Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Foorumi priva kirjavahetuse aken

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Foorumi priva kirjavahetuse aken

    Ma ei tea kuhu foorumisse seda kirjutada. Aga kas mina olen ainuke, kellele tundub priva vestluse kirjutamise aken olema nagu mingi piiluauk, kus näeb ainult mõnda rida korraga. Siis tahad hiirega kerida. Kui kursor asub kastis siis liigub kasti sisu kui kursor asub väljas siis liigub kogu aken (kõik õige) aga see kast, kus kirjutad on nii väike, et natuke vaja edasi tagasi kerida ja vaadata on ikka paras ikaldus mu arust. Allapoole võiks seda kasti mu arust ju lk kõrgus olla. Siis näed kirjutatud kirja välimust ka.

    Äkki olen pirtasakas??? Kui vales kohas tõstke õigesse kohta kui edasist arutelu ei kannata kustutage ära. Lihtsalt minu tähelepanekud, sest viimasel ajal on rohkem olnud tarvis seda kaudu kirju saata ja minu jaoks väga ebamugav olnud.

    #2
    Vs: Foorumi priva kirjavahetuse aken

    Esmalt postitatud Madlobster poolt Vaata postitust
    ..... aga see kast, kus kirjutad on nii väike, et natuke vaja edasi tagasi kerida ja vaadata on ikka paras ikaldus mu arust. Allapoole võiks seda kasti mu arust ju lk kõrgus olla. Siis näed kirjutatud kirja välimust ka.
    .....
    Selle kasti all parema nurga juures on niisugune kolmest kriipsust koosnev
    kolmnurk, millest hiirekursoriga kinni võttes annab kasti väääga pikaks venitada...
    Elektroonika töötab suitsu baasil.
    Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
    Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

    Comment


      #3
      Vs: Foorumi priva kirjavahetuse aken

      Jah nägin seda nüüd ise ka aga ma ei tea on see mu brauseri viga või midagi muud aga sealt venitades võbeleb ja väriseb kogu asi selctib akanasisu ja väljaspool olevat teksti suht suvaliselt. Aga noh ühesõnaga on olemas eks katsun hakkama saada. Foorumisse kirjutamise aken jälle on normaalse suurusega see kuhu siis praegu kirjutan.

      Comment


        #4
        Vs: Foorumi priva kirjavahetuse aken

        Esmalt postitatud Madlobster poolt Vaata postitust
        on see mu brauseri viga või midagi muud aga sealt venitades võbeleb ja väriseb kogu asi selctib akanasisu ja väljaspool olevat teksti suht suvaliselt.
        IE8-ga on tõesti nimetatud probleem ja seda mitte ainult siin foorumis. Chrome'ga OK.
        73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
        ATiP1pN4XeM

        Comment

        Working...
        X