Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Otsing ei tööta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Otsing ei tööta

    Üritasin kasutada foorumi otsingut ja sain teate "See menüü on väljalülitatud "

    Link kah http://www.tevalo.ee/foorum/index.ph...Search&CODE=01
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    #2
    mul nagu töötab
    http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?act=...te=ei+t%F6%F6ta
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #3
      Huvitav, huvitav. Sain praegu sama teate, aga korduval proovimisel hakkas siiski toimima, st avas otsingu akna.

      Comment


        #4
        Originally posted by martinj@Jun 1 2004, 17:52
        Üritasin kasutada foorumi otsingut ja sain teate "See menüü on väljalülitatud "

        Link kah http://www.tevalo.ee/foorum/index.ph...Search&CODE=01
        Klikates sinu poolt toodud lingil tuleb tõesti teade, et see menüü on välja lülitatud, kuid see teade, et puutu otsingusse (see annab teada, et sinu personaalmenüüd, kus on minu seadete, postkasti, abimehe jne. lingid, pole selles vaates lihtsalt nähtav). Kui vaadata pisut allapoole, siis on põhjuseks miks vasteid ei leitud hoopis:
        Sa ei sisestanud otsimiseks ühtegi märksõna või on Sinu poolt sisestatud märksõnad keelatud tänu suurele vastete hulgale

        Comment


          #5
          Nüüd jah töötab - kirjutasin siis otsingusse "tda1562"
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            Ma ei tea ma ei saa praktiliselt midagi foorumist otsida alati tuleb see leht et kui sa ei oska seda kasutada bla bla bla...
            Mõned ükskikud otsingu sõnad laseb läbi.
            Milles jama??????

            Comment


              #7
              Otsimisel tasub tähelepanu pöörata sellele, et otsisõna peaks olema pikem kui 4 tähemärki ning postituste vanus, millest otsingut teostatakse poleks liiga väike. Samuti tuleks vaadata, millisest foorumist sa otsingut teostad. Kui sa hakkad otsima mingis fooumis viibides, siis valitakse otsingu algseadena otsitavaks seadeks just see foorum. Kui sa soovid otsida kõikjalt, siis peaks lahtris 'Kust otsida' olema valitud 'Kõikidest foorumitest'.

              Comment


                #8
                miks selle sõna pikkus peab olema üle 4 märgi näit kui ma tahab otsida numbritega või siis mingi margi järgi siis praktiliselt võimatu. Kohe kiri ees et ma ei oaka sed kasutada. Näit ma tahan otsida teemasi kus on kirjas 220v ja 12v (ühes teemas koos) siis see on võimatu või mingi transi mark või mis iganes äkki saax kuidagi parendada seda asja?

                Comment


                  #9
                  Nüüd minul ka sama jama. Üritasin otsida TCA-70-6, iga asja peale lõugab, et ma ei oska kasutada seda funktsiooni :angry:
                  Kuidas ma peaksin siis seda konkreetset asja otsima :wacko:
                  Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                  www.sansui.us/AU-9500.htm

                  Comment


                    #10
                    S-30 otsisõnaks ka ei kõlba. Ilmselt on viga - märgis, aga kuidas ma siis seda otsingut teostan?

                    Comment


                      #11
                      Mul tuli üks idee seoses otsinguga. Võiks panna ka sellise funktsiooni , mis otsib vastavaid slängisõnu teatud väljenditel. näiteks "võimendi" otsimisel otsiks ka sõnu v6imendi,võim, v6im, amplifaier, amplifier, amp jne.
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        #12
                        minupärast võiks otsingu ikka kõiki sõnu otsima panna. Siis vastavalt ise ,kui peaks tulema liiga palju vasteid, oma otsingu sõnu natuke täpsustama. Nii et mõne asja puhul on käun natuke liialdatud, et ala kasutage otsingut aga kui ma ei suuda lähema 15 min jooksul leida neid sõnu mida see otsing on nõus sööma siis ma teen uue teema. Nii et adminnid äkki saaks asjaga midagi ette võtta???
                        Tänud tähelepanu eest.

                        Comment


                          #13
                          uvitav et siia nagu üldse mingeid vastuseid ei tule ?????

                          Comment


                            #14
                            Ju ei taha enneaegu hõisata... Ehk töö käib probleemide kallal...
                            Elektroonika töötab suitsu baasil.
                            Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                            Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                            Comment


                              #15
                              Vabandan, et ei vastanud enne, kuid olin mõnda aega puhkusel. Hetkel peab otsisõna olema vähemalt 4 tähemärgi pikkune. See piirang tuleneb MySQL fulltext otsingu piirangutest. Nagu praktika on näidanud, on see piirang oluliselt raskendanud juba eksisteerivate teemade leidmist ning seetõttu üritan elluviia lähiajal lahenduse, mis võimaldab edukalt leida ka taolisi fraase nagu näiteks 'S-90'. Kui uus otsingusüsteem on foorumisse installitud, siis annan sellest ka siin teada.

                              Comment

                              Working...
                              X