Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

ELFA kataloog

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ELFA kataloog

    Kaks korda suurem kataloog

    Selle aasta ELFA kataloog püstitab kaks uut rekordit - üks on toodete ning teine lehekülgede arv. Käesoleva aasta kataloogist leiad 100 000 toodet, mis on peaaegu kaks korda rohkem kui eelmisel aastal. Lehekülgede arv on suurenenud ligi 3000 leheküljeni.

    Olen selle kataloogi harv kasutaja, aga ka vähestel kordadel on sellega probleeme: ta on liiga raske ja seega ebamugav kastada, ka on aastatega srift muutunud väiksemaks.
    Ehk oleks mõistlik lüüa kataloog lagti peatükkide kaupa eraldi osadeks? Oleks mingil määral ka kokkuhoid sest u. pooli osasid ma endale ei kogukski. Tõenäoliselt on minusuguseid veel?
    Mida arvatakse?

    #2
    Vs: ELFA kataloog

    elfa kataloogi antakse välja rootsi ettevõtte poolt, kellele on savi siinse foorumi arvamus. seda arvan mina
    muidu teema algataja jutus on iva olemas, aga vist kurtidele kõrvadele.

    omapoolse selgitusena lisaksin, miks ettevõtte poolt reklaamturunduslikus mõttes kasulikum ühte paksu kataloogi väljaanda:
    on olemas teatud protsent, näiteks 30%, ütleme selliseid naiivseid hobyhall tüüpi kataloog shoppajaid. kes siis tahavad konkreetselt osta ainult ühte jootekolbi a 100eek eest ja siis ta veel sirvib seda paksu kataloogi ja näeb et ohoo veel pakutakse potikuid kaa - 500eek paar ja võtab need ka juba ettevõtja seisukohalt diil õnnestus 500% kasumlikumalt

    Comment


      #3
      Vs: ELFA kataloog

      Esmalt postitatud dieter poolt Vaata postitust
      on olemas teatud protsent, näiteks 30%, ütleme selliseid naiivseid hobyhall tüüpi kataloog shoppajaid. kes siis tahavad konkreetselt osta ainult ühte jootekolbi a 100eek eest ja siis ta veel sirvib seda paksu kataloogi ja näeb et ohoo veel pakutakse potikuid kaa - 500eek paar ja võtab need ka juba ettevõtja seisukohalt diil õnnestus 500% kasumlikumalt
      Samasse rubriiki kuulub ilmselt ka Eestimaisteski veebipoodides moodi läinu, kus valitud toote juurde soovitatakse miskit suht suvalist kraami.

      Comment


        #4
        Vs: ELFA kataloog

        Olin täna ELFAs ja küsisin et miks nii palju suurem.
        Neil olevat tulnud peale Rootsi veel üks tarnija juurde.
        Pakkusin et see kataloog kogu naha ja karvadega võiks olla ka netis trükisena.

        Kurtsin ka nende otsimissüsteemi üle.
        Rootsikeelne andmebaas olevat parem.
        Peab proovima.

        Comment

        Working...
        X