Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Postituste allkirjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Postituste allkirjad

    Mõnel kasutajal on ikka nii kirju ja vilkuv allkiri.
    Ja pealegi kommertsreklaamiga.

    Äkki võtaks vastu otsuse, et postituse (kasutaja )allkiri peab vastama teatud nõuetele - vastasel korral .....


    Ma saan aru , et igaüks võib allkirja kuvamise keelata ja olemas ka adblock vms vidinad aga foorumi väljanägemise rikub see ikka ära.

    näiteks see teema.
    http://www.tevalo.ee/foorum/index.ph...opic=24232&hl=
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    #2
    Originally posted by martinj@Apr 16 2006, 16:33
    Äkki võtaks vastu otsuse, et postituse (kasutaja )allkiri peab vastama teatud nõuetele - vastasel korral .....
    Nõustun! Muidugi reeglid tuleks põhjalikult läbi mõelda ja midagi utoopilist mitte nõuda.

    Comment


      #3
      Mingi karistus ka tuleb reegli(te) vastu eksimise eest? Näiteks järgmine asi pole küll silma riivav vaid rohkem põhimõttes. Nimelt Foorumi reeglites on kirjas Allkirja kasutamine ostu-müügi kuulutuste edastamiseks on keelatud! Paljud kasutajad eksivad selle reegli vastu, aga mingit karistus või hoiatust nad ei saa, vähemalt minu teada mitte. Kui nüüd teha reegel selle vastu, et lugemist häirivad allkirju ei tohi kasutada, tuleks ka selle peale mõelda kas sellest kinni peetakse.

      Comment


        #4
        Äkki võtaks vastu otsuse, et postituse (kasutaja )allkiri peab vastama teatud nõuetele...
        On ju olemas reeglid:

        Kood:
        Nõuded allkirjale 
        
        Allkiri lisatakse soovi korral sinu sõnumitele. Maksimaalne pikkus 255 tähemärki! 
        Pildi sisestamisel allkirja on faili maksimaalne suurus 5KB, pilt ei tohi liikuda ega mõõtmetelt liiga suur olla, maks. mõõtmed 100x40 pikslit. 
        Kui pilte on mitu, siis nende kogupindala ei või ületada 4000 pikslit, st. nende kogulaius 100 pikslit ega kõrgus 40 pikslit. 
        Allkirja kasutamine ostu-müügi kuulutuste edastamiseks on keelatud! Selleks on meil Ärifoorumid!
        Üks asi mida võiks muuta oleks pildi max laius, mis võiks olla 400 pixlit ehk siis 10x400=4000 aga jah mis neist reeglitest tolku on kui rikkumise eest represioone ei järgne.
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment


          #5
          Reeglites on nõuded allkirjale olemas, kuid nende täitmist pole senimaani väga kontrollitud. Kuna probleem on olemas, siis tuleb allkirja küsimus moderaatorite poolt vaatluse alla võtta ning nõuetele mittevastavad allkirjad eemaldada ning selle eest ka hoiatusi jagada.

          Comment


            #6
            Aga kuidas seda võtta, kui kellegil on allkirjas link mis suunab ostu/müügikuulutusele.Pole ju tegu otseselt ostu/müügikuulutuse endaga.

            Comment


              #7
              Originally posted by Heinar@Apr 17 2006, 12:06
              Aga kuidas seda võtta, kui kellegil on allkirjas link mis suunab ostu/müügikuulutusele.Pole ju tegu otseselt ostu/müügikuulutuse endaga.
              Kui keegi paneb oma allkirja lihtsalt lingi (veebilehe aadress ilma pealkirja ja kommentaarideta), siis ei saa seda tõesti pidada kuulutuseks. Kui aga ta paneb näiteks lingi pealkirjaks 'Müün odavalt sülearvutit', siis kvalifitseerub see minu nägemuse kohaselt küll koheselt kuulutuseks.

              Comment


                #8
                Link müügiteemale informeerivas stiilis võiks lubatud olla, ntx
                Kood:
                M: arvutikola
                Aga reklaamiv jah nagu ei sobi stiilis
                Kood:
                MÜÜA HYPPER SUPPER KODUKINO 8.1 ILGELT SOOTSALT
                Muidugi nende vahel on raske joont tõmmata.
                Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                Comment


                  #9
                  Joont nende vahele on väga keeruline tõmmata. Samas tuleks järgi mõelda, kas reeglites sisalduv ostu-müügi kuulutuste keelamine allkirjas on põhjendatud.
                  Võib olla lubada allkirjades siiski ostu-müügi kuulutusi, kuna enamasti on tegemist tavalise tekstiga, mis teema lugemist väga vahest ei häiri ning pigem pöörata suuremat tähelepanu vilkuvate ja suurte piltide eemaldamisele.

                  Comment


                    #10
                    Lubamine võib viia mõttetute postide tegemisele et oma allkirja promoda, aga kuni see probleemiks pole siis miks mitte.
                    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                    Comment


                      #11
                      Alustuseks võiks mõelda, mis on allkirjade mõte. Mina pakuks, et kas mingi poindi edastamine (a la mingi hea tsitaat vms) või mingi aktuaalse teate edastamine a la reklaamida oma müüdavat kraami või oma kodulehte. Kuna see on reklaam, kindlasti väga piiratult - nii et ei see ei muutuks domineerivaks lehel.

                      Sellest lähtuvalt:

                      Mina pigem keelaks üldse allkirjas pildi ära, sest see ei anna mingit lisaväärtust, lihtsalt mõttetu andmemaht ja venitab lehe pikemaks. Seda enam, kui keegi paneb oma pildikese kuni 40 pikslit kõrge ja siis veel paar rida teksti ka. Mis pilt on nii oluline, et seda peab iga antud kasutaja postitusega kõigile kasutajatele laadima? Kui paljudel on mingi selline pilt, mis peaks seal tõesti olema?

                      Samuti piiraks ma just ära allkirja ridade arvu, näiteks 3 või 4 rida. Kui on lubatud 255 märki, siis ok... aga mitte et need märgid oleks 25 real. Siis muidugi tuleks ära standardiseerida et rida, mis on pikem kui n märki, läheb kirja mitme reana, aluseks võiks võtta näiteks, kui mitu m-tähte mahub 1024x768 resolutsioonil ritta.

                      Ostu-müügi kuulutuste puhul võiks lubada asja nimetust viitega müügi teemale; ülejäänud kommerts jms reklaam tuleks küll ära keelata.

                      Comment


                        #12
                        Teeks ettepaneku piirata allkirja kõrgus kahe või kolme normaalsuuruses kirjareaga.
                        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                        Comment


                          #13
                          leian, et pildi koht võiks siiski olla avatar, mitte allkiri! allkirjas promoda oma kodukat/tsitaati, misiganes teksti. aga tõesti häirib, kui sealt vahib vastu mingi suur ja vilkuv tekst või pilt!

                          Comment


                            #14
                            Vs: Postituste allkirjad

                            Pildi lubamine allkirjas ei ole päris mõttetu. Spammi vastu end kaitstes levitatakse oma e-maili pildina, et interneti-kurjamid ei saaks lihtsalt e-maili aadressi üles korjata.

                            Seega teen ettepaneku halltoonilise väikese kõrguse ning mõistliku pikkusega pildi lubamiseks allkirjas.

                            http://flowhost.com/maurox/biohazard_Mauro.jpg
                            Selline aga minu arust siia foorumisse ei kõlba!

                            Comment


                              #15
                              Vs: Postituste allkirjad

                              Mis vahet on sellel kas allkirjas on müügikuulutus või kaks rida oma arust ägedat pointi?

                              Mul on ka juba paar kuud allkirjas et ostan katkise amfitoni, sellest tekstist sal pole mingit tolku olnud, fakt on selles, et nii kaua ma oma müügiteemat küll upitada ei viitsiks.

                              Minu arust loogiline reegel oleks allkirja pikkuse ära piiramine näiteks 255 märgiga, kusjuures tekst ei ulatu üle kahe rea ja ei sisalda vilkuvaid tulukesi ja roppusi, muu teksti sisu osas ei tohiks küll piiranguid panna.

                              Edu!

                              Comment

                              Working...
                              X