Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Uus foorumi stiil ehk välimus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Uus foorumi stiil ehk välimus

    Foorumile on valminud uus stiil nimega 'ELFA', mis on nüüdsest ka foorumi uueks nö. default stiiliks. Foorumi väljanägemist saab muuta vasemast alanurgast ning soovi korral saab kasutada ka eelmist default stiili, mille nimeks on 'VB Default style'. Kõik stiilidega seotud kommentaarid palun postitada käesolevasse teemasse.
    viimati muutis kasutaja tanker; 11 m 2010, 19:35.

    #2
    Vs: Uus foorumi stiil ehk välimus

    uus stiil on heledam, kuid "ELFA" päises jääb varju. Eks see ole igaühe maitseasi loomulikult, kuidas näeb. "Sinine" on natukene häiriva alatooniga, silmadel hakkab valus. Natukene tumedamaks, või sama tooniastmega, nagu roheline. Siis pole nii silmadele kurnavam. Kuid jälle, kui ei meeldi, ära võta.
    Halli "Grey Gremlin" puhul on tekst liiga hele ning arusaamatu ning elfa logo asemel on ülanurgas vasakul vBulletin logo...
    Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

    Comment


      #3
      Vs: Uus foorumi stiil ehk välimus

      See uus ELFA stiil on üsna kena. Mulle küll meeldib.

      Ainuke jama on nuppude värv, need võiks olla siis rohelised näiteks. Ja tekst võiks olla must :]
      Estonian SPL & Sound
      @gargru

      Comment


        #4
        Vs: Uus foorumi stiil ehk välimus

        Miks foorumi pealeht ja näiteks see leht erineva kujundusega on? v noh, värviga... Muidu uus meeldib küll

        Comment


          #5
          Vs: Uus foorumi stiil ehk välimus

          ELFA stiil on normaalne, kui DEFAULT on parem.

          Comment


            #6
            Vs: Uus foorumi stiil ehk välimus

            Täiesti asjalik kujundus. Hakkan kasutama.
            Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

            Comment


              #7
              Vs: Uus foorumi stiil ehk välimus

              Mina olen rahul, hakkan kasutama. Kui vinguda, siis ainuke koht on foorumite "esileht" kus on fooruminime ees see roheline ikoon ja foorumi nimi on sinisega. Mõlemad värvid on kenad, aga kõrvuti nad minu silmis kokku ei sobi. Harjumise asi kah natuke vast.

              Comment


                #8
                Vs: Uus foorumi stiil ehk välimus

                Sinisest heledamaks kohe kindlasti mitte. Rohelised nupukesed vastatud/postitatud teemades ka päris head.
                Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

                Comment


                  #9
                  Vs: Uus foorumi stiil ehk välimus

                  Esmalt postitatud Nrgy poolt Vaata postitust
                  Sinisest heledamaks kohe kindlasti mitte. Rohelised nupukesed vastatud/postitatud teemades ka päris head.
                  eks see sinise teema ole ju maitses kinni. Aga võrreldes eilsega on muudatused tehtud ja nüüd meeldib mullegi! Erinevate osade eristus(värviliselt): postituse vahed, vasta teemale nupp, vastuse kast hall jne...suur aitäh adminnile tehtud töö eest
                  Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                  Comment


                    #10
                    Vs: Uus foorumi stiil ehk välimus

                    Silmasõbralik

                    Uue foorumiversiooniga on mul avatarid suuremaks ja ruuduliseks muutunud. See vist brauseriviga, kuna see nähtus on samuti vBulletini kodufoorumiga (sama versioon).
                    73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                    ATiP1pN4XeM

                    Comment


                      #11
                      Vs: Uus foorumi stiil ehk välimus

                      Esmalt postitatud Scott poolt Vaata postitust
                      Uue foorumiversiooniga on mul avatarid suuremaks ja ruuduliseks muutunud. See vist brauseriviga, kuna see nähtus on samuti vBulletini kodufoorumiga (sama versioon).
                      Millise brauseriga taoline asi toimub?

                      Comment


                        #12
                        Vs: Uus foorumi stiil ehk välimus

                        Esmalt postitatud tanker poolt Vaata postitust
                        Millise brauseriga taoline asi toimub?
                        IE6 teeb selliseid trikke, muidu funktsioonid ise töötavad probleemideta. IE7standalone näitab korrektselt. Nii et foorumitarkvara poolelt on kõik OK.
                        73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                        ATiP1pN4XeM

                        Comment


                          #13
                          Vs: Uus foorumi stiil ehk välimus

                          Miks selle uuenduse raames on võetud võimalus pildi lisamisele teemas oma arvutist? Oli lihtne ja käepärane võimalus. Ei luba seda antud juhul ei Google Crome ega IE. Kas see võimalus ikka taastub kunagi?
                          -superradical-

                          Comment


                            #14
                            Vs: Uus foorumi stiil ehk välimus

                            Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
                            Miks selle uuenduse raames on võetud võimalus pildi lisamisele teemas oma arvutist? Oli lihtne ja käepärane võimalus. Ei luba seda antud juhul ei Google Crome ega IE. Kas see võimalus ikka taastub kunagi?
                            Kuna pildi lisamine arvutist oli ennem ka nii nadi, siis ei näe sel mõtet. Vastasel juhul paneme rahad kokku ostame ELFAle korraliku kõvaketta kuhu meie kõikide pildid peale läheks. Foorumile on kasulikum väljastpoolt neid pilte võtta. Vähendab bandwithi kulu jne.
                            Estonian SPL & Sound
                            @gargru

                            Comment


                              #15
                              Vs: Uus foorumi stiil ehk välimus

                              Esmalt postitatud Garol poolt Vaata postitust
                              Kuna pildi lisamine arvutist oli ennem ka nii nadi, siis ei näe sel mõtet. Vastasel juhul paneme rahad kokku ostame ELFAle korraliku kõvaketta kuhu meie kõikide pildid peale läheks. Foorumile on kasulikum väljastpoolt neid pilte võtta. Vähendab bandwithi kulu jne.
                              No sellele olen mõtelnud, et kui palju pilte koguneb siis see võtab mahtu, see on selge...
                              Samas mujal...mul oli nagi.ee kasutaja. Jama asi on see, et igasugu asju peab meelde jätma ja just hetk tagasi üritasin...kasutajanimi on meeles aga parooli enam ei mäleta, löö või maha :/. Uut ka küsida võimatu-seal paroolivihje ja see pole samuti enam meeles. Kui iga päev ei kasuta siis kipuvad need asjad ununema.
                              Ei teagi, dementsus tingituna pidevast stressist vist ...
                              -superradical-

                              Comment

                              Working...
                              X