Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

foorumlaste maine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    foorumlaste maine

    Tere,

    Avastasin, et saab lisada kaasfoorumlastele mainet, ühe korra saad lisada ja kõik. aga kas tagasisidet ka saab uurida? et kui ikka kõik kasutajad panevad negatiivseid mainepunkte, kas siis neid saab kuskilt näha ka, või läheb antud teava lihtsalt üldisesse andmebaasi? oma profiili alt vaadates enda mainepunkte ka ei näe nagu (või äkki mul lihtsalt puuduvad need )

    #2
    Vs: foorumlaste maine

    Tühja sest märgikesekesest: Kui mees ise on väikese tähega, siis mingigi flag ei tõsta teda paremaks.
    Olen nüüd paar aastat siin liigutanud ja kahjuks olen saanud tünga (rohkem-vähem) u kolmandikel juhustest. Samal ajal need ülejäänud on olnud õiged, võiks öelda laus härrasmehed: tunnevad kella ja kalendrit ja mäletavad, mida nad nädal tagasi rääkisid. Kuna rahaline kautus on alla poltsei taset, siis
    olgu. Lisaks on noorsande, kes ilma rahata saadud asjade peale ei oska isegi tänada.
    Nende asi. Olge paremad!

    Comment


      #3
      Vs: foorumlaste maine

      Esmalt postitatud tazavi poolt Vaata postitust
      Tere,

      Avastasin, et saab lisada kaasfoorumlastele mainet, ühe korra saad lisada ja kõik. aga kas tagasisidet ka saab uurida? et kui ikka kõik kasutajad panevad negatiivseid mainepunkte, kas siis neid saab kuskilt näha ka, või läheb antud teava lihtsalt üldisesse andmebaasi? oma profiili alt vaadates enda mainepunkte ka ei näe nagu (või äkki mul lihtsalt puuduvad need )
      Oma mainepunkte ja kommentaare saad vaadata "juhtpaneeli" alt.

      Teise kasutaja mainet ei õnnestunud küll välja selgitada paariminutilise otsimise käigus.
      Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

      Comment


        #4
        Vs: foorumlaste maine

        Esmalt postitatud Shele poolt Vaata postitust
        Tühja sest märgikesekesest: Kui mees ise on väikese tähega, siis mingigi flag ei tõsta teda paremaks.
        Seda jah, et ei tõsta, aga kuna ta juba siin foorumis olemas on, siis võiks ju uurida, kuidas asi toimib

        p.s. "juhtpaneeli" alt ma ei leia nagu midagi, millise koha peal see seal on?

        Comment


          #5
          Vs: foorumlaste maine

          Esmalt postitatud tazavi poolt Vaata postitust
          Seda jah, et ei tõsta, aga kuna ta juba siin foorumis olemas on, siis võiks ju uurida, kuidas asi toimib

          p.s. "juhtpaneeli" alt ma ei leia nagu midagi, millise koha peal see seal on?
          Teise kasutaja mainet saab vaadata kui vaadeldava kasutaja "kasutajanime" ja sõna "Liige" all kursor jätta selle märgi peale, avaneb sinna kiri "...kasutaja maine on neutraalne, kasutaja maine kipub olema madal..."
          Mõnel kasutajal on see märk hall, mõnel roheline, kuigi ka rohelise märgi omanikul võib olla maine "madal".
          Kui kasutaja liitub foorumiga on tal automaatselt madal maine.
          Seda kuidas see süsteem toimib võiks ju uurida moderaatoritelt/adminilt.
          http://hparchive.com/
          https://worldradiohistory.com/index.htm

          Comment


            #6
            Vs: foorumlaste maine

            Esmalt postitatud Starfish poolt Vaata postitust
            Seda kuidas see süsteem toimib võiks ju uurida moderaatoritelt/adminilt.
            eeldasin, et antud foorumi moded/adminnid loevad seda teemat ja vastavad kõigile, et ei peaks eraldi privaatteadet saatma. Sest ausaltöelda pole see teadmine eluks vajalik, aga lihtsalt hakkas huvitama see asi ja mõtlesin, et ehk on kedagi veel, keda see asi huvitab. Tehnika inimesed ikkagi siin "ära puutu töötavat seadet" meiepuhul vist ei toimi

            Comment


              #7
              Vs: foorumlaste maine

              Ise soovin samuti, et maine süsteem korralikult tööle hakkakas, sest neid värde ikka leidub, kes tahavad "üle lasta". Maine süsteem annaks võimaluse vältida tehinguid kasutajatega, kellel määritud reputatsioon. Adminnile kirjutasin sarnase teemalise kirja 20 juunil 2010a., kuid siiani pole vastust saanud.... Uut foorumit sellepärast tegema ei hakka kuid halb maik selle foorumi administreerimisest on juba veidi häiriv. Samas keegi ei käse mul siin käia.

              Comment


                #8
                Vs: foorumlaste maine

                Ja ikka ei kippu ega kõppu. Maine süsteem oleks küll üks väärt lisa siin foorumis kui see korralikult toimima saaks. Uute kasutajate maine peaks olema kohe neutraalne ja liikuma siis üles või alla vastavalt ärifoorumi tagasisidele. Uue kasutaja madal maine on jama, sest teeb sama välja kui inimene sünnib siis pannakse ta kohe igaks juhuks vangi, et äkki hakkab veel pätiks. Näiteks juba ühe kelmuse peale võiks minna liikme alune märk punaseks. Uuel kasutajal kollane ja eeskujulikul ostjal/müüjal roheliseks. Õnnestunud ostu/müügi korral kui teemat sulgema hakata võiks panna märke sellele kellega tehing toimus ja kuidas äri sujus.
                Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

                Comment


                  #9
                  Vs: foorumlaste maine

                  Seda "tehingu sujumist" saab ju kirjeldada kasutaja profiilile jäetavates sõnumites, paraku palju seda ei kasutata. Kiidan ka heaks mainesüsteemi, samas see lihtne "kasti värvuse" muutmine 1 tehingu põhjal ei näita veel midagi - ma siinse rahvaga paljud kümned tehingud teinud - mida annab mulle "maine on neutraalne" ??? see ei näita ju midagi, eriti nende suhtes kes palju tehinguid teinud - seega 1 tehingu puhul muutmiseks vajadust ei näe. Õnneks oli sel ajal kui ise kasutaja tegin asi just nii, et uus kasutaja "sündis" kohe neutraalse mainega. Samas on siin palju, liigagi! lihtsalt "läbijooksikuid" ja neid kes aastas paar posti teevad vaid ärifoorumites, nende mainet vaid nende postide järgi kohe positiivsuse suunas muuta ka minumeelest jama. Samas kasutajad kes aastaid siin toimetanud, kel mõistus ikka peas ei hakka siin mõnesaja eeguseid tehinguid tegema "kott pähe" põhimõttel.
                  -superradical-

                  Comment


                    #10
                    Vs: foorumlaste maine

                    Jah mu mõte jääb ikkagi nõrgaks. Ehk jääb üle siis ID kaart. Andmed Modedele ainult nähtavaks. Teised Kasutajad võivad käru panna ka siis kui kaupa sõna otses mõttes maha teha ja kasvõi viimane hind kauba eest välja pigistada.
                    Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

                    Comment


                      #11
                      Vs: foorumlaste maine

                      Esmalt postitatud Nrgy poolt Vaata postitust
                      Jah mu mõte jääb ikkagi nõrgaks. Ehk jääb üle siis ID kaart. Andmed Modedele ainult nähtavaks. Teised Kasutajad võivad käru panna ka siis kui kaupa sõna otses mõttes maha teha ja kasvõi viimane hind kauba eest välja pigistada.
                      Mis mõttes "kaupa maha tegema"?
                      Kohati olen siin näinud ikka palju "kaupa" mille mahategemisest ei pääse ei üle ega ümber. Samuti hinnapoliitika.
                      Ma leian 100%, et inimestel on õigust saada ausast hinnast infot ja kui näit. keegi müüb siin asja mis tellitud eBay-st hinnaga a 10eek siis seda on kohatu müüa sooviga hinnale näit. 150 eeku, igati aus ja lubatud peaks olema antud juhul kindlasti viidete lubamine niisugustel juhtudel, et ostuhuvilised saaksid ülevaate.
                      Röövpoliitikat selles foorumis lubada oleks natuke naljakas. Enamus tehinguid mis ma olen teinud siin on alati sisaldanud huviliste soovi saada asi mõistliku hinnaga. Ma pole müügiteemasid eriti teinud, enamus asju (trükkplaadid) on siiski täiesti juhuslikult, mõnes teemas toimunud arutelude ja tehtud asjade vastu huvi tundnute poolt soovide põhjal tehtud.
                      Kogemus näitab, et 90% või üle, kasutajate eeldus on mõistlik hind asjale.
                      Pole mõtet ju külvata foorumisse teemat a la : "müüa spektrianalüsaator hind: 500 000eek" - see risustab asjatult foorumit.
                      Tehinguid niisugustel juhtudel anyway ei toimu.
                      Pole meie huvilised siin nii heal järjel ja eeskujusid on ka mujal - diy foorumis kohtab ka palju teemasid, ka äriteemasid, milles olulisel kohal kauba maksumus ja kauba kvaliteet.
                      vabandan väljendit kuid müüa selgelt sitta asja on lubamatu, argumenteeritud arutelu peab olema lubatud.

                      Samuti ei toeta ID kaarti, pigem siis krediitkaart ainult, mul näit. ei olegi idioodikaarti, piisab passist!
                      -superradical-

                      Comment


                        #12
                        Vs: foorumlaste maine

                        Krediitkaart on seitse nahka kooriv jura. ID "idioodi" kaart on praegusel ajal ikka suht vajalik kaart, ilma selleta poleks selle krediitkaardiga ka midagi teha, sest pankade süsteem on pannud teatud piirangud. Tegelikult krediitkaardi kohta täpselt ei tea. Ja pass see minu arust mingi oma aja ära elanud. Omal ka muidugi kapis olemas see ümbriku sees, kaks korda vist lahti teinud neid kaasi. Krediitkaart ja ID "idioodi" kaart ka olemuselt suht sarnased nii ka pangakaardid. Nii, et Sull passi vahele ja Kuressaarest Narva kiirbussiga asju ostma. Täiesti Teemast välja sai see jutt.
                        Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

                        Comment


                          #13
                          Vs: foorumlaste maine

                          Esmalt postitatud Nrgy poolt Vaata postitust
                          Krediitkaart on seitse nahka kooriv jura.
                          Jah, kui oma kohustusi ei täida õigeaegselt !!!

                          Esmalt postitatud Nrgy poolt Vaata postitust
                          ID "idioodi" kaart on praegusel ajal ikka suht vajalik kaart, ilma selleta poleks selle krediitkaardiga ka midagi teha, sest pankade süsteem on pannud teatud piirangud. .
                          Kindel või? Huvitav kuidas siis mina saan kredittkaart+pass ???
                          Mingis suvalises kohas (osta.ee , hinnavaatlus jne) oma isikuandmete (isikukood jne privaatsed andmed) avaldamisele suvaliste röövellike tegelaste andmebaasides, vastu olen kategooriliselt, usun, et sellega nõustuvad paljud mõtlevad inimesed, kui ei siis:
                          ärge imestage kui teil postkasti nimelist rämpsposti saabub ja uurite firmade tausta ning omanikeringe, märkate sarnasusi mõningate "ametlikult" kasutatavate teenuste ja "rämpsteenuste" vahel - huvitav, kuidas need andmed on saadud?

                          Esmalt postitatud Nrgy poolt Vaata postitust
                          Ja pass see minu arust mingi oma aja ära elanud. Omal ka muidugi kapis olemas see ümbriku sees, kaks korda vist lahti teinud neid kaasi. Krediitkaart ja ID "idioodi" kaart ka olemuselt suht sarnased nii ka pangakaardid.
                          Suht niisugune jutt nagu rullnokaadel. Mõningane sarnasus Eesti Kroon vs. Euro - omal ajal oli ikka hull häda, pidi saama "oma raha" - nüüd on kohe-kohe käes aeg kus see oma raha enam ei kõlba...
                          Ei ole midagi siin sarnasust - kodus pole näit. tühjast pangaautomaadist tolku ja samas - mingi idikakaardi lugejale tuleb teha mõttetu lisakulutus - inimene ilma abivahenditeta seda kaarti lugeda ei oska, passi aga suudab füüsiliselt terve inimene lugeda

                          Esmalt postitatud Nrgy poolt Vaata postitust
                          Nii, et Sull passi vahele ja Kuressaarest Narva kiirbussiga asju ostma. Täiesti Teemast välja sai see jutt.
                          Mida sellega ütelda tahetakse?
                          Suht idiootlik möla, kipub patriotismi ja rahvustevahelise viha õhutamisele (ma ei ole venelane!!!), samas patrioodid võiks õigekirja ära õppida ja siis noka lahti teha.

                          Anyway, kindlasti tekitab mõnes ohjeldamatu soovi lahmima kukkuda kuid leidub siin ka mõtteainet kui süüvida.
                          OT kuid kui niisugune teema juba tekkis...
                          Mida ma tahaks ütelda: Uute liikmete soov saada kohe positiivseid maineid on bulshit! Võiks kehtestada sel juhul ka reegli näit. , et kui uustulnukad staašikate kasutajatega ülbitsema kipuvad (näiteid on kuhjaga, igasugustes foorumiteemades, vanemad tuntud ja asjalikud inimesed seepärast enam siin eriti ei osalegi ) siis saab sel puhul kohe seda neutraalset seisu ka alandama hakata
                          -superradical-

                          Comment


                            #14
                            Vs: foorumlaste maine

                            Kuressaare Narva vahel mõtlesin vahemaid, mis on pikad. See on näide. Toome siis teise näite kui see kohe mõnes sellised mõtted tekitab nt Kuressaare Tartu. Asjaga tahtsin seda öelda, et minu teada ei saa interneti pangast kodust arvuti tagant ilma ID kaardita üle 3000EEKi (191,73EURi) ülekandeid teha.
                            Mida selle all mõeldakse, et passi saab füüsiliselt terve inimene lugeda??
                            Muidugi paneb lahmima kui keegi ütleb, et ID kaart, mis on paljudel olemas, on idioodikaart. Ja sellel pole enam vahet kas kirjutad selle kokku või lahku. See sõna idioot on juba selline..
                            Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

                            Comment


                              #15
                              Vs: foorumlaste maine

                              Esmalt postitatud tazavi poolt Vaata postitust
                              Seda jah, et ei tõsta, aga kuna ta juba siin foorumis olemas on, siis võiks ju uurida, kuidas asi toimib

                              p.s. "juhtpaneeli" alt ma ei leia nagu midagi, millise koha peal see seal on?
                              Kasutaja kohta tehtud kommentaare näeb kasutaja profiili vaadates. Kui keegi on kasutaja mainet 'tõstnud' või 'langetanud', siis tekib kasutajaprofiili sakk Maine. Antud sakis kuvataksegi kõiki mainega seotud kommentaare. Juhul kui seda sakki pole, siis pole antud kasutaja kohta keegi kommentaare lisanud.

                              Comment

                              Working...
                              X