Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Heade mõtete koht

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Heade mõtete koht

    oleks siis selline ettepanek et heade mõtete koht liigutada ära tema praegusest asukohast(kuna sinna keegi midagi pannud pole)ja tuua ta tevalo foorumisse eraldi nime alla nn. elektroonikafoorum ja autofoorum on...ma ei tea kui hea mõte see on aga seal oleks seda mugavam lugeda ja usun et siis inimesed kirjutaks ka sinna rohkem

    kõike head soovides
    rain

    #2
    minule see mõte päris meeldib
    Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

    Comment


      #3
      minu ettepanek oleks sarnaselt HV foorumiga panna kasulike näpunäidete koht ???
      sinna alla käiksid siis teemad stiilis trükkplaadi söövitamine, jootmisoskus..mingi asja kkk jms..
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4

        minu ettepanek oleks sarnaselt HV foorumiga panna kasulike näpunäidete koht ???
        sinna alla käiksid siis teemad stiilis trükkplaadi söövitamine, jootmisoskus..mingi asja kkk jms..
        Kahe käega poolt

        Comment


          #5
          Veel parem mõte ,aga kas keegi veel sellest huvitatud on?
          Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

          Comment


            #6
            Meil on foorumites piisavalt postitus pikkade ja asjalike õpetustega. Kui koondaks need kokku ühte foorumisse?
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              Meil on foorumites piisavalt postitus pikkade ja asjalike õpetustega. Kui koondaks need kokku ühte foorumisse?
              Minu mõtete lugeja...
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #8
                mind huvitaks et kas keegi foorumi adminidest selle asja viitsib 2ra ka orgunnida mudu?oleks t6esti hea kui yhes foorumis oleksid k6ik skeemid ja nende juures ka ehitaja arvamus ja/v6i m6ned 6petuss6nad/n2ited...lihtsalt kui vahel igav hakkab siis on kohe kuskilt vaadata ja m6tteid koguda:P

                Comment


                  #9
                  Ilmselt on adminnil väga palju tööd aga me võiksime teda niipalju aidata et otsime materjali ise postituste seast üles saadame lingid nende õpetuste kohta. Eks autorid ise ju mäleta kõige paremini, mida ja kus nad (umbes) kirjutasid.
                  Kui muidugi Foorumi Admin idee omaks võtab, niisama ei viitciks ka sobrama hakata.
                  Ja selle võiks lausa nimetada Heade Mõtete Foorumiks...
                  - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                  - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                  Comment


                    #10
                    Antud teemas olev üldine idee on väga kena. Kas seda teostada nüüd foorumi formaadis? See tekitab minus pisut küsimusi. Arvata on, et kõikvõimalikke näpunäiteid tuleks suhteliselt palju ning ilmselt seinast-seina. Seega oleks selles näpunäidete foorumis koos näpunäited mobiilide, arvutite, elektroonika, audio jne. temaatikast. Ilmselt pole palju neid, kes huvituksid kõigest sellest ja seega võtaks vajalike asjade ülesleidmine päris palju aega.
                    Seega võiks minu arvates kasutada siiski "Heade mõtete koha" formaati - seal on erinevate teemade jaoks eri kategooriad ning vajadusel saab neid lihtsalt juurde luua. "Heade mõtete koha" kontseptsiooni võiks aga niimoodi laiendada, et lisaks projektidele hakkab sinna ka neid kasulikke näpunäiteid lisama. Tänase päeva jooksul teen ma foorumisse lingi "Heade mõtete kohale".
                    Felchi postituste ülesotsimise mõte on väga hea. Selle jaoks teen ma elektroonika foorumisse eraldi teema, kuhu saab panna linke kasulikele õpetustele, mis on foorumis välja käidud.
                    Milline on teie suhtumine Heade mõtete koha praegusesse kasutusliidesesse? Kas tuleks seal põhimõtteliselt midagi muuta?    

                    Comment


                      #11
                      Asi on praegu selles ,et heade mõtete koht asub foorumist kaugel ja keegi ei vciitsi seal uuesti jälle tevalo lahti võtta ja siis eal minna oleks hea kui heade mõtete kohal oleks link ka kusagil foorumi all servas või ülal.

                      Comment

                      Working...
                      X