Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Foorumite teemad imelikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Foorumite teemad imelikud

    Viimasel ajal olen tähele pannud, et mu IE ei ava enam korralikult foorumeid , Osades on teemad segamini ja osades on mingid read/veerud nihkes. Asi on juba kahes arvutis nii.
    Kas mina olen ainuke ?
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    #2
    Täna küll ei ole täheldand
    Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

    Comment


      #3
      Minul näitab küll normaalselt :-/
      transistor[ätt]starline[punkt]ee

      Comment


        #4
        Samna jama siin...Paljud pildid jäävad avamatta :'(

        Comment


          #5
          ja osade teemade juttu näitab seal kus muidu on
          Tevalo -Sinu elektroonikaallikas vms..
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            ja mõnikord refreshi tehes (F5) läheb korda aga mõnikord mitte. see "efekt" on iga kord erinev.

            Tegin pilti kah

            mina pole seda puzzlet teinud
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #7
                             
              Vot sellist html'ist koosnevat puslet polegi veel varem näinud, see ikka vist su oma browseri viga.

              Enda andmed:
              OS: Win 98SE
              Browser: IE6
              transistor[ätt]starline[punkt]ee

              Comment


                #8
                Töesti...mul olid ainult mõned pidlid korra kadunud ;D
                IE:6.0
                OS:Win98 SE

                Comment


                  #9
                  Seda asja olen pannud kahes arvutis tähele. Võrgud erinevad IE erinev. Praegu on IE 5.0 W98SE. Mõnikord on see foorum justkui malelaud ))
                  kahtlustan, et serveris võib mingi kala olla,mis aegajalt välja lööb...
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment


                    #10
                    Ei ole kordagi sellist asja näinud 8)
                    Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

                    Comment


                      #11
                      Pigem tundub küll, et su brauser paneb lehte vahete-vahel imelikult kokku. Aga kindluse mõttes võiks teha nii, et kui sul selline asi taas esineb, siis ava brauseri 'View' menüü ja vali sealt source. Te sellest kõigest sealt copy ja saada mulle meili teel tanel@tevalo.ee. Siis on selge, kas su IE teeb nalja või saabki ta vigase koodi.

                      Comment


                        #12
                        ma sain lõpuks selle source kätte
                        asub siin
                        http://www.hot.ee/maartin/viga.html
                        ja pildi teeb sellise
                        http://www.hot.ee/maartin/tevalo2.jpg
                        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                        Comment


                          #13
                          Minuga mängib sama moodi. Kõige rohkem on seda, et laadimine lõpetatud aga näiteks tärnid nime all on aimult tühjad kastikesed...

                          Comment


                            #14
                            Minuga mängib sama moodi. Kõige rohkem on seda, et laadimine lõpetatud aga näiteks tärnid nime all on aimult tühjad kastikesed...
                            Tee parem klõps hiirega tühja koha peale ja vajuta "show picture"
                            transistor[ätt]starline[punkt]ee

                            Comment

                            Working...
                            X