Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

otsing

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    otsing

    Igal pool õeldakse ,et kasuta foorumi otsingut nii tegin minagi. Nuh aga ei leidnud mina midagi. Proovisin igasuguste sõnadega aga ei midagi: Asi selles ,et tahtsin leida üht teemat mis käis uno.ee-s asuva jukeboxi kohta aga ei midagi. Tean ,et selline teema oli kuna olen seda näinud aga nüüd enam ei tule meelde kus see oli. Kuna otsing ka ei aidanud siis palun kas keegi oskab juhatada või seletada kuidas oleks kõige kasulikum foorumi otsingut kasutada? :-/

    #2
    Tere!

    Otsingut kasutades tuleb kindlasti tähelepanu pöörata vormi allosas oleval väljal, millega määratakse ära postituste maksimaalne vanus alates teemasse lisandunud viimasest kirjast. Sellest vanematest kirjadest otsimootor ei otsi.
    Arvatavasti otsisid sa seda teemat:
    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/YaBB.cgi?boar...760;start=10#10

    Comment


      #3
      Okih tänu @Tanel järgmine kord olen targem aga imelik tõesti see ,et ma pnin otsingusse uno aga ei leidnud midagi ju oli siis need ajavärgid valed. Suured tänud

      Comment


        #4
        Animatsioon, kellele ikka veel segaseks jäi.
        http://parsek.yf.ttu.ee/~transistor/tevalo/otsi.html
        transistor[ätt]starline[punkt]ee

        Comment


          #5
          väga hea asi transistor täitsa huvitav oli vaadata aga see kursor võiks kiiremini liikuda

          Comment


            #6
            Kas ei võiks see max vanus juba by deafult sutsu pikem olla? Reeglina keegi ei otsi 7 päeva vana postitust, sest see on üldjuhul veel esimesel leheküljel.
            Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

            Comment


              #7
              Muutsin default vanuse nüüd 30 päeva peale. Sellest tulenevalt läks otsing ka pisut aeglasemaks.

              Comment


                #8
                väga hea asi transistor täitsa huvitav oli vaadata aga see kursor võiks kiiremini liikuda
                Liigub täpselt nii nagu liigub :P Vana kursor juba, ei jaksa rohkem :-[
                transistor[ätt]starline[punkt]ee

                Comment

                Working...
                X