Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Kasutajanime muutmine.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kasutajanime muutmine.

    Jäi siis selline asi silma. Kasutaja "itimeheke" on meie sekka ilmunud.Enne oli ühe teise nime all.
    Kas ja miks selline identiteedivahetus vajalik on, sel teemal ma sõna ei võta.
    Huvitab, kas see võimalus on kõigile avatud või ainult modede/adminnide privileeg?

    #2
    Vs: Kasutajanime muutmine.

    Minul sellist võimalust pole. Teiste kohta info puudub. Admin saab muidugi kõike teha.
    Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

    Comment


      #3
      Vs: Kasutajanime muutmine.

      Esmalt postitatud vasaraonu poolt
      Kriitika ja märkused modede kohta tuleb ilmselt saata administraatorile "tanker".

      Vast nii oleks jah õigem, siin solvamine ei anna ei kedagi ega midagi .

      Edit: Hämmastav, nii noored moderaatorid ???
      Kui läheb millalgi (vanad "kalad" ujuvad nagunii varsti välja) jälle vaidluseks teemadel: a la-poliitilised vaated või jõuramine teemadel, et milline komponent on ikka parem-kas vene või hiina (enamus ju seal toodetud, vaatamata tootjate peakontori asukohale). Huvitav, kuidas siis need vaidlused saavad veretult maha peetud? Ega ometi ole see uus (senini igati tervitatav) lausmodereerimine pööratud suunale, et on vaid "üks tõde"???

      Mul pole midagi inimeste vanuseerinevuste vastu kuid mõned teemad lihtsalt ei kuulu nii noorte inimeste pädevusse, samas ei teeks moderaatorile paha olla teemadest ka osavõtlik-ei saa ju modereerida juttu milles on küll palju OT kuid selle kaudu selgub ka palju mis puudutab teemat .
      -superradical-

      Comment


        #4
        Vs: Kasutajanime muutmine.

        Kasutajanime muutmine on erandkorras võimalik ning on seda ka varem tehtud, kui on piisavalt hästi ära põhjendatud.

        Uute moderaatorite näol pole hetkel tegemist üldmoderaatoritega, igale moderaatorile on antud kindel foorumivalik. Ärifoorumites, kus kõnealune moderaator tegutseb, tuleb noor veri ainult kasuks

        Comment


          #5
          Vs: Kasutajanime muutmine.

          niih, põhjendan siis oma vajadust kasutajanime vahetada. Kuna see "saqix" oli mul mitu aastat tagasi tehtud, ja sai oma emaili adressi ja muud sellist igale poole bänneritele klikkides sisestatud, siis päeva INBOX oli kuskil 30-40. Ja kui juba vahetasin, siis vahetasin kõik - üks kasutaja igalpool, vähem meelde jätta, teisel ka aru saada, kes seal taga on.

          ja selle privileegi koha pealt ka. Mina ei võta oma moderaatori staatust, kui privileegi, ja kui mul tekkis soov kasutajanime vahetada, siis ma ilusti ja viisakalt küsisin, ja lgp. seltsimees tanker tuli mu soovile vastu.

          Comment


            #6
            Vs: Kasutajanime muutmine.

            Esmalt postitatud tanker poolt
            Kasutajanime muutmine on erandkorras võimalik ning on seda ka varem tehtud, kui on piisavalt hästi ära põhjendatud.

            Uute moderaatorite näol pole hetkel tegemist üldmoderaatoritega, igale moderaatorile on antud kindel foorumivalik. Ärifoorumites, kus kõnealune moderaator tegutseb, tuleb noor veri ainult kasuks
            Nüüd julgen lisada,et kas erandkorras või siis sundkorras.Kunagi ammu,kui siia kasutaja tegin,käisin veel põhikoolis vist ja tegin kasutajanime hoopis teise nimega,mis praegune "otsija" mul on. Mõned aastad tagasi toimus foorumi uuendus,uus süsteem oli muidugi ka segane,aga igal juhul sel hetkel muutus mu kasutajanimi "otsija" nimeliseks.Ei mäleta päris täpselt,mis seal toimis aga igaljuhul kuidagi kahtlastel asjaoludel kasutaja muutus.Mis mu kasutaja eelnevalt oli,seda leiab ehk kuskilt minevikust.Tegelikult olen oma uue sunniviisilise kasutajanimega täiesti harjunud ja see on isegi meeldima hakanud.Niiet tagasi muutmiseks ei näe põhjust...
            otsija

            Comment

            Working...
            X