Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Foorumi vead (oli: Elfa foorumi kiiks)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Foorumi vead (oli: Elfa foorumi kiiks)

    Kas keegi oskab seletada, miks see tekst nii arusaamatu on?
    Ma liimisin nii et see keskriba kõlakambri sile sein oli üleni silikooniga kaetud ning siis ketas peale. Põhimõtteliselt sobib ka muu materjal mis oleks töödeldav ning väheste omaresonantsidega. Mulle tundus et MDF oli selles mõttes parim materjal (kuigi oleksin paksema pannud aga tol hetkel muud ei olnud). Filtrist käisin üle - tegin esimest järku filtrid, nihutasin natuke basside lõiget ülespoole ning ka kesk- ja kõrgete vahelist lõiget..sai vist 5-6khz kanti.Keskriba ju läheb viisakalt 10khzin ja suhteliselt kenasti teeb sealt roll offi. Kõrged ei toimeta nii madalal korralikult nagu nad originaalis mõeldud olid. Ka keskriba ei ole väga kasutatav alla 1,5 khz, seega 800hz lõige originaalis on punnitamine lihtsalt. Tegelikult need valjukad saab kenasti tööle kui teha neljaribalised kõlarid, kuid see tuleb siin hetkel veidi OT juba vist. Bass on hea kuid kuni 2-300hz, peale seda oleks vaja miskit mis augu täidaks (panin augutäiteks 40W62).
    Esimest järku filtrid tegin seepärast et 12db/okt filter nihutas faase juba nii häirivalt et helipilt kiskus pingpongiks mitte panoraamiks.Mõnele see pole probleem kuid mulle on . No ei kannata kui faas ära nihkub liiga palju - mis siis et mõnikord on jube hää lõigata täpselt kuskiltmaalt kuhugimaale.
    Vaatasin pilte - kõlarid hetkel põrandal... see pole päris õige.Proovi kuidagi saada kõlarid keskmiste/kõrgete vahekoha järgi oma kõrvade kuulamiskõrgusele. Põrandalt jõuab sinuni paraku rohkelt mittevajalikke peegeldusi ning bassidel ruumiresonantsid võivad ka segavad olla. Basside osakaal võib nii veidi väheneda kuid nad muutuvad helilt loomulikumaks, musikaalsemaks.
    viimati muutis kasutaja vasaraonu; 31 m 2013, 07:54.
    "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

    #2
    Vs: Küsimus modedele!!!

    Siin on mingi segadus täpitähtede tõlgendamise koodis. Moded siin aidata ei saa. Ainult admin. tanker.
    Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

    Comment


      #3
      Vs: Küsimus modedele!!!

      http://www.elfafoorum.eu/threads/147...õlareid/page9 - siit pärit see segadus.

      UTF-8, Baltic (Windows) ja Western Europeani omavahelised eripärad. Alguse saab see juba postitaja arvutist, kui foorumi vaikimisi kodeering ei kattu brauseri kodeeringuga; kusjuures postitaja ise näeb oma juttu korrektselt.
      73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
      ATiP1pN4XeM

      Comment


        #4
        Foorumi vead (oli: Elfa foorumi kiiks)

        Oskab keegi komenteerida. PS kirutad siis kursori asukohta muuta ei saa. Nii kui klikid hakkab rea algusest. Kustutada ei saa sest kustutab ainult seda teksti kus nähtamatu kursor on. Ainult Cntrl+A ja delete.
        Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
        1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
        2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

        Comment


          #5
          Vs: Elfa soorumi kiiks.

          Saaatsin test-PS. Mul toimib normaalselt.
          Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

          Comment


            #6
            Vs: Elfa soorumi kiiks.

            Esmalt postitatud murphy poolt Vaata postitust
            Oskab keegi komenteerida. PS kirutad siis kursori asukohta muuta ei saa. Nii kui klikid hakkab rea algusest. Kustutada ei saa sest kustutab ainult seda teksti kus nähtamatu kursor on. Ainult Cntrl+A ja delete.
            Mul oli eile sama tähelepanek! Lõpuks kirjutasin mujal ja tegin lihtsalt kirjast koopia ja saatsin ära!
            viimati muutis kasutaja rainadov; 31 m 2011, 17:48. Põhjus: viga

            Comment


              #7
              Vs: Elfa soorumi kiiks.

              seda probleemi mul ei esine, aga see oleneb ka sellest mis OS süsteemi ja mis veebilehitsejat kasutada.

              Comment


                #8
                Vs: Elfa soorumi kiiks.

                Esmalt postitatud Elegija102 poolt Vaata postitust
                aga see oleneb ka sellest mis OS süsteemi ja mis veebilehitsejat kasutada.
                Täna proovisin kahte varianti:
                1. Mul praegu Ubuntu ja Firefox 3.6.20.
                2. teine test-sõnum Win Vista HP 64 ja IE-9.
                Mõlemi variandiga oli tulemus korras.
                Milliseid sina kasutad?
                Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

                Comment


                  #9
                  Vs: Elfa soorumi kiiks.

                  minul on Windows Vista sp2, Windows XP sp3, Linux Ubuntu 9.11 ning mozilla firefox kõige uuemad, ning probleemi ei esine. Isegi mitte Operaga. Küll aga on probleemne mul telefon Samsung GT-2121B sellega saan sisse logitud ja puha, aga positada ei saa OSiks on ei tea mis ning veebilehitseja on Opera Mini 4.3
                  viimati muutis kasutaja Elegija102; 01 m 2011, 17:59.

                  Comment


                    #10
                    foorumis toimiv müstika.

                    Oli siis teema et PS-is kursor käitus imelikult. Mõne aja pärast polnud enam, isegi rebu ei aidanud algul. Lihtsalt kadus ise ära.
                    Nüüd siis nägin kiirvastuse aknas foorumi lehte.
                    Click image for larger version

Name:	fail.jpg
Views:	1
Size:	12,7 KB
ID:	865901
                    Ärge laske kehvast kvaliteedist häirida elfa foorum on segi joonud ennast ja mikrosuuruses pilte saab ainult laadida üles. Nende ajarvamine on aastas 80, siis olid masinatel vb sellised resud.
                    Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
                    1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
                    2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

                    Comment


                      #11
                      Vs: foorumis toimiv müstika.

                      Esmalt postitatud murphy poolt Vaata postitust
                      Oli siis teema et PS-is kursor käitus imelikult. Mõne aja pärast polnud enam, isegi rebu ei aidanud algul. Lihtsalt kadus ise ära.
                      Nüüd siis nägin kiirvastuse aknas foorumi lehte.
                      Millist brauserit kasutad? Mis operatsioonisüsteem?

                      Comment


                        #12
                        Vs: foorumis toimiv müstika.

                        firefox "Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; en-US; rv:1.9.2.21) Gecko/20110830 Firefox/3.6.21"
                        opsys win7 64 bit ultimate.

                        Muide selle pildi suuruse kohta. Kuda mõned saavad laadida rohkem kui 620x.. ma olen raudnael näinud suuremaid, nii et terve leht täis. Palju nad maksma peavad ja kuda seda saaks ka?
                        Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
                        1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
                        2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

                        Comment


                          #13
                          Vs: foorumis toimiv müstika.

                          Esmalt postitatud murphy poolt Vaata postitust
                          Muide selle pildi suuruse kohta. Kuda mõned saavad laadida rohkem kui 620x.. ma olen raudnael näinud suuremaid, nii et terve leht täis. Palju nad maksma peavad ja kuda seda saaks ka?
                          Foorum tegi tõesti pisipilte liiga väikeseks. Nüüd pisipildid ümbertöödeldud ja maksimaalsuurus tõstetud 400 px peale. Suuremat pilti näeb siis, kui klikata pildi peal.
                          Teemades olevad väga suured pildid on lingitud ilmselt mingist teisest serverist.

                          Comment


                            #14
                            Vs: foorumis toimiv müstika.

                            Kas ei oleks mõistlikum mitte piirata pikslite arvu, kui see on näiteks alla 1200x1000 vaid piirata faili mahtu, kui see on suurem x kb-st siis skaleerida pit väiksemaks.
                            viimati muutis kasutaja moi; 05 m 2011, 09:21.

                            Comment


                              #15
                              Vs: foorumis toimiv müstika.

                              Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                              Kas ei oleks mõistlikum mitte piirata pkslite arvu, kui see on näiteks alla 1200x1000 vaid piirata faili mahtu, kui see on suurem x kb-st siis skaleerida pit väiksemaks.
                              Kui mitte piirata, siis võib tekkida rullimisriba ning tekkida muid küljendusprobleeme.
                              Piiratakse pisipildi suurust, selle peal klikates saab näha suuremat pilti.

                              Comment

                              Working...
                              X