Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Elfafoorumi uudised ja tagasiside

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

    Seepärast ei saa, et need seaded on arvatavasti foorumi aegade algusest saadik sellised olnud ning keegi pole varem huvi tundnud.
    Kas see on põhjendatud, hetkel vastata ei oska.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #47
      Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

      Tehnilise poole pealt hoiab see piirang robotite ja mittekasutajate tekitatud andmevoogu kontrolli all. Kui foorumis on megadesse ulatuvad manused ja neid pidevalt laetakse, on võib serveriteenuse kuulimiit kiirelt kätte jõuda. Vaevalt see siin põhjuseks on (või oli kunagi aastaid tagasi), ju vaikimisi määrang aegade algusest. Failide sisulise poole pealt ei oska öelda, kas neid tohiks-ei tohiks mitteloginutele näidata.

      Mõned välismaa foorumid lubavad manuseid alla laadida, mõnes saab pildifaile vaadata, aga zippe-pdf-e jne ei saa. Inglise satifoorum oli kunagi vaba, üle aasta tagasi pandi kõik manused ja pildid "luku taha". Soome digifoorum läks veel sammu võrra kaugemale - logimata näeb ainult teema esimest postitust.
      73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
      ATiP1pN4XeM

      Comment


        #48
        Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

        Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
        ... need seaded on arvatavasti foorumi aegade algusest saadik sellised olnud ...
        Võibolla olen selle vahepeal unustanud, kuid just eile üritasin ühe teemaga seoses, sinna laaditud pilte guugeldada, mille peale teatati, et viitele puudub ligipääs.

        Comment


          #49
          Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

          Sarnast asja on ka mujal foorumites (nt. diyaudio jt.) Tekst on loetav, thumbnail fotost ka olemas, aga kui pilti suuremalt näha tahan viskab sisselogimise akna ette. Elfa võiks ju selles osas mõistlikum olla.

          Comment


            #50
            Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

            Viimase kuu jooksul on foorumiga selline asi juhtunud, et ei saa kasutada mobiiltelefonis PC reziimi. Sisse logides Pc reziimi peale vajutades asi töötab kuid valides mingit alafoorumit läheb jälle mobiilversiooni. Sealt alafoorumist valides Pc reziimi vajutades läheb tagasi üldfoorumisse.

            Proovisin ka teise telefoniga, täpselt sama jama. Mainin ära ka op süsteemi milleks IOS.
            Ipadiga sellist jama pole.

            Varasemalt pole sellist jama olnud, ei märkanud ka millal probleem tekkis, arvan et kuskil detsembri algus.
            viimati muutis kasutaja karts3; 27 12 2016, 17:01.

            Comment


              #51
              Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

              Tegelikult olen ennegi kriitikat mobiilistiili suhtes kuulnud.
              Mõtlen, et äkki kaotaks selle ära (või muudaks prioriteedi viimaseks ).
              Mida arvate ???
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #52
                Mina olen poolt (pigem prioritiseeriks). Mul ei meeldi üldse mobiilversioonid ja ei kasuta ise üheski foorumis mob. versiooni

                Comment


                  #53
                  Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

                  Mul ka sama probleem Adroid 6 peal, et kuidagi ei saa mobiili versiooni asemel pidevat PC versiooni määrata, iga liigutus pärast PC versiooni valimist viib mobiili versiooni tagasi.
                  Minu poolest võiks see mobiili versioon üldse olemata olla, kasutan ka alati ja igas seadmes PC versiooni.

                  Comment


                    #54
                    Re: Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

                    Võiks mobiiliversiooni ära küll kaotada.
                    Väljavõte seletavast sõnastikust:

                    Mobile-friendly: User-hostile.

                    Comment


                      #55
                      Vs: Re: Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

                      Kumba mobiiliversiooni kasutatakse? Arvutiga näen kahte: Mobile ja Mobiilistiil. Esimene on hästi suure kuvaga ja täisversioonile tagasipöördumise nupule vajutades tuleb ikka ja jälle tagasi, ning teine on peamiselt teksti kujul ilma graafikata.
                      73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                      ATiP1pN4XeM

                      Comment


                        #56
                        Vs: Re: Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

                        Kust neid mobiili versioone valida või määrata saab? PC all ei ole neid kuskil näha ja mul Androidi all valitaks neist automaatselt Mobiilistiil, selline kole tumedama sinisega näeb välja.

                        Comment


                          #57
                          Vs: Re: Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

                          Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                          Kust neid mobiili versioone valida või määrata saab?
                          Lehe alt vasakult nurgast, tavaliselt on seal ELFA kohe paistmas.

                          Comment


                            #58
                            Vs: Re: Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

                            No lõpuks leidsin, ma mõtlesin ja nii oleks loogiline, et need stiilid on kuskil kasutaja profiilis määratavad (otsisin neid sealt aktiivselt) ja mitte automaatsed.
                            viimati muutis kasutaja moi; 28 12 2016, 11:07.

                            Comment


                              #59
                              Vs: Re: Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

                              Nii, esialgu panin moobiilistiili prioriteedi viimaseks. Testige. Ära veel ei korjanud.
                              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                              Comment


                                #60
                                Vs: Re: Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

                                Androidis on pealeht küll tavaline aga ükskõik mida sealt edasi valida tuleb kohe Mobiilistiil, kui siis valida PC režiim, läheb tagasi pealehele.

                                Tegelikult võib minu poolt probleemi maha võtta kuna leidsin Androidi Firefoxist seade "Request desktop site", mis kuidagi ilmselt paneb browseri mängima tavalist PC seadet ka Elfa jaoks.
                                viimati muutis kasutaja moi; 29 12 2016, 12:58.

                                Comment

                                Working...
                                X