Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Ostukorvi tühjenemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Ostukorvi tühjenemine

    Ladusin eile kõik ilusti-kenasti ostukorvi elektroonikat täis ja mõtlesin, et täna veel vaatan üle, et eile öösel võbla midagi unustasin ja ohoo seda imet, ostukorv tühi! Millest selline asi tingitud on? Kas ma tegin midagi valesti või on server mingit tühjendust/restarti saanud?
    Condemn the hive.

    #2
    Re: Ostukorvi tühjenemine

    oma arvuti koristas küpsised ära sul.

    Comment


      #3
      Vs: Ostukorvi tühjenemine

      Osadel poodidel on kohe kirjas, et kaup säilib teatud aja ostukorvis.Enamjaolt selle päeva raames.Küpsis puutub seni asja kui oled anonüümselt poes.

      Comment


        #4
        Vs: Ostukorvi tühjenemine

        Minul seisid küll asjad ca 2 kuud korvis, enne kui see nädal ära ostsin.
        MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
        KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

        Comment


          #5
          Vs: Ostukorvi tühjenemine

          Küpsiseid pole kustutanud (isegi kui nad siis mõjuksid), sisselogitud kasutaja ja tean ka omast kogemusest et varem on seisnud ikka nädalaid ja nüüd kohe 10 tundi ja kadunud. Ei no egas midagi, eks ma siis otsin oma jubinad kokku tagasi aga lihtsalt väga imelik, selliseid asju juhtub
          Condemn the hive.

          Comment


            #6
            Vs: Ostukorvi tühjenemine

            Nüüd on jälle ostukorv täis Pooled asjad on puudu aga osaliselt on täis ABSURD!

            Lisaks juhin tähelepanu tõsiasjale, et olles "ostukorvis", siis link "tehnikafoorumid" viib tegelikult tehnikapoodi. Uuel aastal hoolikamat koodimist!
            Condemn the hive.

            Comment

            Working...
            X