Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Teema esile tõstmine ja lukku panemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Teema esile tõstmine ja lukku panemine

    Tere

    Vajan abi, sest ei saa või ei oska enda (ärifoorumis olevaid) teemasid esile tõsta (up`ida) ega ka lukku panna.

    Foorumi reeglite alt olen KKK küll läbi lugenud ja isegi mitu korda, aga ei saa mitte hakkama.

    Või äkki on see privileeg, mis ei ole kõigile liikmetele mõeldud?
    Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

    #2
    Vs: Teema esile tõstmine ja lukku panemine

    Omal sama mure. Mäletan kui mul oli moobiltelefoni ostuteema mobiilsidetehnika foorumis, siis sai küll seal teemat upitada ilma postitust tegemata ja hiljem ise sulgeda, kui müügiteema oli ennast ammendanud aga teistes müügifoorumites ma sellisel kujul selliseid tööristu ei näe. Ometigi on mulle väidetud korduvalt, et sellised lisafunktsioonid peaksid töötama nii foorumi gurudel, kui ka uustulnukatel. Äkki keegi annaks täpse ja tõele vastava vastuse, et kuidas need asjad tegelikult käivad.

    Comment


      #3
      Vs: Teema esile tõstmine ja lukku panemine

      Sama probleem, et ei saa ise lukustada enda tehtud teemat, ega tõsta ilma mingit omapoolset lauset lisamata.
      Sõbral, kes on samamoodi foorumi kasutaja ilutsevad need funktsioonid teema tööriistades.
      Kirjutasin ka probleemist administraatorile kasutaja "tanker", aga ta kahjuks ei vastanud mulle.

      Comment


        #4
        Vs: Teema esile tõstmine ja lukku panemine

        Kahjuks pean vastama, et modena ei saa ma selles küsimuses aidata
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          Vs: Teema esile tõstmine ja lukku panemine

          Äkki aitab lihtslat uue kasutaja tegmises?
          Sellest variandist eriti huvitatud ei oleks, aga äkki on see lahendus? Vb keegi on proovinud?

          Neid "up" sisulisi poste kah teha ei julge, see hoiatuste värk ja muidu kah nõme ju.
          Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

          Comment


            #6
            Vs: Teema esile tõstmine ja lukku panemine

            Uurisin seda teemat natukene.
            Võtsin tuttava konto, mis tehtud aastal 2003.
            Tegin ärifoorumisse audio/video alafoorumisse prooviteema.
            Seal ilutses küll ilusti "Tõsta" nupp ja samuti "Teema tööriistades" oli ilusti teema sulgemise võimalus olemas.




            Äkki saate kontrollida järgi, et kas teil on sellised võimalused olemas menüüs?

            Comment


              #7
              Vs: Teema esile tõstmine ja lukku panemine

              Hea, et vana teema välja koogitud, ja print screen on väga hea mõte!

              Pilt siis minu ärifoorumi teemast, minu viimane post antud teemas 18.03.2009 21:07, ehk siis pea 48h tagasi:

              viimati muutis kasutaja roomet; 21 m 2009, 07:57.
              Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

              Comment


                #8
                Vs: Teema esile tõstmine ja lukku panemine

                Esmalt postitatud erx poolt
                Uurisin seda teemat natukene.
                On mõni idee tekkinud, mis võiks peegeldada ka lahendust antud probleemile/veale?
                Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

                Comment


                  #9
                  Vs: Teema esile tõstmine ja lukku panemine

                  Minu konto on pärit aastast 2006, mul on need sulgemise ja tõstmise võimalused olemas, ei tea miks. Vaja oleks ka võimalust muuta enda teema pealkirja, kunagi sain seda teha, enam ei saa, MIKS?
                  Milleks selline ebavõrdsus, erinevate kasutajate vahel, kas see võib olla seotud vahest ka selle rohelise/musta klotsiga kasutaja nime juures. Ma ei taotle enda õiguste vähendamist, aga võrdsus võiks olla, ainult mitte eranditel, kui keegi rikub teadlikult olulisi reegleid, ja mistõttu kasutaja saab ajutise keelu millekski.
                  Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

                  Comment


                    #10
                    Vs: Teema esile tõstmine ja lukku panemine

                    Max27-e kastike on roheline, aga sama jama, et puudub "tõsta" ja "lukku" mupukesed.
                    Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Teema esile tõstmine ja lukku panemine

                      Nii tekib küsimusi juurde, kas keegi teab kuidas selle foorumi soft või süsteem toimib, kes sellele aluse pani, kes teab millest selline erinevus põhjstatud on?
                      Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

                      Comment


                        #12
                        Vs: Teema esile tõstmine ja lukku panemine

                        aga äkki on see kuidagi seotud foorumiga liitumis ajaga`? et vanemad olijad saavad aind?
                        Minul neid võimalusi pole.
                        Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Teema esile tõstmine ja lukku panemine

                          Mingi võimalus on, aga mul jällegi kadus ära võimalus oma teemade pealkirja muuta, mis kunagi ammu oli, see ei saa vist vanusega seotud olla. Lisan, et pealkirju sain kunagi muuta tavafoorumite all, hiljuti proovisin ärifoorumis oma "Mõned elemendid" teemat muuta spetsiifilisemaks (sest sain ühe elemendi ära antud ja teise nime ja tüübi teada), aga ei saanud.
                          Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

                          Comment


                            #14
                            Vs: Teema esile tõstmine ja lukku panemine

                            Võibolla on tõesti asi profiili vanuses, vaadates ärifoorumis pidevaid vaikimisi tõstjaid - kõik on registreerunud enne 2007-t.

                            Kas keegi "uustulnukatest" saab teemat tõsta ja lukustada?
                            Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Teema esile tõstmine ja lukku panemine

                              Minu panus oleks sellele, et siin on pidevalt foorumi softi vahetatud(4 korda?). Sellest ka need rohelised/mustad kastid. Kes mis softi ajal liitunud. Ühel vanal kasutajal on näiteks kastike roheline, kuigi kõik kommentaarid on negatiivsed.
                              Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
                              Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

                              Comment

                              Working...
                              X