Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Foorum uuenenud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Foorum uuenenud?

    Kas teile ei tundu, et viimasel ajal (selle nädala algusest vist) on foorumis midagi muutunud? Tekivad imelikud teated siin-seal.
    Nt. kiri"mine 1. uue postituseni" sõitis teema nime ette, ühes teemas kuvatakse ikooni asemel kiri "sul on 1 postitus selles teemas",( ei ole küll ! ) jne. Enne neid anomaaliaid ei olnud.

    PS. Kui see nüüd FF uue versiooni viga pole...
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    #2
    Vs: Foorum uuenenud?

    on ilmselt FFi anomaalia.

    Comment


      #3
      Vs: Foorum uuenenud?

      Esmalt postitatud moi poolt
      on ilmselt FFi anomaalia.
      3.5 oli ikka päris naljakas asi, 3.5.1 isegi juba veidi töötab.

      Comment


        #4
        Vs: Foorum uuenenud?

        Endal 3.0.12 pole seda jama täheldanud.
        Ega üldiselt ma ei jookse ka iga uue softi versiooni järgi, mis välja tuleb.
        Vanad versioonid on end siiani tõestanud parimatena.

        Comment


          #5
          Vs: Foorum uuenenud?

          Minuarust on ka muutunud, samas ainult mõned üksikud asjad. Või siis ma pole ennem neid asju märganud. See samune teavitus näiteks mis felch mainis jne.
          Estonian SPL & Sound
          @gargru

          Comment


            #6
            Vs: Foorum uuenenud?

            Mul tihti see,et kui keegi saadab PSi,siis kui vastan talle ja vajutan saada,tuleb kiri ette,et vigane kasutajanimi ja väli on tühi.
            Kasutan IE8

            Comment


              #7
              Vs: Foorum uuenenud?

              Minu kirjeldatud vead kadusid kui vaatasin IEga (miski vanem versioon, mitte 8). Seega FF update (ka viimane!) vigane
              Toda teist viga pole juhtunud kohtama.
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                #8
                Vs: Foorum uuenenud?

                parim ie6 max update

                Comment

                Working...
                X