Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Ohohoo ku palju külalisi ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Ohohoo ku palju külalisi ?

    Viimasel ajal olen caunterit vaadanud ja jälginud, et positiivselt palju külalisi foorumis või on paljud registreeritud kasutajad, kes ei logi sisse.... Kas lugeja näitab ike õigesti?
    Näiteks: 05.07.2010 -> Hetkel on foorumis 151 kasutajat. 23 liiget ja 128 külalist

    #2
    Vs: Ohohoo ku palju külalisi ?

    Hetkel on foorumis 91 kasutajat. 8 liiget ja 83 külalist kella 1.52 kohta suht palju

    Comment


      #3
      Vs: Ohohoo ku palju külalisi ?

      Paljud ei sirvi tegelikult foorumit, vaid on jätnud foormumi akna endale arvutisse lahti...arvutit praegusel ajal keegi enam ju välja ei lülita Minul on foorumi aken alati lahti ja arvuti päris tihedalt sees. Külalistena käib palju inimesi juba ammuseid aegu lugemas, kuna neid huvitavad teemad nagu estonia 010 parandamine jne. Osad käivad lihtsalt huvi pärast foorumit lugemas. Foorumist on läbi käinud ka teemasid, kus inimene ülteb, et on terve foorumi otsast lõpuni läbi lugenud, kuid jäi nüüd ühe asjaga jänni ja palub abi. Ega registreerimisel erilist mõtet ei ole, kui tuled siia ainult ühte kõlarit müüma ja siis ei logi peale edukat müümist enam kunagi siia sisse. Minu arust see risustab foorumit kui sellist.
      It works better if you plug it in

      Comment


        #4
        Vs: Ohohoo ku palju külalisi ?

        Kunagi jäi ka foorum lahti. Mingi aeg tahtsin vastata teemal, viskas ette, et pean sisse logima. Minu arvates, viskab foorum nii öelda "välja" need, kes on tükimat aega sees. Parandage mind, kui eksin.
        Kogun vanu emaplaate ja mälusid. Tartus tulen ise järgi. 5689 seitse 375

        Comment


          #5
          Vs: Ohohoo ku palju külalisi ?

          Osa külalistest on nn automaatsed tegelased, näiteks crawl..., search... või spider... algusega aadressidelt.
          73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
          ATiP1pN4XeM

          Comment


            #6
            Vs: Ohohoo ku palju külalisi ?

            Esmalt postitatud matih22 poolt Vaata postitust
            Kunagi jäi ka foorum lahti. Mingi aeg tahtsin vastata teemal, viskas ette, et pean sisse logima. Minu arvates, viskab foorum nii öelda "välja" need, kes on tükimat aega sees. Parandage mind, kui eksin.
            Mina olen 24/7 foorumisse sisse lügitud (või see auto login). Foorumi aken just pidevalt lahti ei ole, aga päris tihti viskan ikka pilgu peale.

            Hetkel on foorumis 93 kasutajat. 7 liiget ja 86 külalist

            PS! Arvuti lülitan ööseks välja küll.

            Comment


              #7
              Vs: Ohohoo ku palju külalisi ?

              Tegin katse: kell 10:14 (foorumi aja järgi) vajutasin Elfa Foorumi aknal MozillaFirefoxis "refresh", samal ajal oli avatud Elfa Foorum ka IE-ga, kus mul automaatset sisselogimist pole, aegajalt IE-d refreshides, kell 10:33 näitas mu enda kasutajat veel sisselogituna, 10:34 oli kasutajanimi sisseloginud kasutajate nimekirjast kadunud. Järelikult 20 minutit püsib kasutaja veel sisselogituna.
              http://hparchive.com/
              https://worldradiohistory.com/index.htm

              Comment

              Working...
              X