Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Väike test uutele liitujatele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Väike test uutele liitujatele

    Ma pakuksin välja ühe oma poolse idee kuidas saaks foorumit natukenegi säästa täiesti mõtetutest postitustest. Et registreerimisel võiks olla mingi väike test kus oleks ära küsitud kõige algelisemad elektroonika komponentide töö põhimõtted. Näiteks takisti ülesanne jne. Võiks olla kuni viis küsimust koos vastuste variantidega.


    #2
    kõike annab kuskilt jällegi välja uurida ja sellest poleks kasu
    Bzzzt!!

    Comment


      #3
      Annab välja uurida küll aga sealt juba hakkab ka mõni asi külge. Aga foorumis on ennegi selliseid kujusid olnud kes postitavad täieliku rämpsu ja sellised ei viitsiksi sellega jamama hakkata ning siis ei peaks moded ka nii palju tööd tegema mingite mõtetuste pärast.

      Comment


        #4
        njaa mõte on siiski sees
        aga suht pikk test peaks siis olema
        et jõhkra tümaka vennad tõesti ei viitsiks :P
        Bzzzt!!

        Comment


          #5
          Ma ei vihja üldse tümaka vendadele, sest mõnel tümaka vennal võib ka ikka ajusid olla. Ma mõtlen rohkem selliseid "prügi" postitajaid. Näiteks võin tuua ühe kunagise foorumi kasutaja kes liitus ainult selleks, et üles riputada mingi mõtetu link millel oli midagi taoline tekst, et kuna olid läinud sellele leheküljele siis on võetud sinu käest mingi summa raha. Ja see kuju pani päris mitmesse alafoorumisse sellise asja. Minu põhimõte on see, et sellised hoopis ühest hea mainega foorumist eemale hoida.

          Comment


            #6
            nojah
            tee modedele ettepanek
            hea mõte muidu see
            Bzzzt!!

            Comment


              #7
              ma olen üsnagi nõus sellega !!
              olen näinud mitut kasutajat kes mingi ühe lolli postituse teinud jne .


              näiteks üht ma midagi mäletan, et oli ~UMBES selline teema ! - "kui suurt kasti on vaja 300 watisele subwoofrile" ??? ja oligi kõik

              Comment


                #8
                samas on selle testiga selline probleem, et kuna siin on neid alafoorumeid päris palju, siis nt audiofoorumisse kirjutajad ei pruugi elektroonikast jagada ja elektroonikud ei pruugi audiost jagada jne. mõni nt ainult ostab\müb\vahetab ja ei tea üldse midagi.

                siis tuleksgi teha test iga erineva alafoorumi jaoks, et kõik õige oleks.

                Comment


                  #9
                  Jätkuks Mario89 jutule.

                  Üks kasutaja tegi teema, et on abi vaja kasti mahu arvutamises. Teema algataja postius nägi välja selline "Arvutage keegi mu 1000W woofrile kast".

                  Hiljem selgus, et see 1000W on P.M.P.O võimsus (minul hakkaks piinlik) ja eelpool mainitud woofer on juba tehase kastis.

                  Naljamehi liigub siin tõesti palju ringi.

                  Comment


                    #10
                    siis peaks olema eraldi kysimise juhendi link, sest inimene ei pea ju asju teadma alati-ta kysib, et targaks saada; mitte selleks, et näodata, ku loll ta ei ole.
                    Erilahendused.
                    PS või mail.

                    Comment


                      #11
                      Idee on hea küll aga nt nii:
                      Küsimusele vastamise aeg piiratud(siis ei jõua vastust otsida ja kui ikka ei tea siis ei saagi ju)
                      Just nimelt küsimused peavad olema elektroonika vallast ja selged ka algajatel
                      Seal kus suitsu, seal ilmselt tinutatakse..

                      Comment


                        #12
                        no siis esimene kord vaatab küsimused ära kirjutab üles ja järgmine kord vastab
                        Bzzzt!!

                        Comment


                          #13
                          ma ei usu et viitsitakse sellega jamada. kui sul just ei ole t6sist soovi. ja enamsti kui inimene tahab kysida kui suur kast tuleb teha 1000000000w suppakale ja ei jaga p6rmugi tehnikast siis ta lihtsalt tydineb 2ra.


                          loodan et saate aru mida ma m6tlen.
                          Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
                          Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

                          Comment


                            #14
                            Ise arvan sama, et kui inimene tuleb lihtsalt rämpsu postitama, siis ta ei viitsi mingitele küsimustele vastuste otsimisega tegeleda, ja võtab ette lihtsalt järgmise foorumi.

                            Comment


                              #15
                              selline asi peaks ka olema et kui enne otsingust või guuglist ei otsi vastuseid ja teeb uue postituse siis saab mingi 2 päevase foorumibloki <_<
                              Bzzzt&#33;&#33;

                              Comment

                              Working...
                              X