Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

link foorumi lehelt pealehele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    link foorumi lehelt pealehele

    Selline palve, et kas on vôimalik tekitada Tevalo foorumilehele linki millelt satuks www.tevalo.ee lehele ???
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    #2
    Kui tulla foorumisse pealehe kaudu, siis piisab pealehe aktiveerimisest olekuribal.

    Comment


      #3
      Selline palve, et kas on vôimalik tekitada Tevalo foorumilehele linki millelt satuks www.tevalo.ee lehele ???
      ise olen ka sellest puudust tundnud, nii et võiks olla küll

      Comment


        #4
        Mina kasutan üleval servas olevat reklaami,et pääseda tevalo poodi

        Comment


          #5
          Mina kasutan üleval servas olevat reklaami,et pääseda tevalo poodi
          saab ka nii (tavaliselt reklaamidele ei kliki
          ja mul on foorumi leht favoriitides, nii et see ei tule eraldi aknas
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            Aga link võiks tõesti olla, hea otsida vidinate koode
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              igaüks võiks lisada oma allkirja alale ju lingi niikaua kuni ilmub banneri juurde näiteks. mina tegin otsa lahti
              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

              t-linespeakers.org

              Comment

              Working...
              X