Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Access Denied (policy_denied) @ elfafoorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Access Denied (policy_denied) @ elfafoorum

    Tere, paar päeva olen kannatanud selle probleemi all kui tahan siseneda elfafoorumi leheküljele.

    Saan sellise errori: http://www.upload.ee/image/3087201/Nimeta.jpg

    Kuna ma võrguasjadest eriti palju ei jaga, siis seepärast siia pöördungi

    Kasutan muidu 3G modemit wifi ruuteri taga ja selle seaded on paar aastat olnud samad, seega seal ei saa probleemi olla. Ka tasuta wifi võrgus ei saa oma arvutiga sellele lehele ligi. Telefoniga saan ja tööjuures ka saan (siin hetkel selle teema alustasingi).

    Olen proovinud disableda tulemüüri ja viirusetõrjet ja polnud abi.
    Googeldades viidati ka registri võtme kustutamisele, aga puudub "ratings" kaust üldse, kust peaks mingi võtme kustutama..
    HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr ent Version\Policies\Ratings

    Kasutan Firefoxi, IE on disabletud.
    On ka viidatud proxy seadetele ff-il, aga eriti nendest midagi ei tea, kuid proxi peale suunatud need niikuinii pole.
    OP süsteem on win 7 ultimate x64
    Mõned päevad tagasi sai tehtud uus install ja servistes hulga kõrvalisi asju "manual start" peale pandud et arvutit kiirendada, kuid peale neid toiminguid töötas ilusti, kuid üks hommik lihtsalt lehele ligi ei pääsenud ja kõik.

    Googeldades võin ka lõpuks mingi lahenduse leida, aga enamus vastuseid on üks ja see sama ja see eriti ei aita. Kui keegi minu confist ja käitumisest leiab midagi mille kohta küsida ja ideid pakkuda, siis olen tänulik

    elfaelektroonika.ee näitab, sama, ei osanud enne märgata, sest ostan asjad oomipoest, kus on ikka odavamad hinnad enamasti
    Hidemyass lehega ei saa ka ligi, aga seal on mingid muud errorid vist. Naise xp arvutil pole probleemi, see on samas võrgus. seega tegemist ikka minu win7 arvutiga, milles siis sarnased seaded nagu sinu arvutis, järelikult.. Või hoopis viimased windowsi uuendused selle kala taga..

    Tegelikult algselt alustasin selle teema torufoorumis ja tuli välja et kõik kes seal proovisid, nad täpselt samamoodi ei saa sisse siia, seega ehk leidub siin kaasamõtlejaid ja häid ideid, et milles on asi, sest teil ju see lehekülg töötab



    Aitäh!
    Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

    #2
    Vs: Access Denied (policy_denied) @ elfafoorum

    Elfaelektroonika.ee näitab mul Elioni ühenduse taga sama veapilti: FF, IE ja XP. Aga https://www.elfa.se/elfa3~ee_et/elfa...hop=ELFA_EE-ET töötab, nagu ka http://www.elfafoorum.eu/

    Comment


      #3
      Re: Vs: Access Denied (policy_denied) @ elfafoorum

      Sama on ka mul, proovides minna www.elfaelektroonika.ee ütleb, et acess denied ja kõik.
      Win 7 x64 ning Google Chrome, Elioni nett koos ruuteriga.

      Comment


        #4
        Vs: Re: Vs: Access Denied (policy_denied) @ elfafoorum

        Minul oli järjehoidjates vana aadress www.elfaelektroonika.ee/foorum, mis samuti lõpetas töötamise. Sama erroriga.
        Tõenäoliselt on lihtsalt rootslased oma serveris ümbersuunamise kirjeid muutnud või eemaldanud.
        Mis on ka loogiline, kuna nemad seda foorumit ju ei halda.
        Viisakas oleks aga olnud sellest asjaosalisi teavitada.

        Comment


          #5
          Vs: Re: Vs: Access Denied (policy_denied) @ elfafoorum

          Oli sama mure. Foorumisse sain kuidagi sisse (läbi history vms.) Elektroonikapoodi ei saa siiamaani. Elioni ühendus. Teise võrgu kaudu saan homme proovida.

          Comment


            #6
            Vs: Re: Vs: Access Denied (policy_denied) @ elfafoorum

            Selge, elfaelektroonika.ee annab selle errori loomulikkusest, sest ümbersuunamist ei toimu enam/üldse. Aga http://www.elfafoorum.eu/ link on mul järjehoidjates ikka olnud korrektselt, lisaks veel mingi index.php vms.. Aga alguses kahtlustasingi seda et aadressiviga ja kustutasin selle indeksilõpu ära ja korrektse aadressi puhul tuli minul ikka sama error. Paar päeva tagasi töötas kõik korrektselt. Kui peale uut windowsi installi järjehoidjad importisin, ka siis toimis, ja järgmine/ülejärgmine päev oli hommikul see veateade.
            Viga peaks siiski minupoolne kusagil olema, kui just foorumil mingi muudatus ei olnud, et ainult mõnedes arvutites see errorina ette tuleb..
            Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

            Comment


              #7
              Vs: Re: Vs: Access Denied (policy_denied) @ elfafoorum

              domeen ELFAELEKTROONIKA.EE on ilmselt ELFA poolt loovutatud või müüdud ja uus omanik/haldaja teeb sellega mida ise soovib. Domeen elfafoorum.eu toimib edasi. Kui on probleeme sisselogimisega, tasub kustutada oma arvutis brauseri vahemälu ja küpsised. (cache and cookies). FF puhul võib abi olla ka uue puhta kasutaja tegemisest. Minu kõigis arvutites toimib logimine kenasti.
              viimati muutis kasutaja vasaraonu; 20 m 2013, 19:18.
              Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

              Comment


                #8
                Vs: Re: Vs: Access Denied (policy_denied) @ elfafoorum

                Olen nüüd kodus jälle ja sain aasja uuesti üle vaadata ja leidsin enda vea.
                Tuleb välja et järjehoidjates oli ikkagi vana aadress http://www.elfaelektroonika.ee/foorum/index.php mille ma enda teada muutsin elfafoorumiks kohe kui muutust märkasin ja see oli päris ammu, ja olin muutmises nii kindel et reaalselt ei osanud seda isegi märgata, kui kontrollisin oma järjehoidja aadressi varasemalt kui error tuli.
                Võibolla hiljutine windowsi install ja järjehoidjate impordiks kasutatud hoopis vana backup, kus polnud veel muudetud variant salvestatud, ma arvan. Muud teooriat mul pähe ei tule.
                Tean vaid et olin antud järjehoidja ikooni klikkides saanud paaril korral peale windowsi installi eelmine nädal siiski sisse, ehk ümbersuunamine siis kaotas kehtivuse hiljuti..

                Vabandan tühjast tüli tekitamise pärast, sest reaalselt olin varem teadlik et see foorum on vanade järjehoidjate puhul olnud juba tundlik, ja et ma ennem korralikult asja üle ei kontrollinud.

                Aitäh kaasamõtlemast
                Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

                Comment


                  #9
                  Vs: Re: Vs: Access Denied (policy_denied) @ elfafoorum

                  Ka teisest võrgust jääb pood kättesaamatuks. Foorum käib.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Re: Vs: Access Denied (policy_denied) @ elfafoorum

                    Suunamist jah enam ei toimu millegipärast.
                    See link vähemalt töötab https://www.elfa.se/elfa3~ee_et/elfa...hop=ELFA_EE-ET

                    Comment


                      #11
                      Vs: Re: Vs: Access Denied (policy_denied) @ elfafoorum

                      Nüüd vajab vist uuendamist ka foorumilehe ülaosas olev link "Tehnikapood". Sest seegi link on vananenud. Või siis hoopis eemaldada.
                      Või veel parem, lisada ka teised enamkasutatavad "jupipoed": Oomipood, Serigo, Yeint, jne.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Re: Vs: Access Denied (policy_denied) @ elfafoorum

                        Mis sel tehnikapoe lingil häda on ? Toimib ju.
                        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                        Comment


                          #13
                          Vs: Re: Vs: Access Denied (policy_denied) @ elfafoorum

                          Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                          Mis sel tehnikapoe lingil häda on ? Toimib ju.
                          Ei, ei toimi. See suunab mind: http://www.elfaelektroonika.ee/ ja seal on "Access Denied (policy_denied)"
                          Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

                          Comment


                            #14
                            Vs: Re: Vs: Access Denied (policy_denied) @ elfafoorum

                            jep, ei toimi. Kustutasin cache ära. Arvatavasti neil midagi lahti ilma et nad ise teaks. Uurin.
                            viimati muutis kasutaja martinj; 21 m 2013, 15:14.
                            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                            Comment


                              #15
                              Vs: Re: Vs: Access Denied (policy_denied) @ elfafoorum

                              ega ikka ei tööta küll.

                              Comment

                              Working...
                              X