka kaudu läbi vanade pressiteadete, aint et ma "vana inime" ei viitsinud öisel ajal otsimisega tegelda :P
                        Näiteks: kunagile vaidlus kolviT teemal, et a la kolvid on 350 kraadi tulised Olgugi et minu jootekolvi temperatuur 250 kraadi mille tõestamiseks termomeetriga kolvi t ära mõõtsin B)

                        Nii, et oponent VTL - tuletan meelde mida Sulle varem on öeldud!!! - Mina teen oma suu lahti (s.t. kirjutan klaveril&#33 ainult siis kui teemat 100% valdan, kas õpituna, praktikas katsetatuna, mitte siis kui ma asjast midagi ei tea
                        Proovi järgi - tuleb kõvasti kasuks

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by tahanteada@Jul 23 2004, 12:01
                          Huvitav, kas mõni adminn julgeb endale ka vahest sellise "teeneteriba" välja anda või on nenad ise puhtad poisid, sõltumata sellest, et kas teemast ollakse midagi kuulnud, vallatakse või pandi koolist sel ajal pausi õlleklaasi taga või plikadega pidu pannes, kui õppejõud antud teemat käsitles

                          Ei ole mõtet moderaatoreid asjata solvata ! Usun tõesti, et ka meie ei valda kõiki teemasid täielikult ja eksime vahel. Aga samas saavad enamus inimesi oma eksimusest aru ja on antud valdkonnas pärast targemad.
                          Niipalju kui mina olen tähele pannud, jagab suurem osa inimesi oma valdkonda, milles sõna võtab. Kooliskäimine ja õllejoomine ei puutu asjasse.
                          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by tahanteada+Jul 23 2004, 11:01--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (tahanteada &#064; Jul 23 2004, 11:01)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>...Näiteks julgen oletada, et minule kinkis "teeneteriba" sõber-oponenet VTL selle eest, et olen üsna mitmel korral tema väiteid julgenud ümber lükata kas siis internetist leitud info vahendusel või siis praktikas järgikatsetatud asjadega.[/b]

                            siin pole midagi oletada. ma saatsin iga kord ka koos hoiatusega vastava märkuse selgitusega sulle privaatmaili. see, et sa seda lugenud ei ole, on iseküsimus.

                            Originally posted by tahanteada@Jul 23 2004, 11:01
                            Näiteks: WinMe versus XP Xome, mida tuli tõestada Google abiga. Olx võinud vabalt seda teha võinud ka MS-koduka kaudu läbi vanade pressiteadete, aint et ma "vana inime" ei viitsinud öisel ajal otsimisega tegelda :P
                            ma ei ole sinu "tõestust" siiamaani näinud, küll aga ootab sind vastupidine tõestus riist- ja tarkvarafoorumis.

                            Originally posted by tahanteada@Jul 23 2004, 11:01

                            Näiteks: kunagile vaidlus kolviT teemal, et a la kolvid on 350 kraadi tulised   Olgugi et minu jootekolvi temperatuur 250 kraadi mille tõestamiseks termomeetriga kolvi t ära mõõtsin
                            tahanteada, sa oled tõesti meditsiiniline juhtum.
                            vähe sellest, et sa sogad tehniliste faktidega, oled sa ka iseenda eelmist juttu hakanud eitama, vassima ja valetama.

                            seda, milliste temperatuuride vahel vaidlus käis, võib igaüks arhiivist kontrollida:
                            http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?show...=15&#entry36517

                            ehk siis vastav sinu tsitaat on siin:
                            <!--QuoteBegin-tahanteada
                            @Nov 3 2003, 15:51
                            Antud teemakäsitluses mitmeid ebatäpsusi, ärge solvuge, aga julgen neid parandada&#33; 8)
                            1. Elektroonikadetailide korral ei tohi kolvi temperatuur ületada 160 kraadi, vastasel juhul võib T detailid läbi kõrvetada :-[
                            Ehk jootekolb võimsusega kuni 25W.
                            On ka detaile mida tuleb joota kuni 120 kraadiga. Ehk jootekolb võimsusega kuni 15W
                            [/quote]
                            GSM: 5039624

                            Comment


                              #15
                              vabandan et vana teema yles koogin aga mõtlesin, et kas kuidagi hästi käitudes võiks sellest punktikesest, mille kunagi oma sõbraga näägeldes omale sain ära kaotada? riivab see punane riba natuke silma seal lebades ja selline imelik tunne on koguaeg

                              Comment

                              Working...
                              X