Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Kustutasin ära vanad ja suured manused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kustutasin ära vanad ja suured manused

    Õhtast foorumirahvas.
    Kuna serverikataloogid pole kummist, siis olin veidi julm ja kustutasin ära suuremad manused kui 200kb ja vanemad kui 2013 aasta 1 jaanuar.

    Nüüd saate pilte jälle teemadesse lisada.

    Ja PALVE. Kui võimalik, hoidke manuseid mujal. Manuste kataloogi piirang on kaks gigabaiti ja kõik postituste "lisandid" lähevad ühte patta.
    Tõenäoliselt mõnda aega pole nüüd muret, viimane kustutamine oli ka üle aasta tagasi.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    #2
    Vs: Kustutasin ära vanad ja suured manused

    Jälgime siis eeskuju seisuga 2013 jaanuar.
    Parem ikka kui ..
    "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

    Comment


      #3
      Vs: Kustutasin ära vanad ja suured manused

      Muide, järgmine ohver on vanad ärifoorumiteemad, aga töenäoliselt veel mitte niipea. Ei mõtle mina välja faili- ja andmebaasipiiranguid.
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        Vs: Kustutasin ära vanad ja suured manused

        auto expire või delete pole ju ka võimatu featuur kitsas ruumis
        "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

        Comment


          #5
          Vs: Kustutasin ära vanad ja suured manused

          Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
          Muide, järgmine ohver on vanad ärifoorumiteemad, aga töenäoliselt veel mitte niipea. Ei mõtle mina välja faili- ja andmebaasipiiranguid.
          Mu alzheimer meenutas, et kunagi ennemuistsetel aegadel sai privasse pilte panna, nüüd enam mitte. Aga mõnikord oleks vaja. Kuid vanade teemade piltide kustutamisega olen peaaegu nõus küll.

          Comment


            #6
            Vs: Kustutasin ära vanad ja suured manused

            Siin võiks olla teemade juures uploadi link nagu hv-s, väga mugav, pole mingit vajadust manuseid kasutada.
            Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

            Comment

            Working...
            X