Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

e-maili teel foorumi teavitused.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    e-maili teel foorumi teavitused.

    Tere,

    Miskist hetkest peale ei ole ma saanud enam foorumi poolt ühtegi teavitust mailile, ei teemade uuendamise ega ka PS-ide kohta. Vaatasin just seadistused üle-on korras. Ideid?

    PS! Spammi kasti need ka ei liigu.

    #2
    Vs: e-maili teel foorumi teavitused.

    Mul oli ka paar päeva tagasi sama jama, aga siis lambist hakkas tööle jälle.
    Kõik mis liigub, see kulub!

    Comment


      #3
      Vs: e-maili teel foorumi teavitused.

      Minul on suht töödanud koguaeg, vahest ainult hilineb. Olen lehele sattunud ja siis teatab et uus PS. Vaatan ära ja siis kuskil 5-6 tunni pärast tuleb meilile teavitus alles.
      Estonian SPL & Sound
      @gargru

      Comment


        #4
        Vs: e-maili teel foorumi teavitused.

        Esmalt postitatud Garol poolt
        Minul on suht töödanud koguaeg, vahest ainult hilineb. Olen lehele sattunud ja siis teatab et uus PS. Vaatan ära ja siis kuskil 5-6 tunni pärast tuleb meilile teavitus alles.
        Seda jama on mul endal ka olnud, aga nüüd on täielik vaikus.

        Comment


          #5
          Vs: e-maili teel foorumi teavitused.

          Majanduslangus. Hoitakse kokku...
          Kogun vanu emaplaate ja mälusid. Tartus tulen ise järgi. 5689 seitse 375

          Comment


            #6
            Vs: e-maili teel foorumi teavitused.

            Teema / PM teavitused jäävad küll hilja peale, aga praegu ma lausa jälgisin ja ELFA sünnipäeva õnnitlus tuli 20 minutiga kohale.
            Estonian SPL & Sound
            @gargru

            Comment


              #7
              Vs: e-maili teel foorumi teavitused.

              Proovisin mailikat kustutada, salvestada, uuesti salvestada...jägimise tingimusi muuta aga ei midagi. Jätkuvalt ei saa ma enam teavitusi e-mailile. Kuidagi nadi on nii jälgida.

              Comment


                #8
                Vs: e-maili teel foorumi teavitused.

                Eggy, saatsin sulle PMi. Kas selle said kätte?

                Comment


                  #9
                  Vs: e-maili teel foorumi teavitused.

                  Jah, Pee-Emmindus foorumiseselt töötab.

                  Comment


                    #10
                    Vs: e-maili teel foorumi teavitused.

                    Esmalt postitatud Eggy poolt
                    Jah, Pee-Emmindus foorumiseselt töötab.
                    ...aga jätkuvalt e-mailile teavitus on tumm.

                    Comment


                      #11
                      Vs: e-maili teel foorumi teavitused.

                      Vabandan, et siia postitasin. Kuna selles kategoorias on niigi vähe teemasi siis panin siia.

                      Kas ei peaks olema nii, et avatari all roheline maine tuluke peaks olema "hea maine"?

                      Üks näide ainpaasalu omast mis silma jäi. Tuli on roheline, aga ikka näitab et "tema maine kipub olema madal". http://i39.tinypic.com/1zpqhwl.jpg
                      Estonian SPL & Sound
                      @gargru

                      Comment


                        #12
                        Vs: e-maili teel foorumi teavitused.

                        Mulle viskas ette, et mainet saab muuta ärifoorumis. Kui nii, siis tolle sisu peaks olema: ,,Ärifoorumi maine kipub olema madal-ta ei müü suurt midagi", oleks kahtepidi mõistes ja igati õige.

                        Aga: maine madal, on tegelikult hea väljend, mulle meeldib, nagu ka väljend teatud foorumisse sisenedes: dont panic.

                        Aga ma nagu pole näinud päris Elfa foorumit. Ostan/tellin sageli läbi firma Elfast kaupa. No jah, saan helistada ja meilile saata ja.. Aga ma tean küll, helistad poodi ja siis poemüüjal ootab 10 klienti laua taga ja peab veel sinuga rääkima. Minusugusel nii kiire ka pole. Võiks olla Elfa kaubaga seotud teemad või siis küsimused. Saaks küsimuse üles riputada, saaks vastuse, küsimus ripuks seal nädalakese (saavad ka teised lugeda kui tahavad) ja siis kustuks automaatselt, e. aeg läheb edasi- uued kaubad, uued inimesed, uued küsimused.
                        ..ons mõtteid?
                        viimati muutis kasutaja erku; 05 m 2009, 23:13.
                        Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

                        Comment


                          #13
                          Vs: e-maili teel foorumi teavitused.

                          ..ma mõtlesin selle viimase postitusega siin varianti: et vastata teemale saaksid ainult elfa poe inimesed. Ehk, konkreetne küsimus ja konkreetne vastus, ei miskit rohkem ega vähem.
                          Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

                          Comment


                            #14
                            Vs: e-maili teel foorumi teavitused.

                            Siin pole moderaatoreidki enam näha, mis siis Elfa inimestest rääkida.
                            Foorum läheb järjest allamäge.

                            Comment


                              #15
                              Vs: e-maili teel foorumi teavitused.

                              Esmalt postitatud KT315A poolt
                              Siin pole moderaatoreidki enam näha, mis siis Elfa inimestest rääkida.
                              Foorum läheb järjest allamäge.
                              Nuh modereerimise osas võib tunduda jah nii aga 2 suurt jama on õnneks ületatud:
                              1. bottidest kasutajad
                              2. uued kasutajad kes teevad lolle teemasid ja ei austa sisekorda

                              Minul näiteks töötavad need maili-le tulevad kirjad kui midagi foorumis toimund on mida ma teada tahaksin.
                              Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

                              Comment

                              Working...
                              X