Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

andu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    andu



    On tõsine kahtlus, et tegemist on suliga. Viimane külastus oli 1.03. Kui nüüd vaadata ta profiili ja avatari, siis on vast selge. Koondaks ehk võlanõuded?

    #2
    Vs: andu

    Tunnen huvi, et milles on täpsemad probleemid?

    Comment


      #3
      Vs: andu

      Andu32 kohta oskan mina rääkida nii palju, et soovis osta vahepeal minult võimendit. Sai siis tehtud võimendi nii nagu ta soovis. Kui mul oli valmis siis lubas ära maksta. Maksmine jäigi aind lubadusteks ja lubas koguae, et homme homme homme... Õnneks ei saatnud ennem teele kui polnud raha kandnud! (Tehing jäigi katki ja enam pole ta ühendust võtnud)
      Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

      Comment


        #4
        Vs: andu

        Sai mu käest mingi odava võimendi: korraldasin transa Tartu. Kolm korda küsis mult arve numbrit: sai saadetud. Rahaline kaotus on tühine, aga moraalne küll. Peale selle pean heale transasõbrale õlled ise tegema: oma müügile peale maksma?
        Oleks ikka õige, kui profiilis oleks selged kontaktid?
        Mul on veel mingi tunne ühe uue anduga, aga kuna profiil/kontakt on olematu, siis pole nagu viriseda midagi.
        Ettepanek:
        1. inventuur nn. kasutajate seas
        2. registreerunud (ka vanad!) avavad oma profiili rohkem.
        3. absoluutselt küündimatud postitused ellimineeritakse ja kasutajaga juhtub sama.
        Palju tahetud?
        Pakkuge paremat.

        Comment


          #5
          Vs: andu

          Palun pane mulle privasse niipalju infot, kui võimalik. Petistel ei pea siin kerge olema.
          Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

          Comment


            #6
            Vs: andu

            Mul ka negatiivne kogemus olnud. Korduvalt on üritanud ühte läpakat ära osta, jutt nagu jutt on st pool läheb vastu taevast, sest lihtsalt ei saa aru mida kodanik mõtleb. Paar korda on pidanud järele ka tulema ja ei midagi...õnneks pole saatma midagi pidanud.

            Comment


              #7
              Vs: andu

              Esmalt postitatud Shele poolt Vaata postitust
              Oleks ikka õige, kui profiilis oleks selged kontaktid?
              Pole võibolla päris teemakohane, aga sekkuks siiski.
              Ei ole nõus sellega, et absol. igalühel peaks olema profiilis kontaktid. Aga kui ma olen erakliku loomuga ja ei soovigi, et suvaline minu andmeid saaks?
              Ses mõttes ma lahutaks siiski ärifoorumid tehnilisest osast.
              Ettepanek:
              1. inventuur nn. kasutajate seas
              2. registreerunud (ka vanad!) avavad oma profiili rohkem.
              3. absoluutselt küündimatud postitused
              Ka viimatitsiteeritu peaks olema rohkem ärifoorumi teema.
              Minu meelest.
              Et ehk oleks mõistlik ärifoorumitesse pisut teistsuguse rakursiga suhtuda?

              Comment


                #8
                Vs: andu

                On endiselt otsitav!

                Comment


                  #9
                  Vs: andu

                  Mis seal rasket.Väikene avaldus pollarise.Ip järgi saadakse kõik mu.

                  Comment


                    #10
                    Vs: andu

                    Esmalt postitatud sill poolt Vaata postitust
                    Mis seal rasket.Väikene avaldus pollarise.Ip järgi saadakse kõik mu.
                    See raha pole suur, aga hämmastav, kui odavalt keegi oma au ja nime ise ära lörtsib.
                    Ehk on see uuemal ajal moes?

                    Comment


                      #11
                      Vs: andu

                      Kas just moes, aga võibolla on asi selles, et tänapäeva urbaniseerunud noored ei oska ausa nime väärtust lihtsalt hinnata. Tallinna magalarajoonides on suht lihtne miski karutemp valmis teha ja siis kaduda. Aga katsu sa seda nt. külakohas teha, kus kõik kõiki tunnevad.

                      Comment


                        #12
                        Vs: andu

                        Pettusega tegeletakse ka külakohtades. Inimesed on viimasel ajal nii nahhaalsed. Toon näite: Kusagil Tõrvas elab üks tüüp, kes lasi mu kursavenna üle. Pidi maksma kolme parandatud HP emaplaadi eest. Kasutajaga oli tehtud varem sarnane diil ja kõik sujus. Viimasel korral pani kursavend paki teele ja raha lubati ka ära maksta. Asi venis ja venis ning raha pole siiani. Tõrva ei tohiks olla just teab mis suur koht, et sarnaste valskustega tegeleda. Vahest aitab ehk see, kui leida keegi kolmas isik, kes venda veidi mudida saab. Näiteks vanemad, sõbrad jne.
                        It works better if you plug it in

                        Comment


                          #13
                          Vs: andu

                          Esmalt postitatud Shele poolt Vaata postitust
                          See raha pole suur, aga hämmastav, kui odavalt keegi oma au ja nime ise ära lörtsib.
                          Ehk on see uuemal ajal moes?
                          Au pole ära sittanud seni kuni tema ees ja perekonna nimi googeldades vastavate teemadega seotud pole.

                          Comment

                          Working...
                          X