Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Postkast on TÄIS!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Postkast on TÄIS!

    Kuna see vist märkimisväärset lisakoormust serverile ei too, teeks ettepaneku suurendada privaatsõnumite postkasti mahtu 500-ni
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    #2
    Hea idee!

    Aga kas "arhiveeri sõnumid" koos "tühjenda postkast pärast arhiveerimist" ei ole sulle ajutiseks lahenduseks?

    Comment


      #3
      Hmm, päris hea variant, seda peaks rohkem reklaamima, paneb inboxi ja outboxi järjest nii et kirjavahetust palju parem jälgida, aga praegune 50 on ikkagi liiga vähe.
      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

      Comment


        #4
        50 või 100 ei ole serverikoormuse suhtes suurt vahet, vaadake palju teie privaatsõnumite tabel ruumi võtab ja korrutage see kahega, saate umbkaudse kettamahu mida 100 sõnumised postkastid kasutavad.

        Päringud ei tohiks ka rohkem aega võtta, paarsada tuhat indekseeritud rida pole mysqlile mingi probleem.

        Comment


          #5
          Postkasti maht nüüdsest 100 sõnumit.

          Comment


            #6
            Atähh
            Erilahendused.
            PS või mail.

            Comment


              #7
              Vs: Postkast on TÄIS!

              Ehk saaks ka sõnumi pikkuse piirangut lõdvendada, praegu hakkab 5000 tähemärgi peal kisama, ei saa kogu kirjavahetust tsiteerida.
              Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

              Comment

              Working...
              X