Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Postituse muutmine?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Postituse muutmine?

    Mäletan justkui, et varem sai ka Tevalo foorumis oma postitusi muuta.

    Praegu sain just midagi müüdud ning mõtlesin, et viisaka inimesena annan sellest ka pealkirjas teada, et inimesed asjatult ei klikkaks/otsiks.
    Paraku ei suuda ma leida sellist kohta, mis juhataks postituse muutmise juurde?

    Terv.
    Jonatan

    #2
    Vs: Postituse muutmine?

    Vanasti sai kõike teha. Aga nagu eluga, läheb ka foorumis kõik hullemaks.
    Kõik keelatakse ära ja kõik kasulikud võimalused võetakse kasutajalt ära. Varsti ei saa postitada kah.

    Vägev.


    Ärifoorumites saad teema "Teema Tööriistad" alt lukku panna.

    Comment


      #3
      Vs: Postituse muutmine?

      Saab küll muuta, ainult et vaid natuke aega peale postitamist. Ongi parem, enne mõtled - siis kirjutad.

      Miks seda üldse vaja peaks olema? Eriti veel teema pealkirja muutmist.
      Olen ma juba liiga vana selliseks liigseks dünaamikaks? Kasutan ka usenet'i, seal ei saa midagi sellist üldse teha. Nii natu postitad, nii ka on. Ja jääb.
      Foorumites võib tihtipeale näha muutuvate pealkirjadega teemasid. A'la "... [ üks veel alles ]". Või koguni "!!!MÜÜDUD!!!". Selline pealkiri oligi. Ütlemata informatiivne, peaks mainima.

      Piisab ju postitusest teema lõpus? Või ei piisa?

      Comment


        #4
        Vs: Postituse muutmine?

        Minu point oligi see, et teema pealkirjas võiks näha olla, kui kaup on müüdud.

        Ma ise küll leian selle üsna tülika olevat, kui mõnd huvitavat pakkumist märgates alles teema lõpus teada saan, et see juba müüdud on.

        Kõigepealt vaatad: wow, sellist asja ma olen ammu otsinud; siis avad teema; klikkad linke; vaatad pilte; siis loed edasi ja avastad, et oled täitsa ilma asjata aega kulutanud

        Pole muidugi mingi eksistentsiaalne probleem, ning olles ise olnud juba mitu aastat ühe suure külastatavusega foorumi vabatahtlik administraator, ma loomulikult mõistan, et lolluse pealetungiga ei ole alati mõtet võidelda, vaid seda on lihtsam piirata.
        Reeglina küll kaasnevad sellega ka korralike kasutajate jaoks mõningased ebamugavused.

        Comment


          #5
          Vs: Postituse muutmine?

          Kui teema läbi, siis paned ta lukku. Lukus teemadel on ees lukuga ikoon ja neid pole mõtet torkida.
          Muutmine on seepärast keelatud, et vältida igasugu kahtlasi tehinguid ja tagantjärele jälje kustutamist (nagu mõnel siin kombeks oli). Muuta saab piiratud aja jooksul oma kirjavigu, formattingut jne.

          Comment


            #6
            Vs: Postituse muutmine?

            Tänud vastuse eest!

            viimati muutis kasutaja ddig; 25 m 2021, 13:28.

            Comment

            Working...
            X