Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

ettepanek: ajakiri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Kaugel siis see e-ajakiri ka on?
    Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

    Comment


      #17
      Ootan suure innuga seda lehte tevalos kui se olemas pole,mina pole külla tähele pannud.
      Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

      Comment


        #18
        Tere!

        Pisut kannatust veel

        Comment


          #19
          Tere!

          Kuna esimene Tevalo uuenenud e-uudiskiri on varsti ilmavalgust nägemas, siis tuletan meelde, et kõik inimesed, kel on oskust ja soovi kirjutada artikleid e-uudiskirja võtaksid ühendust minuga e-kirja aadressil tanel@tevalo.ee. Artiklite temaatika peaks puudutama laias laastus elektri ja elektroonika valdkonda ehk siis seda sama valdkonda, mida siin foorumis käsitletakse. Tevalo on valmis avaldatud artiklite autorite tööd ja vaeva ka korvama.

          Tagasisidet ootama jäädes
          Tanel Kerstna
          AS Tevalo

          Comment


            #20
            Idee on hea. Mina igatahes selle poolt!

            Comment


              #21
              mina ka poolt...ja laske asi ka siis ikka yle eesti laiali... sest kui ta aint kuskil teatud linnas on siis ei olex ma arvanet nii palju ostjaid... aga ma ise tyrilt ja tahax ka sellega siis tutvuda...
              Loll pea on käte ja jalgade nuhtlus!

              Comment


                #22
                Aga oleks selline kaval plaan ,et kes oskab vene keelt hästi võiks ju ajaviiteks ka mõned huvitavad artiklid kunagisest või isegi kellele on see kättesaadav praegusest ajakirjast "Padio". Kindlasti on seal huvitavaid artikleid.
                Vene zurnaalide arhiiv http://anklab.pirit.sibtel.ru/ :

                Comment

                Working...
                X