Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Kuidas tõsta oma teemat ärifoorumis?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kuidas tõsta oma teemat ärifoorumis?

    Leidsin foorumi reeglitest sellise õpetuse:

    Teema tõstmiseks teemade loetelu etteotsa kasuta teema vaates olevat nuppu 'Tõsta'. Sellel otstarbel tehtavad sisutühjad postitused toovad kaasa hoiatuse.
    Eksides foorumi reeglite vastu on foorumi moderaatoritel õigus Sind hoiatada. Olenevalt saadud hoiatuste arvust ja tihedusest võib uus hoiatus kaasa tuua Sinu postituste ajutise eelmodereerimise nõude või Sinu postitusõiguste ajutise kadumise.

    Saan aru, et olen eksinud foorumi reeglite vastu tehes sisutühje postitusi. Kuid ma ei suutnud kahjuks leida nuppu "Tõsta". Kuhu on see peidetud?
    "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

    #2
    Vs: Kuidas tõsta oma teemat ärifoorumis?

    Kas all ei ole nuppu "tõsta" ?

    See võib olla omaaegse foorumiuuendamise kala, kus vanadele liikmetele jäid veidi teistsugused õigused. Omaarust tegin asja korda. Uurin.
    Samas - ega otseselt ei keela ka "up-i" teha, lihtsalt teema reostub.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Vs: Kuidas tõsta oma teemat ärifoorumis?

      Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
      Kas all ei ole nuppu "tõsta" ?

      See võib olla omaaegse foorumiuuendamise kala, kus vanadele liikmetele jäid veidi teistsugused õigused. Omaarust tegin asja korda. Uurin.
      Samas - ega otseselt ei keela ka "up-i" teha, lihtsalt teema reostub.
      All on nupp "Vasta teemale".
      Minu arusaama järgi lause "Sellel otstarbel tehtavad sisutühjad postitused toovad kaasa hoiatuse." keelab otseselt "up-i" teha.
      Pole vaja kirjutada reegleid, mida te ise järgida ei suuda.
      "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

      Comment


        #4
        Vs: Kuidas tõsta oma teemat ärifoorumis?

        Testkasutaja teemas ei ole kusagil nuppu "tõsta".
        Elfafoorumi testkasutaja

        Comment


          #5
          Vs: Kuidas tõsta oma teemat ärifoorumis?

          Siin on vist tõepoolest erinevate foorumiversioonide ajast jäänud erinevad õigused ja võimalused. Olen ise näinud ärifoorumis teemasid, mis on esimeste seas, samas viimane postitus on tehtud päevi või lausa nädalaid tagasi.

          Kui uppe on teemasse kogunenud, olen neid vahelt kustutanud. Ma arvan, et hoiatusevääriliseks muutub asi siis, kui upitamisi hakkab äriteemasse tulema mitu tükki päevas. Seega - mõõdukalt
          73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
          ATiP1pN4XeM

          Comment


            #6
            Vs: Kuidas tõsta oma teemat ärifoorumis?

            Esmalt postitatud Scott poolt Vaata postitust
            Siin on vist tõepoolest erinevate foorumiversioonide ajast jäänud erinevad õigused ja võimalused. Olen ise näinud ärifoorumis teemasid, mis on esimeste seas, samas viimane postitus on tehtud päevi või lausa nädalaid tagasi.

            Kui uppe on teemasse kogunenud, olen neid vahelt kustutanud. Ma arvan, et hoiatusevääriliseks muutub asi siis, kui upitamisi hakkab äriteemasse tulema mitu tükki päevas. Seega - mõõdukalt
            Siis muutke palun oma reegleid, kui need ei vasta enam tegelikkusele.
            "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

            Comment


              #7
              Vs: Kuidas tõsta oma teemat ärifoorumis?

              Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
              Pole vaja kirjutada reegleid, mida te ise järgida ei suuda.
              Pole vaja pilduda alusetuid süüdistusi, kui asjaolusid ei tea. Meie pole neid reegleid kirjutanud. Kas probleemidele tähelepanu juhtimine viisakas vormis valmistab raskusi?
              Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

              Comment


                #8
                Vs: Kuidas tõsta oma teemat ärifoorumis?

                Esmalt postitatud vasaraonu poolt Vaata postitust
                Pole vaja pilduda alusetuid süüdistusi, kui asjaolusid ei tea. Meie pole neid reegleid kirjutanud. Kas probleemidele tähelepanu juhtimine viisakas vormis valmistab raskusi?
                Minule see raskusi ei valmista, võiksid siis viisakalt mainida, kelle poole pöörduda?
                "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                Comment


                  #9
                  Vs: Kuidas tõsta oma teemat ärifoorumis?

                  Seesama teema on väga ok, aga ära mitte vingu vaid tee konkreetne muudatusettepanek.
                  Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Kuidas tõsta oma teemat ärifoorumis?

                    Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
                    Seesama teema on väga ok, aga ära mitte vingu vaid tee konkreetne muudatusettepanek.
                    Hea küll, võtame asja rahulikult. Selge on see, et foorumi reeglid on kõigile täitmiseks. Reeglite kohaselt on oma teema tõstmiseks ärifoorumis ainult üks võimalus: klikkida nupul "Tõsta". Olen aru saanud, et mõnel see võimalus on, mõnel aga puudub. Kunagi oli ka minul see võimalus olemas, kuid nüüd enam pole. Tahan teada, kelle tegevuse või tegevusetuse tõttu on selline olukord tekkinud?
                    "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                    Comment


                      #11
                      Vs: Kuidas tõsta oma teemat ärifoorumis?

                      Süüdlase otsimine ei vii kuhugi isegi kui see leida.

                      Alustuseks tuleks välja selgitada kas on võimalik kõigile taastada "tõsta" nupp.
                      Kui ei saa siis uuesti kokku leppida milline aeg oleks ok uue postiga upitamiseks ja lisada see reeglitesse.

                      Ise pakuks välja 48h uutele teemadele ja 7 päeva üle kuu aja vanustele. Ja seda siis kasutaja kõigi äriteemade peale kokku, ehk siis selle aja jooksul võib upitada ÜHTE teemat.
                      viimati muutis kasutaja elukaz; 21 m 2015, 20:23.
                      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Kuidas tõsta oma teemat ärifoorumis?

                        Olge rahulikud. Nuppu "tõsta" niipea tagasi ei tule. Põhjus. Arvatavasti olen pärast mõnd viimast häkkimist ühe teatud faili originaaliga üle lasknud. Proovin taastada, aga niipea ei luba.
                        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                        Comment


                          #13
                          Vs: Kuidas tõsta oma teemat ärifoorumis?

                          Pseudoprobleem. Vaatajal ju hiirel kerimisnupp olemas. Kui neid upp-e juba nii palju on, et silma hakkab riivama, siis model vahepealsed ära koristada on ka ainult mõni hiireklikk.
                          Pigem on see uppide rida hea indikaator. Ostjale- et kaup ilmselt ebavajalik või kallis, müüjale- et midagi tuleks muuta, kui ikka tegelikult ka maha müüa tahetakse.
                          Kõige levinum probleem äriteemades on hoopis see et krooniliselt ei suvatseta kirja panna kauba asukohta.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Kuidas tõsta oma teemat ärifoorumis?

                            Esmalt postitatud Scott poolt Vaata postitust
                            ...
                            Kui uppe on teemasse kogunenud, olen neid vahelt kustutanud. Ma arvan, et hoiatusevääriliseks muutub asi siis, kui upitamisi hakkab äriteemasse tulema mitu tükki päevas. Seega - mõõdukalt
                            Kuna reeglid käsivad kasutada "Tõsta" nuppu mida ei ole siis tulebki teha tühje postitusi. Isikliku kogemuse põhjal võin kinnitada, et tühja upitamise tulemusel ei kustutatud miskit vaid lisati. Miks see juhtus ei tea, pole vastavat pädevust ja eriti ei huvita kah.

                            Ühesõnaga... on reegel mille täitmine on võimatu ja nii jääb.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Kuidas tõsta oma teemat ärifoorumis?

                              Esmalt postitatud -stiilid- poolt Vaata postitust
                              Testkasutaja teemas ei ole kusagil nuppu "tõsta".
                              Postituse muutmise või kustutamise võimalus puudub.
                              Elfafoorumi testkasutaja

                              Comment

                              Working...
                              X