Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Botid?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Botid?

    Jõudis teemade hulka järjekordne pahalaste poolt genereeritud kiidulaul tootele x. Sedapuhku vist USB külmkapp vms...

    Mis on plaanis ette võtta?

    Ammu on räägitud, et registreerumisel võiks olla mingi vähe keerulisem küsimustik. Ehk oleks aeg see ära teha. Murdmatu ta ei oleks muidugi, aga siis peaks keegi ekstra siinset foorumit sihtima hakkama, mis oleks iseenesest suur au...

    Praegune numbriline tehe on vist vbulletini üldine mehhanism? See seletaks, miks keegi on vaevunud mööda hiilima.

    Graafiline CAPTCHA ei teeks ka paha... kuigi masinad loevad sedagi. Üks hea nipp, mida olen näinud edukalt kasutatavat, on paluda külastajal sisestada captchal nähtu tagantpoolt ette või muul moel muudetud kujul. Eeldab muidugi kerget koodi muutmist, aga ei tohiks kaelamurdev olla.

    #2
    Vs: Botid?

    Pahalastega meil palju probleeme viimasel ajal pole olnud ja seega pole keerulisema küsimustiku teema eriti aktuaalsust omanud. Ka hetkel ei tähelda ma robotite registreerumise aktiveerumist.
    Antud külmiku teema polnud roboti poolt lisatud, vaid kellegi reaalse isiku kirjatöö tulemus

    Comment


      #3
      Vs: Botid?

      Polegi mingit imetesti teha vaja, piisab vast "kes on pildil", vastuseks mingi täpitähtetega tegelane.
      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

      Comment


        #4
        Vs: Botid?

        Esmalt postitatud tanker poolt Vaata postitust
        Pahalastega meil palju probleeme viimasel ajal pole olnud ja seega pole keerulisema küsimustiku teema eriti aktuaalsust omanud. Ka hetkel ei tähelda ma robotite registreerumise aktiveerumist.
        Antud külmiku teema polnud roboti poolt lisatud, vaid kellegi reaalse isiku kirjatöö tulemus
        Kusjuures ma pean tunnistama, et olin kahevahel selles osas, kas on bot või ei, aga et teised ka seda arvamust väljendasid, siis kaldusin ise kah uskuma. Boti kohta üsna hea tase, inimese jaoks jälle pisut kehv...

        Comment


          #5
          Vs: Botid?

          Alates 08-04-11 kuni 23.05.11. on Elektroonikafoorumisse tehtud kokku 9 spammiteemat erinevate uute registreerunud tegelaste poolt. Varem oli tükk aega vaikus. Teemad on kustutatud ja tegelased bannitud. Kui keegi märkab mingit kahtlast teemat, andke teada. Tegeleme.
          Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

          Comment


            #6
            Vs: Botid?

            sain ka siis omapoolt ühele spämmiteemale väikene troll tehtud. Õnneks sai kustutatud. Eks hoian silmad lahti, moded informeeritud.
            Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

            Comment


              #7
              Vs: Botid?

              And a bot strikes again.

              Comment


                #8
                Vs: Botid?

                IMHO tuleb ikka midagi ette võtta. Viimase ca kahe nädala jooksul olen ise vast umbes kolme reklaampostituse otsa sattunud.

                Comment


                  #9
                  Vs: Botid?

                  Testime hetkel erinevaid lahendusi probleemi kõrvaldamiseks ning loodetavasti saab peatselt spämmist lahti.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Botid?

                    Nendel viimastel spammiteemadel on mõndagi ühist:
                    1. Tehakse uus kasutaja.
                    2. Uus kasutaja teeb teema, kus teksti sees on link kuhugi netti.
                    Filter võiks olla selline, et uute kasutajate poolt tehtud uued postitused lähevad automaatselt eelmodereerimisele juhul, kui postituse tekstis esineb link kuhugi netti. See välistab spammiteemade ilmumise avalikus foorumis. Moded vaatavad teema üle ja tegutsevad vastavalt olukorrale.
                    Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Botid?

                      Kaaluda võib ka seda, mis elukaz 3. postituses pakkus. Jääks modereerimise vaev ära ja kui keegi tõesti spetsiaalset elfat sihtima ei hakka, siis peab see lahendus automatiseeritud saastapildurid edukalt kinni.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Botid?

                        nõus Kaurmaniga
                        päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

                        Comment


                          #13
                          Vs: Botid?

                          Esmalt postitatud kaurman poolt Vaata postitust
                          Kaaluda võib ka seda, mis elukaz 3. postituses pakkus. Jääks modereerimise vaev ära ja kui keegi tõesti spetsiaalset elfat sihtima ei hakka, siis peab see lahendus automatiseeritud saastapildurid edukalt kinni.
                          Kusjuures säärane eesti keelel põhinev filter toimib digi-tv foorumis registreerimisel.
                          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                          Comment

                          Working...
                          X